Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Fotkarium.pl - internetowy edytor zdjęć online
ID linku 12669
Tytuł Fotkarium.pl - internetowy edytor zdjęć online
Url http://fotkarium.pl
Opis WWW.FOTKARIUM.PL to strona, gdzie poprawisz za darmo swoje zdjęcia np. zmienisz rozmiar, kolor, wykadrujesz, dodasz ramki, wybielisz zęby czy naniesiesz tekst na zdjęcie...
WWW.FOTKARIUM.PL to właśnie przyjemny, prosty w obsłudze program graficzny dostępny dla każdego online.
Robisz fotki? Kliknij - WWW.FOTKARIUM.PL i zobacz!
Kategoria Internet > Inne
Słowa kluczowe fotka   zdjęcie   fotografia   photo   edytor   online   program   obróbka   ramki   tekst
Data Mar 1, 2011
Imię kontaktowe Grzesiek
Email wyślij email do Grzesiek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Inne
1. odzież dziecięca
  Wrocław - jes to piękne miasto, we Wrocławiu każdego dnia dzieje się bardzo wiele rzeczy, ludzie pracują, choć to akurat jest spotykane wszędzie. Jest tutaj także otwierany sklep, który zajmuje się sprzedażą czegoś takiego, co nazywane jest "odzież dziecięca."
Kategoria:   Internet > Inne


2. lms
  Niezbędnym i ustawowym wymogiem przed podjęciem pracy na stanowisku urzędniczym czy urzędniczym kierowniczym jest służba przygotowawcza. To nic innego jak okres niezbędnych szkoleń, przygotowujących do pracy urzędnika, który podejmuje prace po raz pierwszy. Na pakiet szkoleń, realizowanych na platformie e-learningowej w wymiarze 44 godzin, składają się szkolenia obejmujące ogólne zagadnienia związane z organizacją Jednostki Samorządu Terytorialnego, kurs z zakresu różnych dziedzin prawa oraz szkolenia związane bezpośrednio z pracą urzędnika oraz kontaktami z petentami i klientami. Kurs składający się na służbę przygotowawczą kończy się egzaminami obejmującymi zagadnienia każdego z tematów szkoleń.
Kategoria:   Internet > Inne


3. Repliki zegarków
  Zegarki-kolekcjonerskie.com jest jedną z najpopularniejszych stron w całości poświęconej replikom zegarków naręcznych. Prowadzona przez pasjonata hobbystę doczekała się dość dużego zbioru, w którym znajdują się zegarki znanych na całym Świecie marek, jak np. Rolex oraz Omega. W kolekcji znajdziecie Państwo repliki zegarków rzadko spotykanych i cenionych przez ich entuzjastów - zegarków obok których żaden kolekcjoner nie przejdzie bez reakcji. Zegarki kolekcjonuję już przeszło 4 lata, skupiam się wyłącznie na tych starannie wykonanych, które dopracowane są w każdym swoim szczególe.
Kategoria:   Internet > Inne


4. Konkursy graficzne - Kreatywne.pl
  W naszym serwisie znajdziesz interesujący Cię konkurs lub wydarzenie kreatywne w prosty i szybki sposób. Łatwo też dowiesz się, jak wziąć udział w wybranym przez siebie konkursie oraz sprawdzisz wszystkie potrzebne informacje na jego temat. Naszą ofertę kierujemy do ludzi myślących otwarcie i odważnie, będących profesjonalnymi lub amatorskimi twórcami różnych dziedzin sztuki. Możesz zamieścić w naszym serwisie konkurs organizowany przez Ciebie, Twoją firmę lub instytucję. Zapraszamy!
Kategoria:   Internet > Inne


5. Blankiet przelewu - druk-przelewu.pl
  Wpłata pieniędzy na poczcie czy też w banku wymaga posiadania przy sobie druku wpłaty. Jeżeli chcecie Państwo wypełnić na komputerze druk wpłaty i potem go wydrukować to zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdziecie u nas druk przelewu bankowego do wydrukowania. Zapraszamy do skorzystania z naszej strony!
Kategoria:   Internet > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0