Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
czyszczenie elewacji
ID linku 12814
Tytuł czyszczenie elewacji
Url http://www.elevatio.pl
Opis Nasza firma Elevatio zajmuje się wysokiej jakości usługami związanymi z oczyszczaniem budynków z zewnątrz z wszelkiego typu brudu, plam oraz innych niekorzystnych elementów, które w znacznym stopniu pogarszają ich wygląd zewnętrzny. Jest to podstawa, która gwarantuje odpowiedni wygląd w obecnych czasach. Zajmujemy się pracami takimi jak mycie kostki brukowej. Nasze czyszczenie kostki brukowej jest bardzo efektywne, wydajne oraz dokładne. Dzięki temu po wykonaniu takich prac przez naszą firmę, powierzchnie czyszczone wyglądają jak nowe. Elevatio zajmuje się także pracami takimi jak czyszczenie dachu. Nasze czyszczenie dachów wykonywane jest równie starannie. Zajmujemy się jego oczyszczaniem z gałęzi, liści oraz innych śmieci. Dodatkowo w przypadku dachówek ceramicznych, przeprowadzamy prace związane z ich gruntownym wyczyszczeniem z ciemnych zacieków. Dzięki temu powyższe dachy po wykonaniu tego typu usług wyglądają na całkowicie nowe. Zajmujemy się także pracami takimi jak czyszczenie tynków oraz kładzenie antygraffiti.
Kategoria Dom > Remonty
Słowa kluczowe mycie elewacji   czyszczenie elewacji
Data Mar 11, 2011
Imię kontaktowe elevatio
Email wyślij email do elevatio
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. czyszczenie elewacji
  Nasza firma Elevatio zajmuje się wysokiej jakości usługami związanymi z oczyszczaniem budynków z zewnątrz z wszelkiego typu brudu, plam oraz innych niekorzystnych elementów, które w znacznym stopniu pogarszają ich wygląd zewnętrzny. Jest to podstawa, która gwarantuje odpowiedni wygląd w obecnych czasach. Zajmujemy się pracami takimi jak mycie kostki brukowej. Nasze czyszczenie kostki brukowej jest bardzo efektywne, wydajne oraz dokładne. Dzięki temu po wykonaniu takich prac przez naszą firmę, powierzchnie czyszczone wyglądają jak nowe. Elevatio zajmuje się także pracami takimi jak czyszczenie dachu. Nasze czyszczenie dachów wykonywane jest równie starannie. Zajmujemy się jego oczyszczaniem z gałęzi, liści oraz innych śmieci. Dodatkowo w przypadku dachówek ceramicznych, przeprowadzamy prace związane z ich gruntownym wyczyszczeniem z ciemnych zacieków. Dzięki temu powyższe dachy po wykonaniu tego typu usług wyglądają na całkowicie nowe. Zajmujemy się także pracami takimi jak czyszczenie tynków oraz kładzenie antygraffiti.
Kategoria:   Dom > Remonty


 Inne wpisy w Dom > Remonty
1. Warszawa - projektowanie wnętrz
  Jeśli szukasz nietuzinkowych wnętrz, chcesz zmienić coś z swoim mieszkaniu lub po prostu nowe mieszkanie wymaga ciekawej aranżacji to zadzwoń.
Nasze pomysły - projekty wnętrz, wdrażamy sami w najmniejszych detalach dzięki temu posiadamy nie tylko wiedzę teoretyczną ale także praktyczne doświadczenie w wykończeniach i remontach.
Pomożemy ci stworzyć wnętrze, w którym będzie się chciało mieszkać lub pracować.
Firma Ew-Art jest firmą rodzinną, od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz w Warszawie.
Kategoria:   Dom > Remonty


2. korhan-bud.pl - budowa domów, tarasy, podłogi drewniane
  Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszej strony. Jesteśmy firmą budowlaną z 10-letnim stażem na rynku usług budowlanych. Zajmujemy się budowaniem domów, układaniem podłóg zarówno z: paneli, parkietów, deskek litych, warstwowych, wykładzin. Oferujemy swoje usługi również w zakresie montażu tarasów drewnianych. Na naszej stronie dostepne są przykładowe galerie z wykonanych przez nas realizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Dom > Remonty


3. Tynki dekoracyjne
  Na stronie firmy budowlanej Apartament znajdziemy szczegóły oferty firmy oraz zakres wykonywanych przez nią prac tynkarskich. Specjalnością Apartamentu jest wykonawstwo tynków dekoracyjnych oraz profesjonalne ocieplanie remontowych i wykończeniowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac poddaszy przy zastosowaniu najlepszych materiałów i urządzeń. Dzięki stosowaniu urządzeń grzewczych firma może prowadzić prace remontowe również w niskich temperaturach. Oprócz prac tynkarskich firma oferuje montaż parapetów, okien i drzwi, układanie terakoty i glazury, wykonywanie wylewek i gładzi gipsowych oraz prace malarskie.
Kategoria:   Dom > Remonty


4. Remonty, Kraków - MAG-BUD
  Firma remontowo-budowlana MAG-BUD to lider w dziedzinie prac związanych z budownictwem. Zajmujemy się realizacją projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego, apartamentowego oraz ogólnego. Nasze przedsiębiorstwo charakteryzuje wysoka fachowość oraz staranność podczas wykonywania powierzonych nam projektów. Zatrudniamy szereg wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Każdy projekt wykonujemy w wyznaczonym na podstawie umowy terminie. Realizujemy prace z zakresu: prac malarskich, prac tynkarskich, prac murarskich, prac podłogowych oraz prac dodatkowych. Firma posiada duże zniżki w składach budowlanych, co zdecydowanie obniża cenę wykonywanych przez nas prac. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Kategoria:   Dom > Remonty


5. Remonty Poznań
  Firma ZUB ARK-BUD skupia się na dostarczaniu atrakcyjnych usług z obszaru prac wykończeniowych i remontowych. Dzięki swojej wieloletniej działalności zyskała nie tylko świetną pozycję na rynku budowlanym, ale także zaufanie swoich pracowników. Remonty Poznań wykonywane przez ZUB ARK-BUD to dobra jakość w korzystnej cenie. Wszystkie osoby zainteresowane bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej tam przez nas oferty.
Kategoria:   Dom > Remonty

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0