Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6298
Dom 3411
Firmy wg branży 8510
Internet 4258
Komputery 763
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 867
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3088
Zwierzęta i rośliny 322
porady prawne łódź
ID linku 12996
Tytuł porady prawne łódź
Url http://www.matuszczyk-lodz.pl/
Opis doradztwo podatkowe łódź oferuje swoje profesjonalne usługi wysokiej jakości. Dzięki naszej pomocy szybko i sprawnie rozwiążesz swoje problemy odnośnie prawa albo podatków. Proponujemy usługi kancelarii sądowej i podatkowej, pomoc adwokacką, a także w łatwy sposób wyjaśnimy każde zawiłości prawa dzięki profesjonalnemu doradztwu. Skorzystaj z naszej pomocy, dzięki czemu szybciej rozwikłasz swoje problemy i wątpliwości. Oferujemy pewną rangę i profesjonalizm naszych pracowników. Wszystkie te usługi są w przystępnych cenach, a za same porady nie pobieramy należności. Dodatkowo reprezentujemy przed sądem naszych klientów używając przy tym wiedzę naszych adwokatów.
Kategoria Aktualności > Prawo
Słowa kluczowe Adwokat łódź   kancelaria adwokacka łódź   porady prawne łódź
Data Apr 4, 2011
Imię kontaktowe matlodz
Email wyślij email do matlodz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Aktualności > Prawo
1. ROMANA GRUSKOŚ notariusze w krakowie
  W Krakowie ma swą siedzibę kancelaria notarialna kierowana przez Romanę Gruskoś. Zajmuje się tworzeniem odpisów dokumentów, umów przedwstępnych, małżeńskich majątkowych i rozdziału majątku wspólnego. Doręcza oświadczenia, notuje protokoły oraz przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Notariusze czuwają nad zabezpieczeniem praw oraz interesów wszelkich uczestników czynności notarialnej. Każda z czynności wykonywanych przez kancelarię posiada charakter dokumentu urzędowego. Czynności te są spełniane najczęściej w siedzibie kancelarii, wyjątkowo w przypadku szczególnych okoliczności może to być inne miejsce. Więcej na witrynie.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


2. Skuteczna windykacja - Merces Odszkodowania
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się windykacją należności osób poszkodowanych. Jeśli spotkał Cie podobny problem to z pewnością Ci pomożemy. Pomogliśmy wielu osobom w sprawach odszkodowań powypadkowych, komunikacyjnych, z OC sprawcy i windykacji. Na naszej stronie znajdują się szczegółowe informacje, wejdź i sprawdź!
Kategoria:   Aktualności > Prawo


3. TEMIDA kancelaria prawnicza Stalowa Wola
  Temida to kancelaria prawna świadcząca prace z zakresu wielu dziedzin prawa, w tym cywilnego, gospodarczego, karnego, rodzinnego i opiekuńczego. Nasze biura mieszczą się w Rzeszowie i Tarnobrzegu. Pracujący w kancelarii adwokaci oraz aplikanci adwokaccy udzielają ustnych rad prawnych, tworzą różnego rodzaju pisma procesowe i opracowują opinie prawne. Udzielamy wskazówek nie tylko na miejscu, ale również za pośrednictwem formularza zamieszczonego w Internecie. Wynagrodzenie w każdej z prowadzonych spraw jest ustalane indywidualnie. Szczegóły dostępne są na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


4. MERITUM
  W propozycji Kancelarii Radcy Prawnego Meritum znajdą Państwo pełen zakres usług. Gwarantujemy doradztwo i kompleksową obsługę prawną w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Pozasądowo rozwiązujemy spory, przygotowujemy sprawy do etapu sądowego. Sporządzamy opinie oraz analizy prawne. Udzielamy konsultacji oraz szkoleń wg indywidualnego programu. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w Kancelarii, po wcześniejszym ustaleniu wizyty. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo


5. IZABELA PRYKIEL-GÓRECKA
  Prezentujemy Państwu Kancelarię Notarialną Izabela Prykiel-Górecka z siedzibą w Warszawie. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, jakim strony są obowiązane bądź chcą nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Czynności notarialne są realizowane w kancelarii notarialnej, jeśli jednak przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności czynności notarialne są dokonywane poza kancelarią notarialną. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Więcej wiadomości zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Aktualności > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0