Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Kolportaż ulotek Gdańsk
ID linku 13123
Tytuł Kolportaż ulotek Gdańsk
Url http://www.media-dystrybucja.pl
Opis Jeżeli poszukujecie państwo usługi w zakresie kolportażu ulotek jednakowoż też pozostałych materiałów reklamowych to Media Dystrybucja będzie dla Państwa właściwą firmą. Jesteśmy firma z wieloletnim bagażem doświadczeń na rynku, a naszymi podstawowymi przedmiotami działalności są prenumeraty gazet, plakatowanie, kolportaż ulotek, wynajem hostess i inne usługi dystrybucyjne. Niezwykle istotne dla naszej firmy jest tak zwana regionalizacja, polegająca na tym iż zatrudniamy pracowników z określonych rejonów, z którymi są kompletnie obeznani. Jakość wykonywanych przez naszych ludzi zleceń jest bez wytchnienia monitorowana i kontrolowana a to wszystko w rezultacie sprawia, że możemy oferować Państwu usługi na wysokim poziomie. Przez lata konstruowaliśmy swoje doświadczenie w zakresie wynajmu hostess czy też takich usług jak kolportaż ulotek. Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, Rumia, Reda i okolice to główne miejscowości naszych działań.
Jesteśmy przekonani, że szanowni Państwo uznają naszą ofertę za niezwykle atrakcyjną i skontaktujecie się z nami w celu lepszego zapoznania się z szczegółową bazą ofertową.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe ulotki   dystrybucja ulotek   kolportaż ulotek   Hostessy   Plakatowanie   Gdańsk   Gdynia   Trójmiasto
Data Apr 14, 2011
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Agentes en Europa Central
  LOGOS CONSULTORÍA: Ayuda en la consolidación de las empresas en los mercados de Europa Central y Oriental. Dispone de 25 profesionales, entre ellos 10 consultores especializados en distintos sectores.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Automatyczne kampanie informacyjne
  Firma CONSUNEO zaprasza na platformę marketingową on line o nazwie SOCIALON. Jest to idealna droga promocji Twojej firmy poprzez SMS, e-mail oraz Social Media. Rdzeniem platformy są automatyczne kampanie marketingowe. Social On pozwala na budowanie sieci klientów, poprzez pozyskiwanie kontaktów z formularzy zapisów. Dzięki temu kampanie informacyjne i promocyjne można kierować do określonych odbiorców, co znacznie zwiększa sprzedaż.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Ulotki
  Oferujemy profesjonalny kolportaż materiałów reklamowych w Warszawie. Taka forma reklamy trafia bezpośrednio do zainteresowanego potencjalnego klienta. Przeprowadzamy bieżącą bezpłatną kontrolę dystrybucji. Wysoka jakość i skuteczność usługi. Długoletnie doświadczenie. To jest to co wyróżnia nas na tle innych podobnych firm. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Agencja PR
  Profesjonalna agencja PR zawsze dąży do przyjęcia weryfikowalnych celów działań. Od klienta zależy to czy agencja PR podpisze zobowiązanie uzyskania zdefiniowanych efektów współpracy, czy też działania będą miały charakter deklaratywny. Agencja PR w swoich działaniach korzysta z takich narzędzi jak: informacje dla dziennikarzy, artykuły eksperckie, meetingi prasowe, imprezy, patronaty itp.

Agencja PR pomaga organizacjom poprzez: poszerzenie świadomości marki, cykliczną promocję marki na łamach prasy, wskazywania potencjalnego wykorzystania produktów, wyróżnianie marki na tle konkurencji, optymalnego pozycjonowanie produktów, związanie z marką pożądanych zestawów skojarzeniowych, umacnianie wizerunku marki ekskluzywnej, bieżące komunikowanie wartości produktów.

Dla dyrektorów promocji, PR już wiele lat temu stał się świetnym działaniem aktywizującym sprzedaż i budzącym zaufanie do produktu. Z czego to wynika? PR przede wszystkim daje konsumentowi możliwość obiektywnego przyjrzenia się produktowi, a z drugiej tworzy przez pryzmat jego postrzegania markę całego przedsiębiorstwa. Każdy artykuł o produkcie wydaje się stanowczo bardziej rzetelny w warstwie informacyjnej niż promocja, w dodatku stanowi łącznik i narzędzie dialogu pomiędzy firmą a jej klientami.

Niejeden specjalista przyzna, że stałe skupianie się nad jednym tematem lub organizacją powoduje subiektywizm spojrzenia, ale także określone wyeksploatowanie się z nowych idei, dlatego agencję PR można zaprosić do współpracy także, gdy organizacja ma funkcjonujący wewnętrzny dział komunikacji. Agencja PR wspiera dział komunikacji na kilku poziomach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Roll up
  Firma techkom od 1999 roku działa na rynku reklamy wizualnej. Dzięki swojemu doświadczeniu w swojej ofercie posiada bogatą gamę produktów do reklamy m.in. Roll upy, stojaki wystawiennicze, banery czy kasetony reklamowe. Nasze produkty wykonane są z materiału najwyższej jakości przez co zapewniają trwałość na długie lata. Wieloletnie doświadczenie przy produkcji oferowanych przez nas produktów pozwala nam zapewnić naszym klientom pewność prawidłowej funkcjonalności produktów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0