Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Kancelaria Radców Prawnych CERANEK
ID linku 13582
Tytuł Kancelaria Radców Prawnych CERANEK
Url http://www.ceranek.pl
Opis Kompleksowa pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób indywidualnych.
Kancelaria Radców Prawnych CERANEK świadczy usługi prawne od ponad 20 lat. Wyspecjalizowaliśmy się w zakresie pełnej obsługi osób i podmiotów, zarówno polskich jak i zagranicznych, uczestniczących w obrocie gospodarczym. Doradzamy w pojedynczych transakcjach, prowadzimy bieżącą obsługę przedsiębiorstw. Specjalizacja kancelarii obejmuje:
- prawo spółek;
- prawo procesowe;
- kontrakty i transakcje handlowe;
- nieruchomości i budownictwo;
- prawo pracy;
- prawo spółdzielcze;
- prawo sportowe;
- audyt prawny;
- dochodzenie należności (postępowanie egzekucyjne);
- prawo nowych technologii i e-biznes;
Wieloletnie doświadczenie i dobre zaplecze techniczne kancelarii pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie również na rzecz klientów indywidualnych (nie prowadzących działalności gospodarczej). Rozwiązujemy problemy prawne związane m.in. ze:
- spadkiem;
- testamentem;
- darowizną;
- lokalami mieszkalnymi i innymi nieruchomościami;
- prawem pracy;
- sporami sądowymi;
- odszkodowaniami.
Pełna oferta świadczonych usług dostępna jest na stronie internetowej kancelarii. Na wszystkie pytania związane ze świadczeniem usług odpowie prawnik kancelarii pod numerem telefonu: 61 624 39 20.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria poznań   kancelaria zielona góra   kancelaria piła   kancelaria międzyrzecz   kancelaria leszno   prawo pracy   testament   spadek   odszkodowanie   porady prawne   radca prawny   adwokat   darowizna   adwokat poznań   radca prawny   radca prawny poznań   wierzytelności
Data Jul 12, 2011
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. MAREK SŁOJEWSKI usługi prawnika
  Kancelaria prawna Marka Słojewskiego zaistniała w 2004 roku i zajmuje się udostępnianiem rad prawnych zarówno postaciom indywidualnym (fizycznym) jak i jednostkom. Adwokat Marek Słojewski specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie rodzinnym dotyczącym rozwodów, rozdziału majątku, separacji, opieki nad dziećmi, ale udziela również porad prawnych w obszarze prawa karnego i prawa cywilnego. Reprezentuje Klientów przez sądami w kwestiach o separację, rozwód, alimenty, w sprawach majątkowych, w sprawach o podział majątku po rozwodzie i zarządzanie dobrobytem dziecka. Każda sprawa, jaka pozostaje polecona kancelarii jest traktowana nader indywidualnie. Zostaje poddana wnikliwej analizie, a Klient jest od początku do końca całościowo poinformowany o toku postępowania. Ma też zapewnioną całkowitą dyskrecję i tajność. Kancelaria znajduje się w Warszawie. Więcej wiadomości na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Prawna Poznań
  Kancelaria Radcy Prawnego Paragraf mieści się w Poznaniu. Głównym obszarem działalności kancelarii jest współpraca z podmiotami gospodarczymi polegająca na ich stałej i kompleksowej obsłudze prawnej. Zakres obsługi prawnej obejmuje zakładanie i przekształcanie spółek, windykację należności, odszkodowania, prawo pracy, reprezentowanie przedsiębiorstwa przed urzędami i sądami, a także obsługę prawna inwestycji finansowych pozyskanych ze środków UE. Kancelaria Paragraf świadczy swoje usługi również dla osób fizycznych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Obsługa Prawna Poznań
  Proszę zajrzeć na stronę internetową www.Kancelaria-Gawecki.pl, ponieważ poznańska kancelaria o której właśnie więcej pod tym adresem to w tym momencie najbardziej wskazany wybór dla wszystkich przedsiębiorców szukających obsługi prawnej na bardzo wysokim poziomie. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli mowa o audycie, księgowości czy obsłudze prawnej, to oferuje ona bardzo wysoki poziom.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Radców Prawnych w Gdańsku
  Jeśli poszukujesz profesjonalnej kancelarii, która w swojej działalności szczególną wagę przykłada do zapewnienia wysokiej jakości usług, to Kancelaria Radców Prawnych Galiński & Kleina będzie idealnym rozwiązaniem. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną klientom indywidualnym oraz klientom biznesowym w sprawach związanych między innymi z prawem zamówień publicznych, prawem pracy, a także obsługą prawną rynku nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z pełną gamą usług na stronie internetowej Kancelarii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Wypadek przy pracy
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która istnieje na rynku od wielu lat i zajmuje się sprawami dotyczącymi odszkodowań za wypadki w pracy. Mamy świetną kadrę specjalistów, którzy dysponują bardzo dużym doświadczeniem. Dzięki nam można oszczędzić bardzo dużo czasu i nerwów w zakresie walki o uzyskanie odszkodowania za tego rodzaju wypadek. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0