Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Kancelaria Radców Prawnych CERANEK
ID linku 13582
Tytuł Kancelaria Radców Prawnych CERANEK
Url http://www.ceranek.pl
Opis Kompleksowa pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób indywidualnych.
Kancelaria Radców Prawnych CERANEK świadczy usługi prawne od ponad 20 lat. Wyspecjalizowaliśmy się w zakresie pełnej obsługi osób i podmiotów, zarówno polskich jak i zagranicznych, uczestniczących w obrocie gospodarczym. Doradzamy w pojedynczych transakcjach, prowadzimy bieżącą obsługę przedsiębiorstw. Specjalizacja kancelarii obejmuje:
- prawo spółek;
- prawo procesowe;
- kontrakty i transakcje handlowe;
- nieruchomości i budownictwo;
- prawo pracy;
- prawo spółdzielcze;
- prawo sportowe;
- audyt prawny;
- dochodzenie należności (postępowanie egzekucyjne);
- prawo nowych technologii i e-biznes;
Wieloletnie doświadczenie i dobre zaplecze techniczne kancelarii pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie również na rzecz klientów indywidualnych (nie prowadzących działalności gospodarczej). Rozwiązujemy problemy prawne związane m.in. ze:
- spadkiem;
- testamentem;
- darowizną;
- lokalami mieszkalnymi i innymi nieruchomościami;
- prawem pracy;
- sporami sądowymi;
- odszkodowaniami.
Pełna oferta świadczonych usług dostępna jest na stronie internetowej kancelarii. Na wszystkie pytania związane ze świadczeniem usług odpowie prawnik kancelarii pod numerem telefonu: 61 624 39 20.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria poznań   kancelaria zielona góra   kancelaria piła   kancelaria międzyrzecz   kancelaria leszno   prawo pracy   testament   spadek   odszkodowanie   porady prawne   radca prawny   adwokat   darowizna   adwokat poznań   radca prawny   radca prawny poznań   wierzytelności
Data Jul 12, 2011
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawna Marta Mackiewicz - kmm-law.pl
  Kancelaria Radcy Prawnego Marta Mackiewicz specjalizuje się w udzielaniu pomocy prawnej klientom biznesowym to jest polskim i zagranicznym firmom działającym w różnych branżach w tym między innymi w branży budowlanej, energetycznej, infrastrukturalnej, telekomunikacyjnej i bankowej. Wieloletnie doświadczenie i praktyka pozwalają świadczyć kompleksową obsługę prawną firm.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. przetargi łódź
  Kancelaria adwokacka posiadająca ponad 10 letnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Szczególną uwagę skupiamy na odszkodowaniach. Odszkodowanie dla klienta jest dla nas najistotniejszą formą rekompensaty i przykładamy do niej największą uwage. Do wszystkich spraw podchodzimy z najwyższym profesionalizmem - nieistone czy jest to osoba fizyczna, przedsiębiorstwo czy jednostka samorządu terytorialnego.
Kancelaria adwokacka związana przede wszystkim z przetargami w Łodzi. Posiadamy grutowną wiedzę w prawie cywilnym, gospodarczym, administracyjnym i europejskim. Nasz zespół specjalizuje się w odszkodowaniach i przetargach w miejscowości Łódź.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. KANCELARIA NOTARIALNA AGATA TYC JULITA JASTRZĘBSKA-KURDZIEL SPÓŁKA CYWILNA
  Jeżeli jesteś zainteresowany usługami notarialnymi - mowa o Wrocławiu, to nasza kancelaria notarialna jest bardzo dobrym wyborem. Oferujemy kompleksowe usługi, to znaczy między innymi sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie poświadczenia czy chociażby spisywanie protokołów. Więcej o usługach notarialnych można znaleźć pod adresem Notariusz-Wroclaw24.pl - zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Dochodzenie odszkodowań Wrocław
  Firma Lexago z Wrocławia - to dochodzenie zadośćuczynień w szerokim zakresie dla naszych kontrahentów. Każdy casus to pewność sumiennego i wyczerpującego przedstawienia aktualnej kwestii prawnej sprawy. Przyjmując sprawę do zbadanai, przedstawiamy realne modele postępowania i naszą rekomendację odnośnie metody dalszego postępowania w obszarze odzyskiwania odszkodowań. Firma Lexago oferuje pomoc przy: zadośćuczynienie za wypadek w pracy, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, wypadki losowe, kapitalizacj rent. Dodatkowo konsulting prawny. Firma Lexago z Wrocławia oferuje wsparcie przy uzyskaniu odszkodowań za błędy lekarskie (np. odszkodowanie za pobyt w szpitalu w trakcie którego doszło do zakażenia). oferujemy wsparcie w obszarze uzyskania powypadkowego zadośćuczynienia komunikacyjnego każdemu, kto doświadczył obrażeń ciała, utracił bliską osobę albo poniósł szkodę materialną.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Wrocław - zanim-podpiszesz.biz.pl
  Nasza kancelaria gwarantuje również pełną obsługę w zakresie prawa gospodarczego. Dla podmiotów firmowych mamy kompleksową obsługę, w ramach której postaramy się podpowiedzieć jakie konkretnie rozwiązania warto zastosować, by zabezpieczyć swój interes prawny. Jeśli chcecie mieć pewność, że to co podpisujecie jest rzeczywiście dla Was bezpieczne warto będzie przeprowadzić wcześniej stosowne konsultacje z prawnikami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0