Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Brukarstwo i układanie kostki brukowej - Abak Wadowice
ID linku 13586
Tytuł Brukarstwo i układanie kostki brukowej - Abak Wadowice
Url http://www.abakwadowice.pl
Opis Abak jest firmą brukarską, która zajmuję się kompleksowym układaniem kostki brukowej na terenie miasta Wadowice.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem potrzebny do wykonania powierzonych nam zadań. Fachowo doradzimy wybór kostki brukowej biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość obciążeń oraz przeznaczenie danej nawierzchni.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe brukarstwo   układanie kostki brukowej   układanie kostki   brukarstwo Wadowice   wykonywanie nawierzchni   ukłdanie   kostki brukowej   kostka brukowa   firma brukarska   Wadowice
Data Jul 12, 2011
Imię kontaktowe Zbigniew
Email wyślij email do Zbigniew
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Brukarstwo i układanie kostki brukowej - Abak Wadowice
  Abak jest firmą brukarską, która zajmuję się kompleksowym układaniem kostki brukowej na terenie miasta Wadowice.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem potrzebny do wykonania powierzonych nam zadań. Fachowo doradzimy wybór kostki brukowej biorąc pod uwagę rodzaj i wielkość obciążeń oraz przeznaczenie danej nawierzchni.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Certyfikaty energetyczne Warszawa
  Jesteśmy zespołem certyfikatorów uprawnionych do wydawania świadectw energetycznych i przeprowadzania audytów energetycznych. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla lokali użytkowych, domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej. Świadczymy doradztwo w zakresie oszczędności energii oraz modernizacji pomieszczeń pod kątem zmniejszenia strat ciepła.
Świadczymy usługi na terenie Warszawy, Piaseczna, Raszyna i okolic oraz Radomia. Nasi certyfikatorzy posiadają przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie i uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Świadectwa wykonujemy dla obiektów aktualnie oddawanych do użytkowania, jak i wprowadzanych do obrotu na wtórnym rynku nieruchomości (wynajem, sprzedaż). Dokumenty wydajemy także dla budynków, których charakterystyka energetyczna w wyniku przebudowy lub remontu uległa zmianie.
Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące wydawania certyfikatów energetycznych, przeprowadzania audytów energetycznych, potrzebnych dokumentów i warunków jakie trzeba spełnić w celu otrzymania premii termomodernizacyjnej.
Zamieszczone na certyfikatymazowsze.pl podstawowe wiadomości dotyczące charakterystyk energetycznych budynków wraz ze spisem lokali, które tego dokumentu potrzebują rozwieją wątpliwości, czy dla Państwa budynku posiadanie tego dokumentu jest konieczne. W zakładce "świadectwa energetyczne" umieściliśmy wzór świadectwa charakterystyki energetycznej, który można przejrzeć strona po stronie. Wygląd i forma dokumentu, który wydajemy są ściśle określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i nie podlega modyfikacjom.
Dla klientów chcących zlecić wykonanie audytu energetycznego zamieściliśmy metodologię przeprowadzania audytów energetycznych, dzięki czemu można w przybliżeniu określić koszty związane z przeprowadzeniem audytu dla konkretnego budynku.
Za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na naszej stronie mogą Państwo w każdej chwili zamówić wykonanie certyfikatu energetycznego, bądź zlecić przeprowadzenie audytu energetycznego, czy też w razie wątpliwości skorzystać z pomocy przeszkolonych specjalistów do czego serdecznie zachęcamy.
Jeśli nie lubią Państwo korzystać z podobnych formularzy, zawsze mogą Państwo zadzwonić do nas na numery kontaktowe przydzielone do każdego rejonu działalności podane na naszej stronie. Każdy z naszych certyfikatorów z przyjemnością odpowie na Wasze pytania i umówi się na przeprowadzenie audytu bądź wykonanie charakterystyki energetycznej danego budynku w dogodnym dla Państwa terminie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Materiały Budowlane Kraków
  Szukasz sklepu oferującego szeroką gamę materiałów budowlanych w Krakowie i okolicach? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma proponuję jeden z największych wyborów pośród nalepszych producentów materiałów budowlanych. Charakteryzuje nas solidność i niewysoka cena. Realizujemy zlecenia ekspresowe. Zapraszamy do współpracy. Odwiedź nas już dziś na www.cb.bergone.pl lub zadzwoń. Serdecznie zapraszamy. Jedyna tak dobra hurtownia budowlana czeka na Ciebie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Iniekcja krystaliczna
  Marcco Nowy Tomyśl to roboty specjalistyczne a w szczególności osuszanie budynków, izolacje natryskowe i frezowanie kominów. Obszar działania to Poznań, Wrocław, Łódź, Warszawa i inne miasta w Polsce. Odgrzybianie domów, podcinanie ścian, usuwanie wilgoci, osuszanie budynków i odtwarzanie izolacji. Zapraszamy Państwa gorąco - osuszanie budynków, domów, ścian Poznań i inne miasta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Usługi geodezyjne - Bydgoszcz/piła
  Firma geodezyjna Geopil wykorzystuje najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt geodezyjny oraz rozwiązania informatyczne dostępne obecnie na rynku. Dzięki ich zastosowaniu nasza praca jest szybka i wydajna.Wykonujemy m.in. Mapy do celów projektowych, wytyczenia, inwentaryzacje budynków i przyłącz, podziały, rozgraniczenia, scalenia gruntów, oraz pozostałe prace geodezyjne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Nieruchomości Warszawa
  Jeśli myślisz o zakupie nowego mieszkania albo poszukujesz atrakcyjnego miejsca do prowadzenia działalności, warto zapoznać się z naszą ofertą. Zajmujemy się realizacją głownie inwestycji mieszkaniowych ? budujemy na rynku warszawskim i białostockim. Wszystkie nasze nieruchomości odznaczają się dobrą lokalizacją, wysokim standardem wykończenia i po prostu wygodnie się z nich korzysta. Zajrzyj na naszą stronę, aby zapoznać się z naszymi obecnymi ofertami i wybrać coś dla siebie!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0