Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Biuro Rachunkowe Wrocław, Kancelaria Podatkowa
ID linku 13882
Tytuł Biuro Rachunkowe Wrocław, Kancelaria Podatkowa
Url http://www.kancelaria-lopuszniak.pl
Opis W naszym zespole pracuje dwóch doradców podatkowych z wieloletnim doświadczeniem także kompetentny skład księgowy. Prowadzimy pełne księgi rachunkowe, KPiR, ZUS, biuro kadr.Kancelaria Podatkowa s.c. Alina i Michał Łopuszniak to firma świadcząca kompleksowe usługi rachunkowe a także doradztwa podatkowego. Świadczymy usługi księgowe dodatkowo doradcze na dla dużych, średnich i małych firm.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe kancelaria podatkowa wrocław   biuro kwięgowe wrocław   biuro rachunkowe wrocław
Data Sep 6, 2011
Imię kontaktowe Michał
Email wyślij email do Michał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Usługi księgowe w Radomiu
  Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu księgowości oraz wszelkich spraw rachunkowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy również ofertę dla klientów indywidualnych.
Jesteśmy licencjonowanym biurem oraz przestrzegamy zasad poufności danych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Biuro rachunkowe AZAS
  Profesjonalne biuro rachunkowe posiadające certyfikat księgowy Ministra Finansów nr 46416/2010 oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg podatkowych, prowadzenie kadr i płac (w tym listy płac, deklaracje miesięczne i roczne, składki ZUS), reprezentowanie przed urzędami administracji państwowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Pity2015.com
  Chcesz rozliczyć swój podatek na 2015 rok? W takim razie ściągnij na swój dysk twardy oprogramowanie PIT Format - niewielkich rozmiarów aplikacja, dzięki której autentycznie nikt nie powinien miewać większych problemów z rozliczeniami. Dwa fakty na temat programu: jest całkowicie darmowy, a do tego z jego obsługą poradzą sobie nawet całkowici laicy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Doradztwo podatkowe
  Kancelaria doradztwa podatkowego w warszawie. Pomoc podatkowa w przypadku kontroli Urzędu Skarbowego lub problemów z Urzędem Skarbowym. Wydawanie opinii podatkowych. Kancelaria specjalizuje się w reprezentacji klienta w postępowaniu kontrolnym prowadzonym przez organy podatkowe, w postępowaniach przed Sądami Administracyjnymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych w sprawach dotyczących podatków. Kancelaria udziela porad i wydaje opinie w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego. Współpracujemy z renomowanymi i skutecznymi kancelariami prawnymi, doświadczonymi rewidentami oraz specjalistami z innych dziedzin niezbędnych w celu efektywnej realizacji zlecenia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. OPTIMUM - Biuro rachunkowe i ubezpieczenia
  OPTIMUM BIURO RACHUNKOWE zostało założone w 2004 roku. Posiada licencję Ministerstwa Finansów z nr 24435/01 dotyczącą wymogów kwalifikacyjnych określonych dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe. Biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Właściciel firmy posiada wyższe wykształcenie magisterskie o specjalności rachunkowość i finanse. Pełnił również obowiązki głównego księgowego w kilku znanych poznańskich firmach. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Biuro prowadzi księgowość wyłącznie komputerowo w oparciu o oprogramowanie CDN OPT!MA firmy COMARCH. Sporządzamy również analizy finansowe, wnioski kredytowe, biznesplany oraz wnioski o dotacje unijne.

Posiadamy pełną ofertę ubezpieczeniową PZU S.A. zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Działamy na podstawie umowy z PZU S.A. Poprowadzimy księgowość Państwa firmy i ubezpieczymy jej majątek.oferujemy m.in.:* ubezpieczenia komunikacyjne
* ubezpieczenia majątkowe
* ubezpieczenia obowiązkowe
* ubezpieczenia pakietowe
* ubezpieczenia turystyczne
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0