Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Detektywi - detektyw Koszalin,wykrywacz kłamstw,wywiad gospodarczy
ID linku 14033
Tytuł Detektywi - detektyw Koszalin,wykrywacz kłamstw,wywiad gospodarczy
Url http://www.detektyw-koszalin.pl
Opis Firma Detektywi zajmuje się głównie problemami wynikającymi z naruszenia prawa cywilnego.Jednym z przedmiotów działania firmy jest zdrada męża,zdrada żony i wykorzystanie dowodów zdrady do rozwodu z orzekaniem o winie. Równolegle agencja detektywistyczna zajmuje się naruszeniami praw dziecka. Dla sądu sporządzane są autoryzowane stenogramy z legalnie utrwalonych cyfrowo intymnych i innych rozmów. Biuro detektywistyczne pomaga w wyborze adwokatów, odpowiadających osobowości i możliwościom klienta, zaspokajających niezbędne potrzeby procesowe. W ramach wsparcia dla biznesu, firma Detektywi zajmuje się doradztwem personalnym, w odniesieniu do kandydatów na stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach i instytucjach, oraz na stanowiska związane z materialną odpowiedzialnością. We wszystkich ww. czynnościach, firma wykorzystuje wariograf potocznie znany jako "wykrywacz kłamstw". Wykonujemy szeroko pojęty wywiad gospodarczy.Oferujemy ocenę wiarygodności przedsiębiorców ubiegających się o współpracę gospodarczą, przed zawarciem umowy, albo w toku już istniejącej współpracy.Prowadzimy czynności ujawniające fakty naruszenia tajemnicy handlowej i zawodowej, naruszenia przepisów ustawy o znakach towarowych oraz ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.Oferujemy ustalanie stanu majątkowego dłużników dla potrzeb procesowych (zabezpieczenie roszczeń) i komorniczych (wskazanie majątku do egzekucji).Działamy na terenie miast Koszalin,Słupsk,Szczecin.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe detektyw Koszalin   detektyw Szczecin   detektyw Słupsk   usługi detektywistyczne Szczecin   wariograf   wykrywacz kłamstw   wywiad gospodarczy   zdrada męża   zdrada żony   rozwód z orzekaniem o winie   biuro detektywistyczne szczecin   detektyw   prywatny detektyw   agencja dete
Data Sep 21, 2011
Imię kontaktowe Tomek
Email wyślij email do Tomek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. www.fokus-kotly.pl
  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy P.P.H.U. FOKUS która od 1999 roku prężnie funkcjonuje na rynku produkując kotły oraz piece centralnego ogrzewania. Wciąż udoskonalamy naszą linię produkcyjną oraz modernizujemy ją tak, aby spełniała wszystkie obowiązujące wymogi prawne i bezpieczeństwa. Nasi konsultanci profesjonalnie doradzą Państwu najbardziej ekonomiczne rozwiązania oraz udzielą odpowiedzi na pytania. Poszukujemy również serwisantów! Zapewniamy elastyczne warunki współpracy oraz bezpłatne, cykliczne szkolenia, które pozwolą rozszerzyć zakres wiedzy z produktów oraz nauczą odpowiedniej relacji z klientem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Księga HACCP
  Opracowanie haccp i przygotowanie całej dokumentacji. Istnieje też możliwość zakupienia gotowych dokumentów ghp i gmp. Jeżeli chcesz samemu wdrożyć system haccp w swojej firmie, to powinieneś zainteresować się wzorcowymi dokumentacjami, które również są oferowane na stronie firmowej . Polecamy nasze usługi haccp wszystkim przedsiębiorcom i zachęcamy do skontaktowania się z konsultantem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Firma Euro-czos - Zakres Usług
  Jeżeli chcesz, aby Twoje otoczenie było zawsze czyste, schludne i zadbane, zarazem nie troszcząc się o to, nie mogłeś wybrać lepiej. Prócz typowych usług, wykonywanych przez firmy sprzątające, oferujemy też: prace konserwatorskie i serwisy techniczne, fachowe sprzątanie po remontach i budowach, maszynowe całkowite mycie podłóg i dużo innych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Sprzątanie biur Łódź
  Damart jest jedną z firm sprzątających na terenie miasta Łódź, aczkolwiek należy podkreślić to, że jest to firma czołowa, że jest to nawet lider owego rynku. Firma Damart istnieje wprawdzie tylko od roku 2014, aczkolwiek już dzisiaj jest ona podmiotem, któremu ufa bardzo wiele innych firm, któremu ufa wiele osób indywidualnych, prywatnych, powierzając jej swoje mieszkanie, swój dom, swoją firmę. Damart to sprzątanie biur Łódź, sprzątanie prywatnych mieszkań i domów, sprzątanie wszelkiego rodzaju powierzchni, a tym samym możemy powiedzieć, że mamy do czynienia z firmą o bardzo rozbudowanej ofercie, której to oferty nie powinniśmy bynajmniej pominąć w momencie, gdy szukamy właściwego podmiotu do sprzątania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. płytowe wymienniki ciepła - arimex.pl
  Nasza firma działa na rynku już od 1992 roku. Prowadzimy serwis wymienników ciepła, zajmujemy się także dostawą części zamiennych do wszystkich typów wymienników. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas usług jest posiadany przez nas certyfikat zarządzania PN-N-18001:2004. Naszą firmę wyróżnia jakość, punktualna dostawa oraz przystępne ceny.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0