Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Oprogramowanie dla firm
ID linku 14069
Tytuł Oprogramowanie dla firm
Url http://www.iluo.pl/
Opis Wybierając oprogramowanie dla firmy należy zwracać uwagę na produkty profesjonalne, ale zarazem łatwe w obsłudze które nie wymagają specjalnych szkoleń dla pracowników. Takie właśnie są programy ILUO. Wieloletnie doświadczenie pracowników w tworzeniu oprogramowania dla firm sprawia, że oprogramowanie ILUO jest niezwykle intuicyjne. Zaawansowane opcje połączone z duża funkcjonalnością sprawiają, że zarówno program do faktur ILUO Faktura jak i oprogramowanie dla biznesu ILUO Biznes pozwalają na znacznie uproszczenie codziennych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy.
Firma ILUO nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które skutkują stale poszerzającą się ofertą programów dla firm. Pracownicy którzy zajmują się tworzeniem nowych produktów to nie tylko specjaliści w dziedzinie programowania, ale również osoby doskonale znające się na biznesie, które wiedzą jakie rozwiązania sprostają oczekiwaniom przedsiębiorców. Produkty firmy ILUO posiadają w sobie funkcjonalności takich aplikacji jak program magazynowy, program do faktur czy oprogramowanie do zarządzania sprzedażą.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe oprogramowanie dla firm   program do faktur   program magazynowy   program księgowy   program do fakturowania   faktury vat oprogramowanie   faktury vat program
Data Oct 3, 2011
Imię kontaktowe Agnieszka
Email wyślij email do Agnieszka
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.90 (z 5)
Ilość ocen: 10 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Oprogramowanie dla firm - mega-tech.com.pl
  W firmie MEGA-TECH dostarczamy oprogramowanie dla firm. Chcielibyśmy polecić Państwu oprogramowanie do fakturowania oraz do prowadzenia rachunków, dzięki którym zaoszczędzicie Państwo bardzo dużo czasu, ale również problemów. Bardzo dużym atutem naszego oprogramowania jest funkcjonalność, łatwość użytkowania, ale również bardzo korzystna cena. Więcej o naszym oprogramowaniu pod adresem www.mega-tech.com.pl.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Lambda-IT Oprogramowanie dla firm
  Zajmujemy się sprzedażą, wdrażaniem oraz serwisowaniem oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą.
Podstawowym produktem w naszej ofercie są programy firmy Insert z linii GT. Potrafimy przystosować je do indywidualnych potrzeb klientów, za pomocą własnych rozwiązań
Dla bardziej wymagających klientów oferujemy system klasy ERP " NAVIREO
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. medicIT - Nowoczesne Rozwiązania Informatyczne dla Medycyny
  medicIT to firma specjalizująca się w usługach dla branży medycznej i farmaceutycznej. Naszym głównym celem jest wdrażanie autorskiego oprogramowania do zarządzania Rejestracjami Pacjentów on-line, jak również wdrażanie aptek internetowych i budowanie strategii margetingowej placówek służy zdrowia w Internecie. Nasz System Internetowej Rejestracji Pacjentów AdiuvoSR może działać w pełni w połączeniu z oprogramowaniem przychodni. Dzięki temu system jest całkowicie uniwersalny i działa w czasie rzeczywistym. Wdrożenie tego systemu wraz z pełną synchronizacją zostało zakończone m.in. w przychodni DOLMED we Wrocławiu, gdzie nasz system integruje się z wewnętrznym oprogramowaniem przychodni. medicIT zajmuje sie również marketingiem internetowym dla branży medycznej i farmaceutycznej. Stworzymy odpowiedni serwis internetowy dla Twojej przychodni oraz apteki, aby Klienci oraz Pacjenci mieli pełną satysfakcję z korzystania właśnie z Twoich usług, również w trybie online.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Najpopularniejsze programy
  Softpage.pl - to najpopularniejsze programy do pobrania (Gadu Gadu, Bearshare, Daemon Tools, Winamp, Avast) - Zapraszamy!
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Biscomp.pl - aplikacje z szybkim downloadem
  Biscomp.pl to programy i gry komputerowe, a właściwie portal tematyczny dotykający obszaru software, w którego bazie znajduje się duża liczba wartościowych aplikacji i ciekawych gier. Użytkownicy szczególnie chętnie siegąją po programy na Biscomp.pl, gdyż te są darmowe i legalne, a także bezpieczne. Aplikacje umieszczone w serwisie posiadają opis w najważniejszymi możliwościami, a także dane na temat pliku instalacyjnego. To samo dotyczy gier.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0