Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Psycholog, psychoterpia Agnieszka Grabarczyk
ID linku 14238
Tytuł Psycholog, psychoterpia Agnieszka Grabarczyk
Url http://psychoterapialegnica.pl
Opis Wtam, chciałabym zaprosić Państwa do mojego gabinetu terapeutycznego w Legnicy. Tam w zaufaniu i atmosferze spokoju doradzę Państwo jak rozwiązać problemy.
Jestem psychologiem (http://psychoterapialegnica.pl/omnie.html) z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie doradztwa w rozwoju osobistym. Zajmuję się zarówno terapią psychologiczną jak i coachingiem.
Zapraszam Państwa do bezpośredniego kontaktu telefonicznego ze mną lub bezpośrednio w moim gabinecie w Legnicy (http://psychoterpialegnica.pl/kontakt.php). Proponuję zarówno sesje psychoterapii indywidualnej, terapię rodzin, par, terapie grupowe ale także interwencje w kryzysie.
Zapraszam do zapoznania się z moim profilem i odwiedzenie mojej strony (http://psychoterpialegnica.pl/). Postaram się rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości w trakcie rozmowy.
Pozdrawiam
Agnieszka Grabarczyk
Kategoria Zdrowie i uroda > Lekarze
Słowa kluczowe psycholog   psychoterapeuta   terapia   Legnica
Data Oct 17, 2011
Imię kontaktowe Agnieszka Grabarczyk
Email wyślij email do Agnieszka Grabarczyk
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Lekarze
1. Lekarze w MedInf.pl
  Nasz informator medyczny to szybkie źródło kontaktów do lekarzy specjalistów, szpitali, klinik czy aptek. Zawsze gdy ktoś z Twoich znajomych lub Ty sam masz potrzebę skorzystać z usług medycznych może szybko i bezpłatnie odszukać odpowiednią placówkę w Twoim mieście. Zachęcamy także lekarzy, przychodnie, apteki oraz firmy medyczne do tworzenia bezpłatnych ofert swojej działalności. Nasz portal to skuteczna reklama wśród potencjalnych pacjentów.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


2. Terapia si Warszawa
  Dzieci to bardzo czułe i delikatne istoty. Dlatego też podczas leczenia i terapii należy im stworzyć optymalne i bardzo komfortowe warunki. I takie też znajdują w moim gabinecie. Ważne, że moi mali pacjenci czują się podczas zajęć jak w domu dzięki czemu szybko przełamują barierę strachu a to z kolei wpływa w znaczącym stopniu na efektywność terapii. Jeżeli połączymy to z wytrwałą pracą rodziców z dzieckiem to z pewnością bardzo szybko uzyskamy oczekiwane rezultaty. A nasze dziecko pomimo żmudnego leczenia w dalszym ciągu będzie pełne radości i optymizmu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


3. psychoterapia warszawa
  Poznaj swoje emocje. Hipnoza, interpretacja marzeń sennych i psychoterapia. Nauka relaksacji i autohipnozy oraz terapia dźwiękiem i bioenergoterapia. Pomoc w zakresie rozwoju osobistego, usuwania bólu i wzmacniania układu odpornościowego, pamięci oraz koncentracji. Polepszanie wyników sportowych i regulacja zaburzeń odżywiania. Gabinet w Warszawie
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


4. Gabinet Stomatologiczny
  Strona pokazuje możliwości usług stomatologicznych oferowanych przez lekarzy: Dominik, Bogdana i Dagmary Ptak. Kładzie nacisk na to, co jest najważniejsze czyli profilaktykę oraz nowoczesny metody leczenia. Lekarze Dominik oraz Bogdan Ptak to lekarze specjalizujący się w chirurgii stomatologicznej a Dagmara Ptak kładzie nacisk na leczenie najmłodszych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze


5. https://www.artlife.com.pl
  ArtLife to prywatna klinika okulistyczna, która może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w przeprowadzaniu laserowej korekty dalekowzroczności, krótkowzroczności i astygmatyzmu. Jej pacjenci mogą z niej skorzystać w tamach procedury jednodniowej. Wówczas badanie okulistyczne będące kwalifikacją do zabiegu oraz sam zabieg przeprowadzane są tego samego dnia.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Lekarze

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0