Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Porady prawne
ID linku 14382
Tytuł Porady prawne
Url http://www.competia.pl
Opis Wykorzystując możliwości, jakie niesie ze sobą użytkowanie naszej strony internetowej, możesz sięgnąć po kompleksowe porady prawne. Kancelaria prawna Competia udziela porad prawnych z wszystkich dziedzin prawa. Zapoznając się z nimi możesz wybrać rodzaj dotyczącego Cię problemu, a później połączyć się z prawnikiem, który specjalizuje się w konkretnej dziedzinie prawa. Oferujemy również doradztwo prawne oraz obsługę prawną firm. Gwarantujemy profesjonalizmy i wysoką jakość świadczonych usług. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na współpracę z naszą kancelarią prawną.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe porady prawne   pomoc prawna   obsługa prawna   prawnik   adwokat   kancelaria prawna
Data Nov 11, 2011
Imię kontaktowe Zbyszek
Email wyślij email do Zbyszek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Notariusz Lublin - Kancelaria Notarialna Agnieszki Kuneckiej
  Strona Kancelarii Notarialnej Agnieszki Kuneckiej. Szybko, tanio i solidnie. Poświadczenia dziedziczenia, testamenty, umowy przedwstępne, umowy spółek oraz umowa sprzedaży nieruchomości. Czynne od Pon do Pt w godzinach od 9 do 16. Możliwość umówienia dogodnego terminu telefonicznie również poza godzinami pracy kancelarii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelaria prawna Białystok - bialystok-adwokat.pl
  Kancelaria Adwokacka to miejsce w Białymstoku, w jakim prowadzona jest pomoc w dziedzinie prawa administracji oraz gospodarczego. Zajmuje się ona takimi sprawami, jak sporządzanie odwołań i skarg od decyzji administracyjnych, oferuje reprezentację przed organami administracji państwowej i samorządowej, sądami, prowadzi sprawy o zawezwanie do próby ugodowej czy też windykację należności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Wysokie odszkodowania na terenie Anglii, Walii, Szkocji
  Uzyskujemy odszkodowania za każdy wypadek, jaki dotyka osoby mieszkające na wyspie. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług prawniczych wszystkim naszym klientom. Zapewniamy indywidualne podejście naszych doświadczonych prawników do każdej ze spraw naszych klientów. Jesteśmy wykwalifikowanymi Radcami Prawnymi z długim i znacznym doświadczeniem w zakresie prawa, czego najlepszym dowodem jest długa lista klientów zadowolonych z naszych usług. Jako spółka wkładamy dużo energii aby zapewnić jasne oraz kompletne doradztwo w zakresie prawa, przez cały czas poszukując najlepszego rozwiązania dla naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszych szczególnych usług prawnych opartych na osobistych i przyjacielskich stosunkach. Zapewniamy doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Naszym celem jest badanie spraw naszych klientów oraz dochodzenie ich roszczeń w najszybszy i najefektywniejszy sposób.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  Szukacie specjalistów od takich spraw jak upadłość, jak restrukturyzacja? Warto sprawdzić dokładnie co mogą wam zaproponować w miejscu o nazwie Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw (IRiLP) – Kraków, Tarnów, Rzeszów. Wieloletnie doświadczenie, najlepsze usługi, syndyk, doradca restrukturyzacyjny i to wszystko w zgodzie z przepisami polskiego prawa
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat - Kancelaria w Warszawie
  Adwokat Robert Ofiara już od 2008 prowadzi swą kancelarię adwokacką, która aktualnie ma siedzibę przy Al. Jerozolimskich. Zespół Kancelarii Mecenasa liczy blisko 20 osób. Prawnicy Kancelarii głównie specjalizują się w sprawach: odszkodowawczych, rodzinnych, karnych oraz roszczeniach z umów kredytowych.
Kancelaria adwokata Roberta Ofiara pomaga osobom poszkodowanym na skutek różnych wypadków w tym głównie: komunikacyjnych, przy pracy, w rolnictwie. Ponadto w zakres prowadzonych spraw wchodzą: służebność przesyłu, wywłaszczenia, błędy medyczne i inne. Szczegółowy opis oferty znajdą Państwo na stronie tej Kancelarii Adwokackiej.
Dochodzenie zadośćuczynienia za śmierć to kolejna z głównych działalności Kancelarii. Bardzo często Adwokat Robert Ofiara wraz ze swym Zespołem pomaga osobom najbliższym zmarłego dochodzić roszczeń, jakie im przysługują.
Rozwód (w tym również z orzeczeniem o winie), kontakty z dzieckiem, spadek, podział majątku to specjalizacje zespołu ds. prawa rodzinnego. Adwokat Robert Ofiara współpracuje również z psychologami oraz mediatorami z Komitetu Ochrony Praw Dziecka.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0