Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Porady prawne
ID linku 14382
Tytuł Porady prawne
Url http://www.competia.pl
Opis Wykorzystując możliwości, jakie niesie ze sobą użytkowanie naszej strony internetowej, możesz sięgnąć po kompleksowe porady prawne. Kancelaria prawna Competia udziela porad prawnych z wszystkich dziedzin prawa. Zapoznając się z nimi możesz wybrać rodzaj dotyczącego Cię problemu, a później połączyć się z prawnikiem, który specjalizuje się w konkretnej dziedzinie prawa. Oferujemy również doradztwo prawne oraz obsługę prawną firm. Gwarantujemy profesjonalizmy i wysoką jakość świadczonych usług. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na współpracę z naszą kancelarią prawną.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe porady prawne   pomoc prawna   obsługa prawna   prawnik   adwokat   kancelaria prawna
Data Nov 11, 2011
Imię kontaktowe Zbyszek
Email wyślij email do Zbyszek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. PRAWNIK ROZWODY WARSZAWA
  Nasza kancelaria radcy prawnego - udziela wsparcia głównie w zakresie postępowań rozwodowych. Na ile to jest możliwe dążymy do pojednania małżonków, angażujemy się także w negocjacje, pertraktacje ugodowe, prowadzimy sprawy o ustanowienie opieki nad dziećmi, zasad i warunki kontaktu, sprawy alimentacyjne, na rzecz małżonka oraz dzieci.
W razie takiej potrzeby zajmujemy się również sprawami majątkowymi - np podział majątku wspólnego małżonków
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. KANCELARIA NOTARIALNA AGATA TYC JULITA JASTRZĘBSKA-KURDZIEL SPÓŁKA CYWILNA
  Jeżeli jesteś zainteresowany usługami notarialnymi - mowa o Wrocławiu, to nasza kancelaria notarialna jest bardzo dobrym wyborem. Oferujemy kompleksowe usługi, to znaczy między innymi sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie poświadczenia czy chociażby spisywanie protokołów. Więcej o usługach notarialnych można znaleźć pod adresem Notariusz-Wroclaw24.pl - zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Warszawa
  Jeżeli szukacie Państwo pomocy w zakresie prawa - chodzi o sporządzanie apelacji w sprawach dotyczących rozwodu, podziału majątku, spadku czy spraw karnych, polecamy kontakt z kancelarią adwokacką o której więcej pod adresem www.Apelacje.info. Chodzi o apelacje - cywilne, karne, karno-skarbowe i rozwodowe, kancelaria pomaga także jeżeli mówimy o kasacjach karnych i skargach kasacyjnych w sprawach podatkowych oraz cywilnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Usługi antypirackie
  Usługi antypirackie przeznaczone są dla twórców, wydawców oraz dystrybutorów filmów, muzyki, oprogramowania, gier, ebooków, audiobooków itp., które nielegalnie udostępniane są w sieci Internet. Na zlecenie Klientów monitorujemy internet pod kątem pirackich plików i doprowadzamy do ich usunięcia. Dzięki naszym działaniom istotnie zmniejsza się ilość pirackich plików w sieci Internet. W razie potrzeby pomagamy również w działaniach prawnych przeciwko osobom udostępniającym pirackie pliki oraz przeciwko administratorom serwisów internetowych, na których pirackie pliki są dostępne. Ochrony antypirackiej udzielamy zarówno doraźnie jak i na zasadach stałej współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Wysokie odszkodowania na terenie Anglii, Walii, Szkocji
  Uzyskujemy odszkodowania za każdy wypadek, jaki dotyka osoby mieszkające na wyspie. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług prawniczych wszystkim naszym klientom. Zapewniamy indywidualne podejście naszych doświadczonych prawników do każdej ze spraw naszych klientów. Jesteśmy wykwalifikowanymi Radcami Prawnymi z długim i znacznym doświadczeniem w zakresie prawa, czego najlepszym dowodem jest długa lista klientów zadowolonych z naszych usług. Jako spółka wkładamy dużo energii aby zapewnić jasne oraz kompletne doradztwo w zakresie prawa, przez cały czas poszukując najlepszego rozwiązania dla naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszych szczególnych usług prawnych opartych na osobistych i przyjacielskich stosunkach. Zapewniamy doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Naszym celem jest badanie spraw naszych klientów oraz dochodzenie ich roszczeń w najszybszy i najefektywniejszy sposób.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0