Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
ERTRANS-LOGISTIC - Transport Bielawa, Dzierżoniów, Świdnica, Wrocław, Dolny Ślas
ID linku 14482
Tytuł ERTRANS-LOGISTIC - Transport Bielawa, Dzierżoniów, Świdnica, Wrocław, Dolny Ślas
Url http://www.ertrans-logistic.eu
Opis Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie klientów w całej Europie. W naszej działalności oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw oraz dystrybucji na terenie Europy.

Jeśli potrzebują Państwo wypożyczyć samochód, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W naszej flocie znajdą Państwo auta osobowe i transportowe, które spełnią Państwa oczekiwania.
Kategoria Firmy wg branży > Transport
Firmy wg branży > Motoryzacja
Motoryzacja > Wypożyczalnie
Słowa kluczowe transport międzynarodowy   Bielawa   Dzierżoniów   Świdnica   Wrocław   Dolny Śląsk   usługi transportowe   wypozyczalnia samochodów   wynajem aut
Data Nov 24, 2011
Imię kontaktowe Ireneusz Smoliński
Email wyślij email do Ireneusz Smoliński
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. ERTRANS-LOGISTIC - Transport Bielawa, Dzierżoniów, Świdnica, Wrocław, Dolny Ślas
  Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie klientów w całej Europie. W naszej działalności oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw oraz dystrybucji na terenie Europy.

Jeśli potrzebują Państwo wypożyczyć samochód, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W naszej flocie znajdą Państwo auta osobowe i transportowe, które spełnią Państwa oczekiwania.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport
Firmy wg branży > Motoryzacja
Motoryzacja > Wypożyczalnie


 Inne wpisy w Firmy wg branży > Transport
1. Transport mebli Łódź
  Planujesz przeprowadzkę lub przewóz dużego towaru? Skorzystaj z usług naszej firmy oferującej profesjonalną obsługę osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw i instytucji w realizacji przeprowadzek. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług i zadowolenie klienta. Z nami twój towar cały i zdrowy dojedzie do miejsca docelowego. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z cennikiem i szczegółami oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


2. WOJTAL-TRANS przeprowadzki kraków
  Wojtal-Trans to profesjonalna firma transportowa z Krakowa. Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w obszarze przeprowadzek dla firm, biur, hurtowni i osób prywatnych. Zajmujemy się tym od lat, dlatego gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług. Przyjeżdżamy, ładujemy oraz zabezpieczamy Państwa rzeczy tak aby nie uszkodziły się podczas przewozu. Jeśli przy tym znajdą się rzeczy zbędne i niepotrzebne - umożliwiamy ich likwidację, wywóz bądź utylizację. Gwarantujemy Państwu szybkie i skuteczne wykonanie powierzonych prac oraz atrakcyjne ceny. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


3. Wynajem busa Warszawa
  Sabora Limo Service to firma transportowa. Nasza specjalizacja to organizacja przejazdów autokarowych po Warszawie, po całym kraju, a także w przestrzeni międzynarodowej. Oferujemy ponadto transfer na lotniska warszawskie, obsługę pielgrzymek, czy wydarzeń firmowych. Wypożyczamy również klimatyzowane vany i busy do 21 osób oraz luksusowe limuzyny.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


4. Transport Ponadgabarytowy Avator, logistyka i spedycja, zezwolenia i pilotaż
    To, co wyróżnia firmę AVATOR i sprawia, że możemy konkurować z inny-mi firmami transportowymi to wysoka i kompleksowa jakość naszych usług.


  Transport nadgabarytowy AVATOR to nie tylko terminowość dostaw, ale także bezpieczny transport Twojego ładunku.

  Transport ponadnormatywny AVATOR to nowoczesny sprzęt i komplekso-we usługi. Zajmujemy się przewozem wszelkiego rodzaju ładunków ponadgabarytowych na terenie całego kraju i Unii Europejskiej.

  Naszym najcenniejszym zasobem, dzięki któremu świadczymy ponadga- barytowe usługi transportowe na tak wysokim poziomie są ludzie, którzy dla nas pracują. To właśnie ich innowacyjne pomysły, uczciwość i rzetel-ność pozwalają budować partnerskie kontakty z klientami, dzięki którym
z łatwością dostosowujemy indywidualną ofertę dla każdego kontrahenta.


  Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami na każdym etapie realizacji
usługi.
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport


5. Skup palet
  Europalety, palety drewniane, skup, sprzedaż oraz naprawa palet. Skup palet drewnianych, sprzedaż palet, naprawa palet. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę serwisową palet w szczególności: skup palet dobrych jak i uszkodzonych, sprzedaż palet, wymianę lub wynajem palet, licencjonowaną regenerację palet EUR
Kategoria:   Firmy wg branży > Transport

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0