Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6253
Dom 3383
Firmy wg branży 8463
Internet 4225
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 931
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 860
Społeczenstwo 493
Sport 584
Turystyka 1912
Zdrowie i uroda 3068
Zwierzęta i rośliny 321
Profit - Centrum Finansowo-Księgowe w Sochaczewie
ID linku 1492
Tytuł Profit - Centrum Finansowo-Księgowe w Sochaczewie
Url http://cfkprofit.com
Opis Centrum Finansowo-Księgowe Profit oferuje Państwu kompleksową obsługę podatkową, księgową, kadrową i płacową. Sposób kontaktu z naszym biurem ustalamy indywidualnie.

Nasi klienci są na bieżąco informowani o sytuacji ekonomicznej firmy, dostają także wszystkie prawnie wymagane raporty i zestawienia, ułatwiające podejmowanie decyzji finansowych.

Osoby, które rozpoczynają działalność gospodarczą uzyskują pomoc w założeniu firmy oraz poradę dotyczącą najkorzystniejszej formy opodatkowania.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   Sochaczew   księgowość   PIT   CIT   VAT   rozliczenia   urząd skarbowy
Data May 17, 2009
Imię kontaktowe Maciej
Email wyślij email do Maciej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Day&Light Studios - kamerzysta Białystok
  Zapraszam bardzo serdecznie do zapoznania się z usługami mojej firmy, w której zajmuje się realizacją usług z zakresu wideofilmowania. Moje usługi stoją na bardzo wysokim poziomie ponieważ przykładam się do wykonywania powierzonych mi usług. Posiadam wysokiej jakości sprzęt firmy Canon. Z moich usług każdy będzie w pełni zadowolony. Bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. PHU GEO-DETAL geodeta
  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Korda zajmuje się pomiarami geodezyjnymi. Swoją siedzibę ma w Sierakowicach w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Korda świadczy kompetentne usługi w obrębie: pomiarów geodezyjnych gruntów i działek, sporządzania map do celów projektowych, opiniodawczych i prawnych. Dopełniają również podziałów i rozgraniczeń nieruchomości. Obsługują place budowy i dokonują inwentaryzacji urządzeń podziemnych. Wolno im zlecić także tyczenie tras. W swojej branży mają nie tylko dużą wiedzę, ale także zasobne doświadczenie, a ich kompetencje poświadczone są uprawnieniami zawodowymi wydanymi przez Głównego Geodetę Kraju. Podchodzą indywidualnie do każdego projektu, starając się swoją pracę wypełnić solidnie, dokładnie, starannie, ale przy tym sprawnie i terminowo. Szczegółowe informacje dotyczące firmy odnaleźć można na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Zakładanie spółki
  Jeśli chcesz prowadzić przedsiębiorstwo, intryguje Cię: rejestracja spółki albo zakładanie spółki, krs Wrocław zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Uczestniczymy w tworzeniu dokumentów rejestracyjnych i w realizowaniu wszystkich zmian we wpisach w krs. Nasi fachowcy z chęcią uczynią za klienta wszelkich formalności rejestracyjnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Doradztwo unijne warszawa
  Doradztwo unijne - Master Consulting: dofinansowanie, dotacje unijne, fundusze europejskie Warszawa, Gdynia, Gdańsk. Dofinansowanie unijne, fundusze strukturalne i fundusze europejskie, dotacje. Zapraszamy Państwa - dofinansowanie inwestycji, dotacje unijne, fundusze strukturalne, szkolenia EFS, szkolenia unijne, ewaluacja, audyt unijny, biznes plan Warszawa, Gdynia, Gdańsk. Szkolenia pracownicze, doradztwo europejskie z UE, MŚP, kadrowe. Programy operacyjne, Mechanizmy finansowe, inicjatywy wspólnotowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Drewno opałowe Kraków
  Czy gatunek drzewa ma znaczenie? Oczywiście, że tak! Drzewo kominkowe oraz jego wybór ma bardzo duże znaczenie na to, jak długo oraz za jakie pieniądze będziesz cieszyć się z ciepła w swoim domu. Przykładowo brzoza jest twardym drzewem liściastym. Wiele osób wybiera właśnie je ze względu na przyjemny i charakterystyczny zapach. Nawet niewielka wilgotność nie jest przeszkodą, aby zajęło się ogniem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0