Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3415
Firmy wg branży 8526
Internet 4270
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 939
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Mozaiki szklane, Euroceramika - Sklep Online
ID linku 15009
Tytuł Mozaiki szklane, Euroceramika - Sklep Online
Url http://mozaiki.euroceramika.pl
Opis Sklep Online z mozaikami oferujący mozaiki szklane
oraz ceramiczne a także projektowanie i aranżacja wnętrz w dekoracje szklane. Euroceramika jest przedstawicielem hiszpańskich producentów płytek ceramicznych. Specjalizuje się w organizacji sieci sprzedaży oraz promocji marki dla producentów takich jak: Venus Ceramica S.A., Onix Mosaico, Sierragres czy Undefasa.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe mozaiki   mozaiki szklane   mozaiki ceramiczne   dekoracje szklane   dekoracje ceramiczne   płytki ceramiczne   onix   euroceramika
Data Jan 23, 2012
Imię kontaktowe Jacek
Email wyślij email do Jacek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. MAZBESTOS recykling odpadów olsztyn
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług wykonywanych przez firmę Mazbestos. Nasza siedziba mieści się w Olsztynie, ale prowadzimy funkcjonowanie na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Posiadamy odpowiednie zezwolenia i przeszkolonych pracowników, aby fachowo demontować azbest oraz utylizować dachy wykonane z eternitu. Dodatkowo proponujemy wykonywanie usług dekarskich, w tym montaż dachówek przeróżnego rodzaju, naprawę kominów oraz instalację rynien. Zapewniamy rzetelne wykonanie każdej z naszych prac. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do wejścia na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Farby przemysłowe Noxan
  Dystrybutor farb przemysłowych. W ofercie posiadamy wiele rozwiązań w zakresie ochrony antykorozyjnej, żywic posadzkowych, powłok uszczelniających, a także farb higienicznych i zabezpieczeń elewacji. Oferujemy farby specjalistyczne wiodących europejskich producentów takich jak RD-Coating, Rust-Oleum, Romex, Coo-Var, Teamac. Farby przemysłowe najwyższej jakości. Służymy doradztwem technicznym. Kładziemy nacisk na dobór odpowiedniego systemu dla danego problemu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Kontenery i Toalety Na Wynajem - Alfa Partner
  Oferujemy Państwu ogrodzenia budowlane, kontenery biurowe, sanitarne i magazynowe oraz toalety przenośne na wynajem. Są to sprzęty, które zapewniają korzystającym z nich osobom właściwe warunki

Właściwe zagospodarowanie przestrzeni, budowy lub imprezy plenerowej jest jednym z nieodzownych warunków wygodnej i bezpiecznej organizacji.
Zapewniamy nie tylko kompleksową obsługę w zakresie wynajmu i sprzedaży, ale także transport i montaż we wskazane miejsce.
Zapraszamy do kontaktu.

Alfa Partner
Tel. kom: +48 730 108 108
E-mail: biuro@alfapartner.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Cięcie betonu
  Tniemy beton i żelbet, wykonujemy odwierty i wiele innych prac z wykorzystaniem techniki diamentowej. Szybko i profesjonalnie.

Nasza firma działa na rynku budowlanym kilkanaście lat. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

Wykonujemy:
* odwierty w betonie;
* cięcie ścian, posadzek i stropów;
* wiele innych...
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Szamba
  Firmę prowadzimy od 1992 roku. Nasza specjalizacja to produkcja zbiorników. Wytwarzamy je z wysokiej jakości betonu. Produkty są wodoszczelne, bowiem do materiału dolewamy środki uszczelniające, a z zewnątrz izolujemy je masą asfaltową. Towar jest certyfikowany przez wiodące instytucje kontroli. Na życzenie klientów zapewniamy transport i montaż zbiorników. Ich przeznaczenie do ścieki bytowo-gospodarcze, komunalne, sanitarne i technologiczne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0