Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Adwokat Bydgoszcz - Adwokat Dorota Paczkowska
ID linku 15140
Tytuł Adwokat Bydgoszcz - Adwokat Dorota Paczkowska
Url http://rozwody-bydgoszcz.pl
Opis Profesjonalna obsługa prawna klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Rozwody, prawo karne, prawo cywilne, prawo pracy. Sporządzanie pism procesowych.

Dostosowując się do potrzeb Klientów kancelaria proponuje różne warianty udzielanej pomocy prawnej.

Przede wszystkim oferuje pomoc kompleksową w przedstawionej sprawie, tj. zastępstwo procesowe od momentu wniesienia pisma wszczynającego postępowanie sądowe, aż do prawomocnego zakończenia sprawy.
Istnieje możliwość uczestnictwa w sprawie tylko w wybranym fragmencie postępowania – w takim zakresie, jakiego oczekuje klient.
Ponadto pomoc prawna może ograniczać się do porady prawnej lub sporządzenia pisma procesowego – pozwu, wniosku, apelacji i innych środków zaskarżenia.
Niezależnie od wariantu, który zostanie wybrany przez Klienta, gwarantuję profesjonalną pomoc i całkowite zaangażowanie się w sprawę.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat bydgoszcz   rozwód   rozwody   Bydgoszcz   adwokat   adwokaci   prawnicy   prawnik   kancelaria adwokacka   kancelarie adwokackie   kancelaria prawna   porada prawna   porady prawne   prawo rodzinne   alimenty   pozew   podział majątku   spadek  
Data Feb 7, 2012
Imię kontaktowe Dorota Paczkowska
Email wyślij email do Dorota Paczkowska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat Prawo Pracy Poznań
  Jeżeli jesteś właścicielem firmy i zatrudniasz pracowników, to czasami może się zdarzyć, że będziesz zmuszony dochodzić swoich praw w sądzie. W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Jeżeli Państwo potrzebujecie, nasz prawnik prawo pracy Poznań pomoże w rozwiązaniu problemów z pracownikami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Radca Prawny - rescogitans.pl
  Kancelaria Prawna Res Cogitas specjalizuje się w prawie dotyczącym spółek handlowych, administracyjnym, nieruchomości, budowlanym, obsłudze firm oraz windykacji należności. Wszystkie sprawy rozpatrywane są w trybie indywidualnym, aby każdy z klientów mógł liczyć na optymalne rozwiązanie jego kwestii prawnych. Szczegółowe informacje na temat działania kancelarii można znaleźć bezpośrednio na stronie kancelarii lub kontaktując się pod podanym numerem telefonu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Prawa Rodzinnego Adwokat Paweł Stolarek Rozwód Alimenty
  Kancelaria Prawa Rodzinnego prowadzona jest przez Adwokata Pawła Stolarka. Siedzibą Kancelarii jest miasto Radom. Kancelaria posiada filie w Szydłowcu i Orońsku. Kancelaria prowadzi sprawy w zakresie specjalizacji, a mianowicie w sprawach o: podział majątku dorobkowego po ustaniu wspólności małżeńskiej, rozwód, separację, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat Wojciech Szpara Kancelaria Adwokacka Dębica
  Ta witrynka z założenia miała być prawdopodobnie jedynie wizytówką kancelarii adwokackiej. Jednakże w miarę upływu czasu treść rozrosła się znacznie i aktualnie znajdziemy na niej wiele informacji, które znacznie wykraczają poza zakres tego co przeważnie można znaleźć na takich stronach. Na uwagę zasługuje katalog usług gdzie opisano różnego rodzaju pisma procesowe, taktyki adwokackie i wyjaśniono pojęcia prawne. Autor strony specjalizuje się w sprawach karnych. Jest obrońcą podejrzanych i oskarżonych w procesie karnym. Reprezentuje także pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych. Przedstawił tam sporo własnych poglądów na zagadnienia związane z prawem karnym. Zauważyć można, iż koncentruje się on na postępowaniu przygotowawczym uznając, iż właśnie w śledztwie i w dochodzeniu w 90% rozstrzygają się losy całego postępowania karnego. Jego zdaniem skoro wtedy właśnie zbierana jest większość dowodów to na etapie sądowym niezbyt wiele można zrobić. Przestrzega nadto swych potencjalnych klientów by go nie okłamywali ( nie przedstawiali mu siebie w zbyt różowym świetle i nie przedstawiali mu niezgodnych z prawdą przebiegów wydarzeń ) gdyż w ten sposób mogą wprowadzić adwokata w procesie w "maliny" i spowodować, że będzie ich nieskutecznie bronił. Podkreśla konieczność istnienia zaufania pomiędzy adwokatem, a jego klientem. Tłumaczy także na czym polega tajemnica adwokacka i jakie są gwarancje jej stosowania. Wyjaśnia, iż nie można obrońcy przesłuchać w charakterze świadka na okoliczność tego o czym dowiedział się od klienta. Twierdzi, że jest to tak samo jakby przesłuchać księdza na temat tego o czym dowiedział się podczas spowiedzi.
Na rekomendowanej stronie znajdziemy więcej tego typu ciekawostek, sugestii i wyjaśnień.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat karnista w warszawie
  Profesjonalna Kancelaria adwokacka Prawo Karne oferuje szereg usług, które z pewnością okażą się pomocne w zaprawach karnych dotyczących każdy po alkoholu czy narkotykach. Specjalizujemy się w tego typu przypadkach i na swoim koncie mamy wiele spraw, w których udało się zminimalizować karę. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0