Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Projektowanie systemów informatycznych
ID linku 15214
Tytuł Projektowanie systemów informatycznych
Url http://www.abixen.com/
Opis Abixen Systems jest firmą programistyczną dostarczającą najnowocześniejsze, a jednocześnie przetestowane na rynku informatycznym rozwiązania IT. Projektujemy zaawansowane technologicznie systemy informatyczne, które cechują się stabilnością, bezpieczeństwem i wydajnością. Na indywidualne zamówienie projektujemy i wdrażamy systemy finansowe i inwestycyjne. Nasza oferta obejmuje także usługi projektowania systemów informatycznych zarządzających zasobami sieci GSM. Tworzymy i wdrażamy systemy informacji przestrzennej i geograficznej GIS/SIP. Lata doświadczeń w pracy z technologią Java pozwoliło nam zbudować bazę wiedzy i biblioteki własnych wzorców i komponentów. Wykorzystanie wspomnianych rozwiązań IT ogranicza czas, a co za tym idzie koszt wykonywanych projektów. Nasi Klienci mogą również liczyć na wydajne serwery zarządzane przez doświadczonych administratorów co gwarantuje nieprzerwane i prawidłowe funkcjonowanie projektowanych i wdrażanych przez nas systemów informatycznych. Oferujemy hosting aplikacji Java EE na takich serwerach aplikacji jak JBoss, GlassFish, WebSphere czy WebLogic. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Kategoria Komputery > Programowanie
Słowa kluczowe rozwiązania it   projektowanie systemów informatycznych   systemy it   tworzenie aplikacji   usługi it   systemy informatyczne   integracja systemów it
Data Feb 13, 2012
Imię kontaktowe Kamil
Email wyślij email do Kamil
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Programowanie
1. Montaż sieci komputerowych i monitoringu Łódź Radom Opoczno Kielce Piotrków Trybunalski Tomaszów Maz
  Montaż sieci komputerowych oraz systemów kamer sieci monitoringu w Opocznie Łodzi Radomiu Kielcach Piotrkowie Trybunalskim i Tomaszowie Mazowieckim. Solidne nowoczesne wykonanie, gwarancja na wszystkie usługi, oraz atrakcyjne ceny. Zamontujemy sieć komputerową i kamery monitoring w Twojej firmie szybko i zgodnie z aktualnymi standardami. MONTAŻ SIECI KOMPUTEROWYCH I SYSTEMÓW KAMER MONITORINGU!
Kategoria:   Komputery > Programowanie


2. Aplikacje na: iPhone, iPad, Android, Windows Phone 7
  Zajmujemy się pisaniem programów na system Apple iPhone, Google Android, Microsoft Windows Phone 7, Apple iPad, . Realizujemy kompleksowo projekty aplikacji na urządzenia mobilne. Swoje usługi świadczymy w miastach Warszawa, Wrocław, Kielce i Szczecin.
Apps Label to marka powstała z połączenia sił Imaginative Studios i części zespołu DeveliOS. Specjalizujemy się w aplikacjach na platformy mobilne Apple-iOS (iPhone, iPod Touch oraz iPad ), Google Android oraz Windows Phone 7.

Jako doświadczony i obdarzony bardzo dużą wyobraźnią oraz poczuciem estetyki zespół, dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty były funkcjonalne i piękne zarazem. Koncentrujemy się na rozwoju innowacyjnych środków w publikowaniu i rozpowszechnianiu wiedzy w imieniu naszych Klientów. Celem jest, aby nie tylko wypracować z Klientem nową jakość przekazu - lecz uczynić proces płynnym i szybkim, zaczynając od teraz.

Usługi kierujemy do Klientów z wszystkich branż, do tych, którzy szukają rozwiązań wspierających sprzedaż, komunikację, promocję oraz chcą być o krok przed konkurencją.
Kategoria:   Komputery > Programowanie


3. Otivia Forum - Www, programowanie, tworzenie stron, gry via www
  Forum teamu Otivia. Znajdziesz tutaj poradniki na temat php, js, ajaxu, grafiki jak i szczegółowy poradnik jak krok po kroku strzowyć swoją grę via www. Tworzymy strony www i skrypty na zlecenie, wystarczy że dodasz swoją propozycje a my ją rozważymy. Przewidziane są konkursy z cennymi nagrodami, książki, pamięci przenośne, komponenty komputera.
Kategoria:   Komputery > Programowanie


4. Rubyhelp
  Rubyhelp to strona na temat języka programowania Ruby i jego zastosowań. Znajdziesz tu to wszystko co potrzebne aby zacząć naukę programowania w ruby, włączając mini samouczek, zestaw artykułów i mini tutoriali, a także inną ruby pomoc czyli informacje, które są ważne, ciekawe, przydatne, niezbędne w codziennej pracy z tym znakomitym językiem i bibliotekami dla niego napisanymi
Kategoria:   Komputery > Programowanie


5. Dedykowane systemy CRM
  Dedykowane systemy CRM firmy Kamee to skuteczny krok w kierunku rozwoju. Nasze dedykowane aplikacje są w 100% dopasowane do potrzeb klienta. Oprogramowanie jest dostępne na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Zakres funkcjonalności jest dowolny, a ich zakres wchodzi w :
systemy CRM, ERP
analizy biznesowe
zarządzanie projektami
łańcuchy dostaw SCM
zarządzanie produkcją DMS i inne.
Wykonaliśmy wiele aplikacja dla dystrybutorów, firm produkcyjnych i handlowych.
Mamy duże doświadczenie w branży poligraficznej, logistycznej, różnego rodzaju szkołach i platformach sprzedażowych.
Zapraszamy na darmowe konsultacje.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0