Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Komputery > Programowanie  

Linki
Sortuj wg :


1. Makra i narzędzia do Excela, kursy VBA.Czy Ty też marnujesz wiele godzin tygodniowo stale obliczając i przeklejając w Excelu te same tabelki?
Czas aby zainteresować się makrami, które będą wykonywać całą pracę za Ciebie!

Skorzystaj z oferty naszej firmy i pozwól nam stworzyć makro, wykonujące żądane przez Ciebie czynności Excelowe. Od lat tworzymy makra i narzędzia automatyzujące Excela oraz zaawansowane arkusze Excelowe oraz aplikacje oparte na Excelu i bazach danych.

Możesz również samodzielnie nauczyć się i zacząć tworzyć makra korzystając z naszego obszernego kursu VBA oraz gotowych fragment kodu VBA.

Na naszej stronie znajdziesz też do pobrania wiele przydatnych makr i narzędzi Excelowych.

Zapraszamy! www.mielk.pl
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Data dodania: Jan 30, 2012 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. Www.akademiaprogramowania.pl - zajęcia wakacyjne dla dzieci krakówPoszukujesz ciekawego rozwiązania dla swego dziecka na spędzanie wolnego czasu lub wyjazd kolonijny? Jeśli tak, to być może Akademia Programowania Gier Komputerowych i Animacji z Mszany Dolnej będzie idealnym dla Was rozwiązaniem. Jest to specjalna szkoła, która w zabawny i ciekawy sposób jest w stanie nauczyć każdego przedmiotów ścisłych, programowania, czy też tworzenia rożnego rodzaju animacji. Atrakcyjne ceny.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Data dodania: Aug 1, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. Kurs Html CssŁatwy dostęp do Internetu i wzrastający krąg osób często używających Internet powoduje, że zastanawiamy się jak wielce skomplikowane i czasochłonne jest zrobienie witryny internetowej. Na stronie nauka Html Css poznasz zasady jak przygotować stronę internetową w html i css od samego początku. Zapraszam do pracy nad własną stroną www.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Data dodania: Oct 15, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. Programy na zamówienie, tworzenie stron internetowychAplikacje na zamówienie i tworzenie stron www. Firma informatyczna Wrocław oferująca programy dla osób indywidualnych, firm oraz inne usługi profesjonalne. Firma specjalizuje się w obszarach: programy na zamówienie, tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie stron www oraz reklama w internecie.

Piszemy aplikacje dedykowane ściśle pod danego Klienta. Aplikacje są szyte na miarę. Tworzymy systemy od początku, lub w znaczący sposób poprawiamy obecne zamysły. Popraw wydajność wykonywania zadań biurowych Twojego przedsiębiorstwa. Zredukuj potrzeby na pracowników w swojej działalności.

Olbrzymią satysfakcję daje nam tworzenie stron www. Wykonamy ją od podstaw, projektując także logo, wizytówki, grafikę.

Inne usługi: tworzenie programów internetowych, reklama w internecie oraz pozycjonowanie portali . Wykonujemy kampanie linków sponsorowanych, optymalizacje stron.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Data dodania: Sep 19, 2013 Trafień: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

5. aplikacje androidNowoczesny biznes powinien wykorzystywać szerokie możliwości sprzętu mobilnego nie tylko do kontaktu z klientem. Potrzebne są najróżniejsze programy, na podstawie których urządzenia zyskują kolejne funkcjonalności, które pozwalają na wykonywanie wymagających zadań. Jeżeli poszukują Państwo solidnej realizacji dedykowanych aplikacji, prezentowana Państwu oferta to właściwy adres. Mają możliwość Państwo zamówić przygotowanie programu na najpopularniejsze platformy, jak Android czy IOS a także na inne. Dodatkowo zajmujemy się programowaniem na potrzeby stron internetowych. Dbamy o detale graficzne oraz o najwyższą użyteczność programów, by spełniały one całkowicie Państwa oczekiwania. Zapraszamy do wejścia na naszą stronę oraz do zaznajomienia się z rozwinięciem przygotowanej dla Państwa usługi.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Data dodania: Nov 14, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

6. Projektowanie systemów informatycznychAbixen Systems jest firmą programistyczną dostarczającą najnowocześniejsze, a jednocześnie przetestowane na rynku informatycznym rozwiązania IT. Projektujemy zaawansowane technologicznie systemy informatyczne, które cechują się stabilnością, bezpieczeństwem i wydajnością. Na indywidualne zamówienie projektujemy i wdrażamy systemy finansowe i inwestycyjne. Nasza oferta obejmuje także usługi projektowania systemów informatycznych zarządzających zasobami sieci GSM. Tworzymy i wdrażamy systemy informacji przestrzennej i geograficznej GIS/SIP. Lata doświadczeń w pracy z technologią Java pozwoliło nam zbudować bazę wiedzy i biblioteki własnych wzorców i komponentów. Wykorzystanie wspomnianych rozwiązań IT ogranicza czas, a co za tym idzie koszt wykonywanych projektów. Nasi Klienci mogą również liczyć na wydajne serwery zarządzane przez doświadczonych administratorów co gwarantuje nieprzerwane i prawidłowe funkcjonowanie projektowanych i wdrażanych przez nas systemów informatycznych. Oferujemy hosting aplikacji Java EE na takich serwerach aplikacji jak JBoss, GlassFish, WebSphere czy WebLogic. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Data dodania: Feb 13, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

7. Napisz Program C#/C++Napisz Program - kod, programy, praktyka. C#/C++
Strona poświęcona programowaniu w C#/C++, z której można pobrać darmowe programy, kody źródłówe oraz liczne rozwiązania zadań programistycznych. Ponadto na stronie możemy znaleść skrypty w bashu, przykładowe programiki w asemblerze i liczne artykuły związane z tworzeniem oprogramowania.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Data dodania: Feb 18, 2011 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

8. Blog Evo-JavaBlog poświęcony tematyce programowania w języku Java, oraz technologiom JEE. Zawiera przykłady konkretnych zastosowań, tutoriale, porady, opisy przydatnych narzędzi, bibliotek i framework'ów, oraz rozwiązania problemów, na które często może natknąć się programista Javy. Często aktualizowany i dynamicznie rozwijany.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Data dodania: Aug 24, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

9. USŁUGI PROGRAMISTYCZNEPrzyjmę zlecenia na wykonanie każdego rodzaju oprogramowania o bardzo wysokim stopniu zaawansowania oraz funkcjonalności na najwyższym światowym poziomie.

Od wielu lat zawodowo zajmuję się tworzeniem aplikacji oraz oprogramowania dedykowanego systemom Windows.

Podczas kodowania aplikacji korzystam ze sprawdzonych technologii i światowych rozwiązań.

Do tworzenia systemów wykorzystuję technologię .NET i systemy zarządzania baz danych:

* SQL Server 2005/2008
* MS ACCESS
* SQLITE
* MYSQL


Gwarantuję dostarczenie aplikacji najwyższej jakości, terminowość realizacji przy konkurencyjnych cenach.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Data dodania: Nov 1, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

10. Samouczek htmlW serwisie Codemy.pl przygotowaliśmy darmowe kursy projektowania stron internetowych dostępne z poziomu przeglądarki internetowej. Dzięki naszym lekcjom każdy szybko nauczy się podstaw pisania kodów i tworzenia szablonów. Proponujemy również kursy dla osób, które poznały już podstawy i marzą o poszerzeniu swojej wiedzy o nowe technologie pozwalające projektować zaawansowane aplikacje internetowe. Z nami nauczysz się HTML i HTML 5, CSS, JavaScript, PHP czy RoR.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Data dodania: Sep 23, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0