Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Ubezpieczenia Kielce
ID linku 1535
Tytuł Ubezpieczenia Kielce
Url http://ubezpieczeniakielce.com.pl/
Opis Firma ubezpieczeniowa Na Wspólnej w Kielcach oferuje wszelakie ubezpieczenia majątkowe, osobowe, turystyczne, komunikacyjne. Zapoznaj się z funduszami inwestycyjnymi oraz otwartym funduszem emerytalnym.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe tanie ubezpieczenia kielce   ubezpieczenia kielce   ubezpieczenie kielce   tanie oc kielce   tanie ac kielce   oc i ac kielce   ubezpieczenia samochodowe kielce   fundusze emerytalne kielce   ofe kielce   fundusze inwestycyjny kielce   waldon
Data May 22, 2009
Imię kontaktowe Rafał
Email wyślij email do Rafał
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Wypadek śmiertelny, forum odszkodowawcze
  Eksperci w odszkodowaniach - forum Wypadkowe ekspertów. Pomoc poszkodowanym w wypadkach, na pytania użytkowników odpowiadają eksperci. Forum odszkodowawcze - są tu tematy takie jak: wypadek komunikacyjny, odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne. Amortyzacja części, Śmiertelny wypadek za granicą, Szkoda rzeczowa, odszkodowanie z Pzu i Link4. Gwarancja skutecznosci - także sprawy związane z nieruchomościami. Zapraszamy - eksperci, forum Odszkodowań - świadczenia cywilnoprawne od pracodawcy, renta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. UBEZPIECZENIA Limanowa | Nowy Sącz | online-ubezpieczenia.pl
  Nasza Agencja Ubezpieczeniowa pomaga w wyborze najlepszego ubezpieczenia. Dojeżdżamy do klientów na terenie małopolski (Limanowa, Nowy Sącz, Nowy Targ i okolice). Obsługujemy również firmy na terytorium całego kraju. W ofercie posiadamy najbardziej liczące się Towarzystwa Ubezpieczeniowe, co pozwala na dobór ubezpieczenia według indywidualnych potrzeb klienta.

BOGATA OFERTA UBEZPIECZEŃ:
- samochodu: tanie OC, Autocasco, PAKIETY
- domów i mieszkań
- obowiązkowych rolnych
- turystycznych (podróże zagraniczne i wyjazdy do pracy za granicą)
- życiowych (indywidualne oraz grupowe, najlepsze pakiety grupy otwartej)
- madycznych (prywatna służba zdrowia)
UBEZPIECZENIA DLA FIRM:
- OC firmy
- ubezpieczenia mienia firmowego
- ubezpieczenia transportowe: OCP, CARGO, OC Spedytora (OCS)
- floty pojazdów firmowych
- oc z tytułu wykonywanego zawodu (obowiązkowe i dobrowolne m.in dla lekarzy, pielęgniarek, księgowych, architektów, prawników, weterynarzy)
- gwarancje ubezpieczeniowe
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Broker Ubezpieczeniowy
  RKB Broker Ubezpieczeniowy jest jednym z wiodących brokerów ubezpieczeniowych w Polsce. Zajmujemy się kompleksową obsługą brokerską przedsiębiorców, instytucji finansowych, szpitali i urzędów, w zakresie ochrony ubezpieczeniowej.
Nasza profesjonalna kadra zapewnia serwis brokerski na najwyższym poziomie. Obsługą Klientów zajmują się osoby o dużym doświadczeniu zawodowym, posiadające uprawnienia brokera ubezpieczeniowego oraz wieloletni staż.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. ubezpieczenie-na-zycie-opinie.pl
  Na stronie można znaleźć między innymi opinie o ubezpieczeniach na życie, a także informacje o kosztach polis. Jeśli nie wiesz, na jakie ubezpieczenie się zdecydować, możesz posłużyć się porównywarką ubezpieczeń, która pokaże Ci, ile wyniesie Twoja składka. Nie musisz już korzystać z forów o ubezpieczeniach - na portalu znajdziesz ciekawe artykuły napisane przez specjalistów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. kalkulator oc liberty direct
  Serwis liberty-direct.kalkulator-oc.com.pl w głównie mówi o narzędziu, jakim jest kalkulator oc liberty direct, jak również o ubezpieczeniach samochodowych Liberty Direct. Ponadto można w nim znaleźć artykuły także o tematyce innych ubezpieczeń komunikacyjnych ( ubezpieczenie oc, ac i inne produkty ubezpieczeniowe oferowane przez rozmaite firmy ubezpieczeniowe). Plus porównania tego wszystkiego z ofertą Liberty Direct, to czym się ona wyróżnia i jakie wynikają udogodnienia z korzystania z właśnie kalkulatora oc Liberty Direct, a także kilka słów o innych ciekawych kalkulatorach oc.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0