Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
SQMRental&Events - multimedialna obsługa eventów
ID linku 15583
Tytuł SQMRental&Events - multimedialna obsługa eventów
Url http://rental.sqm.pl
Opis Postanowiliśmy zaufać nowym technologiom i nowatorskim rozwiązaniom. Wiemy, że dostarczanie profesjonalnych rozwiązań multimedialnych wymaga wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy pionierami Digital Signage, wiemy wszystko o komunikowaniu się z klientem za pomocą elektronicznych nośników, dzielących się na następujące grupy: systemy projekcji obrazu, interaktywne formy komunikacji, nagłośnienie i oświetlenie imprez.


Wykorzystując nasze doświadczenie w branży AV, proponujemy innowacyjne rozwiązania audiowizualne, które z pewnością wzbogacą organizowany event, konferencję, imprezę promocyjną oraz staną się wyjątkowym elementem stoiska targowego.

Oferujemy profesjonalny sprzęt najlepszych światowych producentów:

- innowacyjne powierzchnie interaktywne (podłogi, ściany, stoły, głośniki kierunkowe)
- ekrany bezszwowe (plazmowe, LCD)
- ekrany LED (2,8 – 182,5 m2)
- holograficzne ekrany projekcyjne (z możliwością zastosowania nakładki dotykowej)
- hologramy 3D
- profesjonalne projektory ( 2 200 – 30 000 AnsiLm) – Nec, Barco, Panasonic, Christie, Mitsubishi
- ekrany projekcyjne
- monitory plazmowe (42”, 50”, 63”, 103”) – JVC, Panasonic
- cienko ramkowe monitory LCD
- standy multimedialne
- systemy tłumaczeń
- nagłośnienie
- oświetlenie
- okablowanie i akcesoria

Gwarantujemy fachową obsługę techniczną oraz własny transport, zaopatrujemy naszych partnerów w sprzęt na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wynajem   urządzeń   urzadzen   AV   projektory   ekrany   LED   monitory   bezszwowe   dotykowe   głośniki   nagłośnienie   oświetlenie   podłogi   interaktywne   wypożyczalnia
Data Mar 28, 2012
Imię kontaktowe Kuba
Email wyślij email do Kuba
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Allen Carr's rzuć palenie program
  Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu propozycję Allen Carr`s Easyway® Polska. Od ponad 30 lat zajmujemy się szerzeniem innowacyjnej metody rzucania palenia. Naszą misją jest pomoc ludziom na całym świecie w walce z nałogiem. Nasi terapeuci stosują nowoczesną metodę walki z uzależnieniem bez hipnozy, akupunktury. Nie ma również potrzeby zażywania tabletek, używania plastrów bądź żucia gum z nikotyną. Oferujemy Państwu udział w naszej sesji, po której nigdy więcej nie sięgną Państwo po papierosa. W razie braku efektów zapewniamy zwrot pieniędzy. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Biura rachunkowe Trójmiasto
  Profesjonalne biuro rachunkowe A&S specjalizuję się w obsłudze korporacji jaki i klientów indywidualnych umiejscowione na obszarze Gdańska. W zakres oferty wchodzą między innymi takie usługi jak : prowadzenie akt osobowych, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz ubezpieczenia, itp. Księgowość Gdańsk poprzez zdolność kooperacji z wyspecjalizowanymi komórkami umie zagwarantować optymalne bezpieczeństwo wykonywanych usług. Firma zapewnia profesjonalną obsługę księgową firm zagranicznych, umożliwia również zamawianie swoich usług on-line. Ciągłe przeglądanie treści z zakresu finansów umożliwia firmie dbałe realizowanie osiąganych zobowiązań.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Notariusz w Warszawie notariusz-warszawacentrum.pl
  Mieszcząca się na terenie Warszawy Kancelaria Notarialna Piotr Pełczyński dla swych klientów sporządza między innymi wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Wszelkie akty wydawane są przez tę kancelarię jako wypisy aktu notarialnego. Oferowane wypisy posiadają moc prawną oryginału. Ponadto kancelaria ta oferuje sporządzanie projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów. Fachowe usługi zgodne z obowiązującym prawem,
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Prace Wysokościowe - alpinisci.slask.pl
  Szeroki zakres usług z zakresu prac wysokościowych, w tym mycie elewacji, prace antykorozyjne, montaż konstrukcji i liter 3D znajdziesz w renomowanej firmie Alpinisci. To miejsce wypełnione doświadczonymi pracownikami, którzy nieustannie podnoszą swoje dotychczasowe kwalifikacje. Podejmując współpracę z naszą firmą Alpinisci, wybierasz wykonawcę pewnego i profesjonalnego w swoich działaniach, który działa w oparciu o system technik dostępu linowego IRATA.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. CHEMEX Posadzki przemysłowe wielkopolska
  Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Chemex, której siedziba mieści się w Pile. Jesteśmy firmą rodzinną, która na rynku budownictwa przemysłowego funkcjonuje od 1994 roku. Specjalizujemy się w realizacji posadzek przemysłowych wszelkiego typu. Wykonujemy posadzki utwardzone betonowo, jak też nawierzchnie żywicze z podkładami betonowymi oraz posadzki garażowo-parkingowe. Priorytetem naszej działalności jest kom-pleksowe, profesjonalne i terminowe realizowanie zamówień jak i konkurencyjne ceny. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać z pełną ofertą, zachęcamy do zajrzenia na wi-trynę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0