Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Pomoc prawna
ID linku 15602
Tytuł Pomoc prawna
Url http://www.adwokat-poznan.eu
Opis Adwokat Poznań - Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - profesjonalna kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne. Pomagamy osobom indywidualnym i przedsiębiorcom. Kompleksowe doradztwo i porady prawne, obsługa rynku medycznego, reprezentowanie przed sądem: rozwód, separacja, sprawy cywilne, alimenty, prawo karne, medyczne, pracy i rodzinne. Prawnik i adwokat Poznań - kancelaria prawna w Poznaniu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat poznań   kancelaria adwokacka poznań   adwokat poznań   prawo rodzinne poznań   prawnik poznań   kancelaria prawna poznań   prawo medyczne   prawo karne poznań   pomoc prawna   sprawy cywilne poznań   rozwód poznań   adwokat w poznaniu   kancelaria poznań   ad
Data Apr 17, 2012
Imię kontaktowe Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska
Email wyślij email do Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. odzyskiwanie odszkodowań OC promesco.pl
  Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się walką z agentami ubezpieczeniowymi. Z naszych danych wynika, że kierowcy otrzymują zbyt małe odszkodowania z tytułu wypadków. Jest to nieuczciwe, dlatego jeśli miałeś kiedykolwiek problem ze swoim ubezpieczycielem, to możemy Ci pomóc. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. komornikstop.pl
  Jesteśmy jedynym w Polsce serwisem zajmującym się ochroną dłużników przez nękaniem i pazernością zarówno komorników jak i innych windykatorów. Grozi Ci zajęcie konta bankowego przez komornika? Najlepszym wyjściem będzie zgłoszenie się do Komornik Stop, gdzie doświadczeni prawnicy znajdą najbardziej odpowiednie, efektywne dla Ciebie rozwiązanie. Każda sprawa wyceniana jest indywidualnie zgodnie ze stopniem zaangażowania czy złożonością zlecenia. Celem firmy jest rzetelna, solidna pomoc potrzebującym osobom.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat rozwód Poznań
  Nasza kancelaria adwokacka od kilku już lat świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla małych jak i średnich przedsiębiorstw oraz dla osób indywidualnych. Staramy się aby nasze usługi były rzetelne, poufne, profesjonalne, co związane jest z naszym dużym doświadczeniem i wiedzą z dziedziny różnych gałęzi prawa. Każdą powierzona nam sprawę traktujemy indywidualnie, zwłaszcza sprawy o rozwód. Dlatego adwokat rozwód Poznań prowadzi często bardzo delikatne, starając się w tych wypadkach dobierać optymalne metody i środki postępowania. Wszystkich poszukujących dobrego adwokata, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, za pośrednictwem naszej strony internetowej, na której znajdziecie również nasza ofertę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Adwokat Bydgoszcz - Adwokat Dorota Paczkowska
  Profesjonalna obsługa prawna klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Rozwody, prawo karne, prawo cywilne, prawo pracy. Sporządzanie pism procesowych.

Dostosowując się do potrzeb Klientów kancelaria proponuje różne warianty udzielanej pomocy prawnej.

Przede wszystkim oferuje pomoc kompleksową w przedstawionej sprawie, tj. zastępstwo procesowe od momentu wniesienia pisma wszczynającego postępowanie sądowe, aż do prawomocnego zakończenia sprawy.
Istnieje możliwość uczestnictwa w sprawie tylko w wybranym fragmencie postępowania – w takim zakresie, jakiego oczekuje klient.
Ponadto pomoc prawna może ograniczać się do porady prawnej lub sporządzenia pisma procesowego – pozwu, wniosku, apelacji i innych środków zaskarżenia.
Niezależnie od wariantu, który zostanie wybrany przez Klienta, gwarantuję profesjonalną pomoc i całkowite zaangażowanie się w sprawę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Warszawa Powiśle sprawy cywilne i karne
  Kancelaria świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych, specjalizując się w następujących dziedzinach prawa:
• prawo cywilne (np. sprawy o zapłatę, odszkodowawcze, o ochronę dóbr osobistych, analiza i sporządzanie umów),
• prawo pracy (o przywrócenie do pracy, o odszkodowanie, opiniowanie umów o pracę, o zakazie konkurencji, opiniowanie kontraktów menedżerskich),
• postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające (np. udział w postępowaniu egzekucyjnym),
• prawo spadkowe (np. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zabezpieczenie spadku, przyjęcie bądź odrzucenie spadku, o obalenie testamentu),
• prawo rodzinne i opiekuńcze np. sprawy o rozwód lub separację, podział majątku, unieważnienie małżeństwa itp.)
• prawo mieszkaniowe (np. kupno i sprzedaż mieszkań, analiza umów ze spółdzielniami i deweloperami, sprawy o eksmisję, o zapłatę czynszu, o wstąpienie w stosunek najmu),
• prawo obrotu nieruchomościami (np. sprawy własnościowe, o naruszenie posiadania, zasiedzenie, ustanowienie drogi koniecznej, zniesienie współwłasności),
Kancelaria specjalizuje się również w sprawach z zakresu prawa i postępowania karnego:
• prawo karne (obrona podejrzanych i oskarżonych w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądem, występowanie w charakterze oskarżyciela posiłkowego, przygotowywanie pism procesowych i wniosków dowodowych, porady prawne, sporządzanie apelacji karnych i kasacji).


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM
W ramach swojej działalności Kancelaria świadczy usługi z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców poprzez:
• opiniowanie i sporządzanie umów,
• porady i opinie prawne,
• zakładanie spółek,
• obsługa prawna spółek dotycząca ich bieżącej działalności
• prowadzenie spraw sądowych w sprawach gospodarczych.
W ramach współpracy z Kancelarią możliwe jest też korzystanie ze stałej obsługi prawnej. Pozwala to na korzystanie z usług prawniczych w wymiarze czasowym i na warunkach ustalonych w umowie o stałą obsługę prawną.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0