Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
Firmy Toruń
ID linku 15648
Tytuł Firmy Toruń
Url http://www.strefa-przedsiebiorstw.pl
Opis Multimedialny katalog stron, powstał z myślą o firmach, które nie maja własnej strony, a chcieliby w skuteczny sposób zareklamować własne usługi, jak i również dla tych szukających nowych możliwości, aby uskuteczniać swój wizerunek za pośrednictwem nowych źródeł. Dzięki rzetelnej pracy i fachowemu doradztwu, dostosujemy odpowiednie środki, które umożliwią w sposób jak najbardziej odpowiedni rozwój firm. Dzięki naszej multimedialnej wizytówce dasz się poznać klientom za pośrednictwem obiektywu kamery. Najskuteczniejsza forma reklamy w zasięgu waszych rąk. Oferta jest skierowana na pełne zadowolenie klienta i nie wiąże się ze wstępnymi opłatami. Dodatkowo w ramach usługi nasi klienci do swoich wizytówek na naszej stronie mogą dodawać zdjęcia i tekst, aby jeszcze sprawniej przebiegał proces oddawania informacji dla użytku potencjalnych klientów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzeni strony i pozyskania dodatkowych informacji. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza, bądź też telefonicznie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe Nowości toruń   Firmy toruń   Ogłoszenia toruń   miasto toruń   usługi toruń   toruń informacje   weekend toruń   mapa toruń   reklama toruń   kujawsko-pomorskie
Data Apr 17, 2012
Imię kontaktowe Jacek
Email wyślij email do Jacek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Promocyjni.pl
  Promocyjni.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne, a także katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Strona Promocyjni.pl jest miejscem gdzie można pobrać gazetkę promocyjną wybranego sklepu. Dzięki serwisowi możesz przeglądać gazetkę online i zakupić bezpośrednio dany produkt. Każdy użytkownik może również skorzystać z naszej usługi kuponowej oraz zakupów grupowych. Na stronie głównej znajduje się mapka z geolokalizacją, która w łatwy sposób zlokalizuje sieć , która najbardziej Cie interesuje oraz wyznaczy trasę dzięki czemu w łatwy sposób dotrzesz na miejsce. Mnóstwo sklepów blisko Twojego miejsca zamieszkania. Wiele okazji, których nie możesz przegapić.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Galeria Reklamy Koncept - billboardy, druk, odzież, gadżety, kalendarze, wystawiennictwo
  GRKoncept.pl - sklep z artykułami reklamowymi m.in. billboardy, druk wielkoformatowy, poligrafia, odzież promocyjna, gadżety, kalendarze, wystawiennictwo.

Nasze motto: "Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy."

Potrzebna reklama? ODWIEDŹ NASZ SKLEP!

Na stronie www nie ma interesującego Państwa produktu? - napiszcie bezpośrednio do biura, przygotujemy i prześlemy Wam ofertę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Agencja Ciszewski Public Relations
  Usługi Public Relations. Zarządzanie kryzysem, tworzenie wizerunku. Oferujemy: Media Relations, Komunikacja wewnętrzna, Media Monitoring, Sponsoring, Produkcje materiałów wspierających działania PR. Agencja Ciszewski Public Relationsjest stowarzyszona z Golin/Harris. Zaufały nam wielkie firmy na rynku. Sprawdź nasze możliwości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Betterware Polska
  Betterware - pomysły dla twojego domu.
Szukam osób gotowych podjąć współpracę - konsultantek i liderów.
W ofercie Betterware znajdziesz wiele innowacyjnych produktów ułatwiających wykonywanie codziennych czynności. Wśród nich środki czyszczące, pokrowce na ubrania, pojemniki, silikonowe formy do pieczenia, woreczki do prania i wiele innych. Każdy miesiąc przynosi nowy katalog, a co za tym idzie wiele nowych artykułów oraz promocji.

Rozpoczęcie współpracy z Betterware jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.betterware-polska.eu . Pomogę w rejestracji i prześlę pocztą katalogi gratis. Opłata za starter 9,90 doliczana jest dopiero do faktury za pierwsze zamówienie. Zatem podjęcie decyzji o współpracy nie jest obarczone żadnym ryzykiem.

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na moją pomoc, doświadczenie. Możesz również skorzystać z wielu bezpłatnych szkoleń.
Na mojej stronie znajdziesz również dane kontaktowe, zasady współpracy oraz aktualny kataolog. Nie zwlekaj! Dołącz do naszego zespołu i zarabiaj budując sieć sprzedaży.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Grawerowanie laserowe
  Grawerowanie laserowe, czyli znakowanie laserem jest idealnym sposobem na stworzenie unikalnych i jednocześnie nietypowych przedmiotów. Oferujemy Państwu grawerowanie laserowe długopisów, które mogą stać się nie tylko ciekawym gadżetem reklamowym, ale także pomogą w wypracowaniu pożądanego wizerunku firmy. Nasze grawerowanie laserowe zapewnia wysoką jakość, precyzję wykonania, a przede wszystkim niskie ceny i krótki termin realizacji. Grawerowanie laserowe jest również odporne na ścieranie, co dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0