Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Firmy Toruń
ID linku 15648
Tytuł Firmy Toruń
Url http://www.strefa-przedsiebiorstw.pl
Opis Multimedialny katalog stron, powstał z myślą o firmach, które nie maja własnej strony, a chcieliby w skuteczny sposób zareklamować własne usługi, jak i również dla tych szukających nowych możliwości, aby uskuteczniać swój wizerunek za pośrednictwem nowych źródeł. Dzięki rzetelnej pracy i fachowemu doradztwu, dostosujemy odpowiednie środki, które umożliwią w sposób jak najbardziej odpowiedni rozwój firm. Dzięki naszej multimedialnej wizytówce dasz się poznać klientom za pośrednictwem obiektywu kamery. Najskuteczniejsza forma reklamy w zasięgu waszych rąk. Oferta jest skierowana na pełne zadowolenie klienta i nie wiąże się ze wstępnymi opłatami. Dodatkowo w ramach usługi nasi klienci do swoich wizytówek na naszej stronie mogą dodawać zdjęcia i tekst, aby jeszcze sprawniej przebiegał proces oddawania informacji dla użytku potencjalnych klientów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzeni strony i pozyskania dodatkowych informacji. W razie wątpliwości, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza, bądź też telefonicznie.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe Nowości toruń   Firmy toruń   Ogłoszenia toruń   miasto toruń   usługi toruń   toruń informacje   weekend toruń   mapa toruń   reklama toruń   kujawsko-pomorskie
Data Apr 17, 2012
Imię kontaktowe Jacek
Email wyślij email do Jacek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Giełda ofert reklamowych i marketingowe zakupy grupowe
  Nowoczesny portal skupiający sprzedawców usług, produktów i powierzchni reklamowych. Oferuje możliwość wystawiania zleceń na daną usługę oraz opcję korzystania z branżowych zakupów grupowych. Innowacyjność to Planer Reklamy, który pozwala na wykreowanie kampanii reklamowej dostosowanej do możliwości finansowych użytkownika. Wszystko dla marketingu i reklamy firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Morgan Le Fay
  Studio interaktywne MORGAN LE FAY specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych (www) dla firm i organizacji, projektowaniu graficznym (poligrafia artystyczna jak np. okładki płyt i użytkowa jak np. plakaty, ulotki) jak również i wydawaniu i promocji muzyki alternatywnej. Jesteśmy kreatywną i stale rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie niebanalnych rozwiązań dla swoich Klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Tworzenie tekstów na stronę
  Jeśli masz swoją stronę internetową, bloga, czy markę, ale brakuje tam wartościowych i unikalnych treści, koniecznie skorzystaj z oferty firmy zajmującej się copywritingiem. Słówskładanie oferuje m.in. tworzenie tekstów na strony internetowe, blogi, do mailingu, artykułów sponsorowanych, specjalistycznych, a także prowadzenie kanałów social media.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Afilioteka - serwis o programach partnerskich
  Afilioteka skoncentrowana jest wokół marketingu afiliacyjnego i wszystkich jego zagadnień, takich jak: programy afiliacyjne i ich uczestnicy, kampanie PPC, PPL i PPC, sieci afiliacyjne, czy też różne możliwości zarobku w Internecie. Niezależnie od stopnia znajomości tematu, każdy znajdzie tam dla siebie przydatne i inspirujące treści, w postaci artykułów tematycznych oraz najświeższych wiadomości branżowych. Ułatwią one poruszanie się w obszarze marketingu afiliacyjnego, zainspirują do podjęcia nowych działań oraz dadzą wskazówki, które pomogą rozwiązać konkretne problemy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. ViewAM - reklama zewnętrzna
  Do reklamy zewnętrznej podchodzimy kompleksowo. Gwarantujemy naszym klientom całościową obsługę oraz gwarancję niepowtarzalności wykonywanych przez nas projektów. Zajmujemy się produkcją liter przestrzennych, liter podświetlanych oraz pylonów reklamowych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz wytrzymałość dostarczanych przez nas produktów. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a wcześniej odwiedź naszą stronę internetową viewam.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0