Kategorie w katalogu

Aktualności 661
Biznes i ekonomia 6178
Dom 3350
Firmy wg branży 8368
Internet 4176
Komputery 754
Kultura i sztuka 568
Motoryzacja 916
Muzyka 335
Nauka 793
Rozrywka 852
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3016
Zwierzęta i rośliny 318
Polskie jaskinie
ID linku 16710
Tytuł Polskie jaskinie
Url http://jaskinie.org
Opis Witryna internetowa poświęcona tematyce różnych jaskiń i grot znajdujących się w ciekawych regionach kraju i świata. Wyszukasz u nas wielkie jaskinie w tym te które w tej chwili są przedmiotem badań. Chcemy aby wszelkie zawarte wiadomości były aktualne i potwierdzone ilustracjami co zdecydowanie polepsza odczuwane wrażenia. Jeżeli tematyka jaskiń nie jest Ci odległa zapraszamy do wzajemnej współpracy nad portalem. Na pewno zainteresują Cię jaskinie, które można zwiedzić a ich w Słowacji i Zakopanym nie brakuje przekonaj się sam.
Kategoria Turystyka > Aktywny wypoczynek
Słowa kluczowe jaskinie   polskie jaskinie   jaskinie sudety   groty   zakopane   jaskinie w polsce
Data Oct 8, 2012
Imię kontaktowe Emil
Email wyślij email do Emil
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Turystyka > Aktywny wypoczynek
1. Paintball Kamikadze
  Jedyna strona poświęcona aktywnemu wypoczynkowi w malowniczej okolicy, jaką jest Zawoja. Strona zawiera podstawowe informacje o grze paintball, o jej odmianach i sposobie gry. Strona zawiera także ciekawe opisy zabaw towarzyskich i róznych formach aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu. Sport i rekreacja to najlepszy sposób na dobre samopoczucie.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


2. Wyprawa dookoła świata
  Jako młode osobistości doceniające sobie wędrówki zdecydowaliśmy się motocyklem dookoła świata. Wyprawa dookoła świata to niewątpliwie jest dla nas duże wyzwanie zwłaszcza, że sypialiśmy w namiotach. Prowiantu nikt nam nie produkował- jedyne co mieliśmy to swoje garnki i w nich pichciliśmy. Zdani sami na siebie nie znaliśmy co nas może czekać w nocy. Czasami kłębiły się nam po głowie różnorodne myśli- czy to nie zaatakuje nas jakiekolwiek australijskie bydlę. Pomimo tych wszelkich trwóg, to, co przetrwaliśmy nie jest nieskomplikowane do zaprezentowania. Wychodząc naprzeciw tym przeszkodom realizujemy fotografie, a wszystko tylko po to, ażeby jak najwięcej wiarygodnie opisać to Wam. Naszym marzeniem jest zrobienie fotoreportażu, który jasno i otwarcie zaprezentuje kompletną naszą ekspedycję motorem dookoła świata.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


3. instruktor narciarswta
  zapraszam na szkolenia narciarskie w Zakopanem, na Podhalu, w innych rejonach Polski i w Alpach. Prowadzę szkolenia dla klientów indywidualnych i grup, szkolę dzieci , młodzież i dorosłych, początkujących i zaawansowanych. Staram się dostosować metody i czas kursu do potrzeb konkretnych klientów, to Państwo wybieracie miejsce i stok. Chętnie doradzę dodatkowe atrakcje, po nartach proponuję masaż
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


4. Palenica
  Jeden z dwóch najważniejszych kulminacji zachodniej części Małych Pienin, górujący nad Szczawnicą. Szczyt położony w Jaszowcu - wypoczynkowej dzielnicy Ustronia. Ze szczytu widoczna jest panorama Pienin z Trzema Koronami i Sokolicą oraz Tatry Słowackie z wyraźnie widoczną Łomnicą. Na stokach góry, znajdują się dwie trasy narciarskie, jedna z nich posiada homologację FIS do rozgrywania zawodów w slalomie i slalomie gigancie. Organizowane są także loty paralotnią.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek


5. Wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży
  ferta nasza skierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych. Nasze propozycje dotyczą wyjazdów krajowych. Oprócz standardowych tras wycieczkowych wymienionych w naszym informatorze wykonujemy również usługi turystyczne wg wskazań, czy życzeń klientów, np.: wycieczki na życzenie z własnym programem, imprezy integracyjne, plenery.
Nasz produkt turystyczny charakteryzuje się wysokim standardem. Autokary klasy turystycznej typu MERCEDES, SCANIA, DAF, BOVA zapewniają wygodną i bezpieczną podróż. Piloci - przewodnicy posiadają kwalifikacje zawodowe. Program turystyczny przygotowany przez specjalistów łączy w sobie walory turystyczno-krajoznawcze z elementami edukacyjnymi. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizacji imprez turystycznych wydane przez Wojewodę Mazowieckiego nr 0193 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w TU AXA.
Kategoria:   Turystyka > Aktywny wypoczynek

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0