Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Gaśnice
ID linku 169
Tytuł Gaśnice
Url http://www.basystem.bizn.pl
Opis Firma BA System - narzędzia ratownicze. Autoryzowany dystrybutor oferuje nożyce ratownicze, sprzęt przeciwpożarowy i sprzęt ratowniczy firm: Lukas, Vetter, CTP-F, Hale, Goodiva. W ofercie gaśnice, rozpieracz, węże hydrauliczne, nożyce ratownicze, pompy hydrauliczne, sprężarki, armatura pożarnicza. Narzędzia ratownicze - zapraszamy
Kategoria Firmy wg branży > Maszyny
Słowa kluczowe sprzęt pożarniczy   sprzęt ratowniczy   nożyce hydrauliczne   rozpieracz hydrauliczny   pompy hydrauliczne   gdańsk   węże hydrauliczne   gaśnice   pomorskie   instrukcje bezpieczeństwa   sprężarki   poduszki niskociśnieniowe   poduszki wysokociśnieniowe   armatura po
Data Aug 10, 2008
Imię kontaktowe marek
Email wyślij email do marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Maszyny
1. RENOX części do maszyn bydowlanych
  Jeżeli poszukują Państwo wypróbowanego dealera ciężkich maszyn budowlanych, firma Renox zaprasza do współpracy. Prowadzimy sprzedaż maszyn i urządzeń używanych w czasie produkcji kruszywa i recyklingu, przenośników taśmowych, maszyn budowlanych, a również części do takich urządzeń. Na rynku działamy już od 20 lat, toteż posiadamy duże doświadczenie oraz zdążyliśmy zadzierzgnąć kooperację ze znanymi producentami maszyn budowlanych. Dzięki umowom z tymi firmami proponujemy bardzo konkurencyjne ceny i szeroki wybór produktów. Oprócz produkcji i sprzedaży, przeprowadzamy też naprawy maszyn oraz części do nich. Zespół fachowców zajmuje się likwidowaniem takich usterek najszybciej jak to możliwe. Klienci mogą skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo czy też odwiedzając siedzibę firmy w Olsztynie. Sama dystrybucja części prowadzona jest jeszcze w placówkach we Wrocławiu i w Bytomiu. Zapraszamy:
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


2. PROOJD przezwajanie silników elektrycznych
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo PROOJD. Siedziba nasza mieści się w Uhowie w województwie podlaskim. Zakupią u nas Państwo: silniki elektryczne, koła pasowe, piło łuparki, drut nawojowy oraz inne. Zapewniamy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką postać sprzedawanych przez nas towarów. Nasz asortyment jest stale poszerzany, pochodzi od najlepszych producentów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu, która zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


3. East Europe Machinery
  Firma działająca na terenie Wielkiej Brytanii wyszukująca i importująca sprzęt ciężki i maszyny budowlane.
Oferujemy profesjonalną pomoc przy zakupie ciężkich maszyn przeznaczonych do robót ziemnych i budowlanych. Obejmujemy teren Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


4. SCANPACK Maszyny pakujące taśmą polipropylenową
  Firma ScanPack już od 15-stu lat zajmuje się sprzedażą materiałów oraz maszyn pakujących taśmą poliestrową i polipropylenową, jak również akcesoriów służących do wykonywania opasań oraz automatycznych maszyn pakujących. Zapewniamy, że wszystkie nasze artykuły są bezpieczne i reprezentują wysoką jakość, co potwierdza fakt, że wszystkie nasze materiały oraz urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, którzy wytwarzają je zgodnie z dyrektywami CE, działając w zakresie zarządzania jakością ISO. Dzięki naszej bogatej wiedzy, dużemu doświadczeniu i licznym osiągnięciom na rynku opakowań staliśmy się wiodącą firmą w tej branży. Możemy przy tym zapewnić, iż zajmiemy się też montażem i uruchomieniem kupionych u nas urządzeń. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


5. Www.numatic-haerson.pl - maszyny czyszczące
  Oferta firmy Haerson skierowana jest do wszystkich osób oraz firm zainteresowanych zakupem wysokiej jakości urządzeń oraz maszyn czyszczących i sprzątających angielskiej marki Numatic. Firma jest autoryzowanym dealerem, swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 2005 roku. Klienci znajdą w ofercie między innymi szorowarki do podłóg, czy też wózki hotelowe i wiele innych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0