Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Gaśnice
ID linku 169
Tytuł Gaśnice
Url http://www.basystem.bizn.pl
Opis Firma BA System - narzędzia ratownicze. Autoryzowany dystrybutor oferuje nożyce ratownicze, sprzęt przeciwpożarowy i sprzęt ratowniczy firm: Lukas, Vetter, CTP-F, Hale, Goodiva. W ofercie gaśnice, rozpieracz, węże hydrauliczne, nożyce ratownicze, pompy hydrauliczne, sprężarki, armatura pożarnicza. Narzędzia ratownicze - zapraszamy
Kategoria Firmy wg branży > Maszyny
Słowa kluczowe sprzęt pożarniczy   sprzęt ratowniczy   nożyce hydrauliczne   rozpieracz hydrauliczny   pompy hydrauliczne   gdańsk   węże hydrauliczne   gaśnice   pomorskie   instrukcje bezpieczeństwa   sprężarki   poduszki niskociśnieniowe   poduszki wysokociśnieniowe   armatura po
Data Aug 10, 2008
Imię kontaktowe marek
Email wyślij email do marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Maszyny
1. Węże przemysłowe
  Profesjonalny producent i projektant części w branży hydraulicznej. Oferujemy: zakucia hydrauliczne gotowe do samodzielnego zakucia przez odbiorców na wężach gumowych i termoplastycznych, węże gumowe nisko – średnio i wysokociśnieniowe, kompletne przewody hydrauliczne wysokiego i niskiego ciśnienia, końcówki do przewodów hydraulicznych. Współpracujemy z dystrybutorami na całym świecie. Firma założona w 1969 roku w Wielkiej Brytanii, od 2004 obecna aktywnie na polskim rynku.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


2. Airconveyors International - nowoczesne przenośniki taśmowe na poduszce powietrznej
  Od samego początku przedsiębiorstwo Airconveyors International BV z Drachten (NL) rozwija i udoskonala swój flagowy produkt - przenośnik taśmowy na poduszce powietrznej Airconveyors®, który wypada niezwykle korzystnie w porównaniu z alternatywnymi metodami transportu, takimi jak; przenośniki taśmowe płaskie i nieckowe, przenośniki zgrzebłowe oraz redlery.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


3. KOMERC - Łańcuchy, Koła, Pasy
  Istniejemy od 1993 roku. Jesteśmy grupą inżynierów i techników z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie konstrukcji, technologii i produkcji łańcuchów. Jak się wkrótce Państwo przekonacie oferujemy szeroką gamę wyrobów związanych z przenoszeniem napędu. Nasza firma od wielu lat sukcesywnie powiększa asortyment łańcuchów, kół łańcuchowych pasów napędowych stosowanych w skrajnie różnych warunkach pracy (duże obciążenia dynamiczne, duże prędkości liniowe, obciążenia zmienne, środowiska agresywne itp.) oraz skrajnie różnych dziedzinach gospodarki (przemysł maszynowy, spożywczy, papierniczy, transport, przetwórstwo drewna, rolnictwo, maszyny drogowe itp.).
Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami krajowymi i zagranicznymi oferowane przez nas wyroby, dzięki wysokiej jakości i przystępnej ceny cieszą się dużym uznaniem wśród klientów.
Realizujemy każde zamówienie, nawet najmniejsze zarówno wyrobów w wykonaniu standardowym jak i wg powierzonej dokumentacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


4. Firma Prod - Bud Producent Wibropras
  Producent Wibropras firma Prod - Bud
zajmujemy się produkcją i sprzedażą wibropras do produkcji bloczków betonowych, pustaków, kostki brukowej, obrzeży chodnikowych. Pełen profesjonalizm wykonania wibroprasy spowoduje że na pewno spełni ona Twoje oczekiwania. Szybkie wykonanie zlecenia. Ceny bardzo niskie do indywidualnego uzgodnienia. Firma znajduje się w województwie Mazowieckim w Kwaśnie koło Sierpca 09-200
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny


5. Hafciarki
  Najnowsze maszyny krawieckie do kupienia w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego. W ofercie również hafciarki, coverlocki, urządzenia prasowalnicze. maszyny do szycia firm Toyota, Siruba. Dla dużych zleceń przewidujemy kilkuprocentowe upusty. Tylko najlepsze modele maszyn szwalniczych oraz hafciarek.
Kategoria:   Firmy wg branży > Maszyny

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0