Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3414
Firmy wg branży 8525
Internet 4270
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3103
Zwierzęta i rośliny 323
Savoir vivre zachowanie
ID linku 1700
Tytuł Savoir vivre zachowanie
Url http://www.dobre-maniery.com
Opis Poradnik savoir vivre prezentujący zasady dobrych manier i poprawnego zachowania zarówno, na co dzień jak i w różnych sytuacjach życiowych, np. przy spotkaniu biznesowym, na uroczystym obiedzie czy przy prowadzeniu rozmowy telefonicznej. Serdecznie zapraszamy do czerpania wiedzy z naszego serwisu.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe savoir vivre poradnik porady maniery dobre zachowanie poprawne zasady etykieta wychowanie
Data Jun 8, 2009
Imię kontaktowe Bronek
Email wyślij email do Bronek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Nauka jazdy Olsztyn
  Serwis szkoły jazdy prowadzącej kursy w okazyjnych cenach oraz przy utrzymaniu wysokiego standardu. Nasza nauka jazdy Olsztyn to szkoła wyposażona w bogate informacje szkoleniowe dla kursantów a także profesjonalny plac manewrowy. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Kurs na głównego księgowego - frr.pl
  FRR jest centrum szkoleniowym, które oferuje szkolenia z zakresu finansów, podatków oraz rozliczeń kadrowo-płacowych. Ponadto, zajmuje się także organizowaniem szkoleń językowych oraz rachunkowych. Ceny za poszczególne szkolenia podane są na stronie internetowej centrum, za pośrednictwem jakiej można również kupić niezbędne do nauki książki. Szkolenia odbywają się dziennie, wieczorowo lub w systemie weekendowym.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. BHP e-learning
  Szukając właściwej formy szkoleń, coraz liczniejsza grupa mobilnych użytkowników korzysta z szkoleń przez Internet. Mało jednakże ludzi wie, że są także szkolenia bhp e-learning. Ta ciekawa forma przekazywania edukacji pozwala użytkownikom na zaliczenie szkolenia, w komfortowym dla nich momencie, jak i sposobność podzielenia wykładu na kilka części. Wybierając tego typu szkolenia korzystają tak pracodawcy, jak również osoby zatrudnione. Brak jest przymusu|Nie są zmuszeni} przygotowywać już całego spotkania. Redukują się więc wydatki udostępnienia sali konferencyjnej, zapłaty szkoleniowcom. Z innej perspektywy patrząc osoby zatrudnione mają zapewniony duży komfort wyboru najlepszego dla nich miejsca i terminu, jak i godziny szkolenia. A przy tym pracodawcy przez bhp e-learning zyskują lepiej przeszkolonych pracowników. Kursy przeprowadzane za pomocą pokazu mają liczne slajdy z obrazkami, animacjami, i tak dalej.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Savoir vivre zachowanie
  Poradnik savoir vivre prezentujący zasady dobrych manier i poprawnego zachowania zarówno, na co dzień jak i w różnych sytuacjach życiowych, np. przy spotkaniu biznesowym, na uroczystym obiedzie czy przy prowadzeniu rozmowy telefonicznej. Serdecznie zapraszamy do czerpania wiedzy z naszego serwisu.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Skuteczna Nauka Jazdy Stalowa Wola - StalMobil
  Stal Mobil to firma działająca na terenie powiatu Stalowa Wola. Podczas kursów kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo przyszłych kierowców. Tym co nas wyróżnia to indywidualne podejście do naszych klientów, dzięki czemu przebieg kursu jest dopasowany do Państwa potrzeb i odpowiada postępom w nauce.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0