Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6329
Dom 3430
Firmy wg branży 8565
Internet 4297
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1926
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Savoir vivre zachowanie
ID linku 1700
Tytuł Savoir vivre zachowanie
Url http://www.dobre-maniery.com
Opis Poradnik savoir vivre prezentujący zasady dobrych manier i poprawnego zachowania zarówno, na co dzień jak i w różnych sytuacjach życiowych, np. przy spotkaniu biznesowym, na uroczystym obiedzie czy przy prowadzeniu rozmowy telefonicznej. Serdecznie zapraszamy do czerpania wiedzy z naszego serwisu.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe savoir vivre poradnik porady maniery dobre zachowanie poprawne zasady etykieta wychowanie
Data Jun 8, 2009
Imię kontaktowe Bronek
Email wyślij email do Bronek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Żłobek Białołęka - Morelove Przedszkole
  Morelove to zespół placówek niepublicznych w Białołęce. Żłobek i przedszkole posiadają wykwalifikowaną kadrę, która potrafi zajmować się dziećmi, nawiązać z nimi kontakt oraz posiada odpowiednie wykształcenie i uprawnienia. Żłobek czynny jest w dogodnych godzinach, zatem można spokojnie pracować, podczas, gdy dziecko będzie w bezpiecznym miejscu.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Szkoła Nauki Jazdy Joker - Szczecin
  Jesteśmy nowo powstalą szkołą nauki jazdy w Szczecinie. W naszym mieście znajduje się ośrodek Word jest to dodatkowy atut dla zdających egzamin. Kursanci mają możliwość wyjeżdzenia 30 godzin jazd w mieście w którym zdają egzamin. Oferta skierowana jest do wszystkich osób chcących nauczyć się jeździć. Nasza Pani instruktor dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, która posiada również uprawnienia egzamintora postara się by każdy opanował technike nauki jazdy i sprawi, że nauka i jazda będzie dla wszystkich dużą przyjemnością.Jesteśmy elastyczni i do każdego podchodzimy indywidualnie.Zapraszamy do naszej Szkoły Nauki Jazdy JOKER.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Motywowanie pracowników
  Gdy czytasz to zdanie ktoś inny w tym momencie zwiększa swoje zyski!
Wspaniała Motywacja to niezwykły przewodnik dla każdego, kto chce zgłębić tajemnice największych przywódców, którzy zdobyli swoją pozycję poprzez niezwykłe umiejętności współpracy z innymi ludźmi.

Szkolenie to, nauczy Cię wiele ważnych zasad komunikacji interpersonalnej, pokonywania własnych słabości, prowadzenia za sobą ludzi i wzajemnej współpracy.

By jeszcze wzmocnić przekaz tego szkolenia, autor wprowadził do niego kilka filmów, które jeszcze dokładniej podkreślą informacje w nim zawarte.
Nie trać więc czasu, wejdź na stronę i DZIAŁAJ!!
Kategoria:   Nauka > Inne


4. www.otwarteokno.edu.pl
  Otwarte Okno to niepubliczne prywatne przedszkole. Tychy tutaj zlokalizowane jest przedszkole i szkoła podstawowa bowiem nasza placówka ma dwa oddziały w których kształci swoich podopiecznych. Niepubliczne przedszkole i szkoła podstawowa zapewniają opiekę i najlepszy poziom kształcenia. Oprócz tych obu placówek działa i nas także przedszkole z oddziałami specjalnymi. Sprawdź ofertę edukacyjną i wybierz najlepszą formę edukacji dla swojej pociechy. Otwarte Okno - szkoła podstawowa, prywatne przedszkole. Tychy tutaj najczęściej wybierana jest nasza placówka.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. pisanie prac magisterskich, MBA, doktorskich
  Grupa Naukowa EGOS oferuje pomoc przy przygotowaniu materiałów edukacyjnych i pomocy dydaktycznych obejmujących wzorce prac magisterskich, doktorskich oraz prac dyplomowych MBA. Posiadamy doświadczenie zawodowe i wiedzę specjalistyczną niezbędną do pracy w sektorze usług edukacyjnych i szkoleniowych.

Wykorzystując wiedzę know-how redaktorów piszących oferujemy również w sprzedaży zbiór skryptów szkoleniowych wraz z dodatkową usługą warsztatów szkoleniowych on-line. Specjalizujemy się w realizacji tekstów o formacie MBA, magisterskim oraz doktorskim,

egos
www.konsultacje.boo.pl
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0