Kategorie w katalogu

Aktualności 650
Biznes i ekonomia 6012
Dom 3289
Firmy wg branży 8196
Internet 4076
Komputery 741
Kultura i sztuka 562
Motoryzacja 891
Muzyka 332
Nauka 782
Rozrywka 842
Społeczenstwo 476
Sport 573
Turystyka 1880
Zdrowie i uroda 2906
Zwierzęta i rośliny 316
Savoir vivre zachowanie
ID linku 1700
Tytuł Savoir vivre zachowanie
Url http://www.dobre-maniery.com
Opis Poradnik savoir vivre prezentujący zasady dobrych manier i poprawnego zachowania zarówno, na co dzień jak i w różnych sytuacjach życiowych, np. przy spotkaniu biznesowym, na uroczystym obiedzie czy przy prowadzeniu rozmowy telefonicznej. Serdecznie zapraszamy do czerpania wiedzy z naszego serwisu.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe savoir vivre poradnik porady maniery dobre zachowanie poprawne zasady etykieta wychowanie
Data Jun 8, 2009
Imię kontaktowe Bronek
Email wyślij email do Bronek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Antropologia kultury
  Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć mnóstwo interesujących artykułów dotyczących antropologii kulturowej oraz etnologii. Jeśli fascynują cię te właśnie dziedziny, wtedy na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie. Na serwisie można też publikować własne teksty. Wszystkie artykuły odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz są naprawdę interesujące. Na pewno zaciekawią zarówno studentów, jak i pracowników naukowych, ale też zwykłe osoby, które szukają czegoś do przeczytania dotyczącego etnologii.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Strony dla przedszkoli
  Publikacje nauczycieli przedszkola, mogą być źródłem wielu pomysłów na zorganizowanie kreatywnych zajęć. Dzięki nim, można zorganizować dzieciom czas, wykorzystując doświadczenie innych nauczycieli. Jest to również gwarancja wysokiego poziomu zajęć, podczas których dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności. Ważne jest jednak, z jakiego źródła pochodzą wykorzystywane materiały, gdyż ma to istotny wpływ na ich jakość. Internet oferuje nam wiele witryn, na których znajdziemy materiały dydaktyczne. Jednak nie wszystkie są odpowiedniej jakości. Jeśli nam zależy na tym by dysponować pewnym źródłem, warto zajrzeć na Przedszkolowo. Dzięki temu, zyskamy dostęp do wielu materiałów wysokiej jakości, których wykorzystanie gwarantuje interesujące zajęcia i zadowolenie przedszkolaków w nich uczestniczących. Wchodząc na portal, z pewnością każdy zwróci uwagę, że materiały dla nauczycieli to tylko jeden z kilku działów. W pozostałych trafimy np. na bazę przedszkoli a także możliwość zakładania stron przedszkoli. Właśnie ta ostatnia funkcjonalność jest najważniejszą w całym portalu. Każda placówka może zyskać dzięki temu, możliwość szybkiego informowania rodziców o najważniejszych wydarzeniach.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Kursy pierwszej pomocy Warszawa
  Ośrodek szkolenia ratowniczego EMS organizuje specjalistyczne szkolenia i kursy pierwszej pomocy. Nasze szkolenia przeznaczone są głownie dla instytucji, firm lub dowolnych zorganizowanych grup, chcących przeprowadzić szkolenie, konferencje z zakresu ratownictwa medycznego. Dla pracowników wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy proponujemy kurs rozszerzony. Serdecznie zapraszamy na szkolenia w mieście Warszawa
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Studia Podyplomowe Nawigatorzy jutra
  Studia podyplomowe w Warszawie kształcące edukatorów społecznych - Nawigatorzy jutra to doskonałe rozwiązanie dla każdego chcącego rozwijać swoją świadomość i poszerzać horyzonty na bazie rzetelnych i sprawdzonych informacji. Ten interdyscyplinarny kierunek studiów ma za zadanie kształcić ludzi myślących, wątpiących, zdolnych podważać autorytety i zadawać pytania, ludzi którzy w przyszłości będą wyznaczać nowe kierunki rozwoju społeczeństwa.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Dane osobowe
  W ofercie firmy JDS Consulting znajdują się wszelkie szkolenia, które dotyczą ochrony najważniejszych danych, jakimi są dane osobowe. Prowadzimy seminaria, liczne kursy, a także szkolenia zamknięte dla ekip chcących nabywać wiedzę w swoim gronie. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez cały czas i serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0