Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
ECU EFEKT - kursy szybkiego czytania i efektywnego uczenia się
ID linku 4840
Tytuł ECU EFEKT - kursy szybkiego czytania i efektywnego uczenia się
Url http://www.szybkieczytanie.edu.pl
Opis Szybkie czytanie i efektywna nauka - czy wiesz, na czym to polega? Jeśli nie wiesz, wejdź na stronię www.szybkieczytanie.edu.pl, na której opiszemy Ci zalety stosowania technik szybkiego czytania oraz technik związanych z technikami pamięciowymi, koncentracji uwagi i relaksacji na proces uczenia się. Kurs szybkiego czytania w naszej firmie kończy się egzaminem praktycznym z czytania całej książki w przeciągu jednych zajęć (90 min.) - gdyż to działa i każdy nasz kursant się o tym przekonuje. Europejskie Centrum Uczenia EFEKT oferuje kursy szybkiego czytania i efektywnego uczenia się dla dzieci do lat 12, młodzieży i dorosłych, w tym studentów, kursy dla zapracowanych pracowników firm, którzy chcą polepszyć swoją wydajność pracy z tekstem. Inne nasze kursy to nauka czytania dzieci przez rodziców metodą Glena Domana, warsztaty psychologiczne z zakresu uczenia się i rozwoju osobistego. Więcej na naszej stronie www.szybkieczytanie.edu.pl
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe szybkie   czytanie   kurs   kursy   nauka   szybka nauka   techniki pamięciowe   mnemotechniki   kurs czytania   efektywna nauka   skutecznie   korepetycje   nauka języków   Gdańsk   Gdynia   Warszawa   Bydgoszcz   Łódź   Opole   Kraków   Wrocław   Garwolin   akademia   Tubaj  
Data Oct 12, 2009
Imię kontaktowe Europejskie Centrum Uczenia EFEKT
Email wyślij email do Europejskie Centrum Uczenia EFEKT
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. Kursy księgowości Wrocław
  Kursy księgowości we Wrocławiu - prowadzimy kursy w zależności od stopnia zaansowania - kurs podstawy ksiegowości, kurs samodzielna księgowa oraz kurs działalność gospodarcza dla przedsiębiorców. Szkolenia prowadzi doświadczona i wykwalifikowana kadra, prowadząc dużo ćwiczeń praktycznych z pakietem Symfonia.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Żłobek Warszawa
  Jeśli poszukujesz dobrego żłobka, który zaoferuje bezpieczeństwo i dobrą zabawę twojemu dziecku, ale jednocześnie nie będzie on drogi, wówczas zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Klub malucha dla dzieci w wieku od 4 miesięcy do 4 lat prowadzimy już od 2007 roku, posiadamy duże doświadczenie, nasi klienci często polecają nas innym! Oferujemy różnorodne i ciekawe zajęcia, także te dodatkowe, catering, opiekę godzinową. Jeśli pragniesz dowiedzieć się o nas więcej, zapraszamy na stronę!
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Testy na prawo jazdy
  Serwis Testy na prawo jazdy oddaje przyszłym kierowcom narzędzia poświęcone przygotowaniom do teoretycznego egzaminu na prawo jazdy. Naszym celem jest zapewnienie przyszłym kierowcom zawsze aktualnych materiałów, które posłużą im do bezbłędnego przygotowania się do egzaminu na prawo jazdy, a tym samym przełoży się to w przyszłości na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Serwis ma ambicję zapewnić materiały przygotowawcze, w tym testy na prawo jazdy online, programy komputerowe z aktualnymi testami na prawo jazdy wszystkich kategorii, dodatkowe materiały dotyczące tematyki prawa jazdy itd. jak największej liczbie potencjalnych kierowców. Już dziś przygotuj się do egzaminu na prawo jazdy. Rozwiąż testy i sprawdź jaka jest Twoja znajomość przepisów ruchu drogowego. Serwis znajdą interesującym również osoby posiadające prawo jazdy, a chcące utrwalić swoją znajomość przepisów.
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Wypracowania
  Nie wiesz jak napisać wypracowanie, jutro sprawdzian, a Ty nie masz notatek? Nie ma obawy, sSzkola.pl to miejsce w którym każdy znaleźć może mnóstwo opracowań edukacyjnych takich jak, biografie, streszczenia lektur, pytania maturalne, ściągi, a także wiele innych ciekawych opracowań, które na pewno okażą się pomocne i ułatwia naukę, oraz samodzielnie pisanie tekstów. Baza opracowań stale się zwiększa.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Szkolenia medyczne
  Na portalu internetowym www.linmed.com.pl możemy znaleźć dokładne informacje odnośnie usług firmy Linmed. Organizacja ta wykreowana została przez doświadczonych ratowników medycznych, jacy proponują tutaj doskonałe szkolenia medyczne. Dokładne informacje na portalu internetowym.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę,na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje na wyżej wymieniony temat.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0