Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322




Wiesław Radomski wykonanie pasów zieleni
ID linku 17331
Tytuł Wiesław Radomski wykonanie pasów zieleni
Url http://radomskiuslugi.pl
Opis Zakład Usług Leśnych - Wiesław Radomski działa na rynku już od 1996 roku, nieustannie się rozwijając oraz optymalizując swoją ofertę, tak, aby była ona w pełni dostosowana do bieżących potrzeb rynkowych. Podstawą jej działalności jest świadczenie wysokiej jakości usług w obszarze gospodarski leśnej. Wyjątkowo zróżnicowana oferta obejmuje między innymi ścinkę i zrywkę drzewa w lasach, urządzanie oraz grodzenie upraw, jak również zadrzewianie obszarów zielonych i przygotowywanie pasów zieleni. Nową ofertą jest sprzątanie zapuszczonych obszarów, ugorów, miejsc zarośniętych. Zakład Usług Leśnych - Wiesław Radomski kierowany jest przez doświadczonych profesjonalistów, których rozległa wiedza oraz elastyczność pozwala na przystosowywanie się do poszczególnych potrzeb Klienta. Do dyspozycji pracowników zostaje nowoczesny sprzęt, jakiego zasób jest systematycznie uzupełniany. Szczegóły na www.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe zakład usług leśnych   ścinanie drzew   wywóz drewna   kruszenie gałęzi   usługi leśne   rozdrabnianie odpadów pozrębowych   wykonanie pasów zieleni   zrywka drewna
Data Dec 7, 2012
Imię kontaktowe Zakład Usług Leśnych
Email wyślij email do Zakład Usług Leśnych
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Sala konferencyjna Jastrzębie Zdrój
  Prowadzimy w Jastrzębiu Zdroju profesjonalną restaurację obsługującą gości przede wszystkim na wydarzeniach okolicznościowych. W menu posiadamy tradycyjne dania polskie, łącznie ze schabowym, pyszne desery przyrządzane przez regionalnych mistrzów kuchni, a do tego świetne wyposażenie i wykwalifikowaną kadrę. Jesteśmy w stanie przyjąć ponad setkę gości w naszym lokalu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Wynajem podestów scenicznych Kraków - podesty.sceniczne.pl
  Korzystając z usług naszej firmy wybierają Państwo usługi zawodowców w zakresie wynajmu podestów scenicznych. W ofercie posiadamy najlepszej klasy podesty sceniczne. Z kolei doświadczony team pomoże Państwu dobrać właściwe rozwiązanie do zaistniałej okoliczności imprezy typu koncert, pokaz mody, warsztaty taneczne, pokaz motoryzacyjny i inne. Posiadany asortyment pozwala nam zbudować scenę lub estradę każdej wielkości, w dowolnym kształcie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Eres sp z.o.o. księgowość wrocław
  Biuro księgowe ERES istnieje na rynku od 1991 roku, a podstawę jej działalności tworzą prace z zakresu doradztwa skarbowego, rachunkowości, obsługi kadr, płac i ZUS. Nasz wyjątkowy zespół tworzą wykwalifikowani fachowcy i profesjonalni doradcy podatkowi, mający Certyfikaty Ministerstwa Finansów. Zaufało nam już szerokie grono klientów, polskich oraz zagranicznych, których oczekiwaniom staramy się całkowicie sprostać, również wprowadzając liczne udogodnienia. Jednym z nich jest obsługa internetowa, pozwalająca na szybkie i wygodne skorzystanie z usług. Atutem biura rachunkowego ERES jest wysoka jakość usług i ich ogromna różnorodność. W jej bogatej ofercie znajdą Państwo planowanie sukcesji majątkowej w celu zabezpieczenia interesów podmiotów prowadzących firmę, kompleksowe doradztwo czy też przygotowywanie list płac oraz wiele innych. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Dezynsekcja
  Dezynsekcja to usługa, która pozwali uwolnić miejsca mieszkania czy pracy od insektów, które bardzo często utrudniania prace oraz życie. Oczywiście najczęstszym owadem, który zwalczamy to prusaki, które w dużych miastach bardzo szybko odnalazły swoje miejsce do tego by się szybko rozmnażać. Na stronie DDD Robak są zamieszczone opisy insektów, które występują naj liczniej w naszych mieszkaniach można się dowiedzieć, w jakich warunkach się rozmnażają, czym się odżywiają oraz zapoznać się z ich wyglądem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Windykacja ICG GROUP
  ICG jest międzynarodową firmą windykacyjną zapewniającą skuteczną pomoc podmiotom gospodarczym w odzyskiwaniu długów. Podjęliśmy współpracę z wieloma kancelariami prawnymi na całym świecie, co pozwala nam sprawnie prowadzić działania polubowne, na etapie sądowym i komorniczym. W grupie naszych stałych klientów znalazło się wiele prężnie działających firm międzynarodowych. Na tle konkurencji, nasze usługi wyróżnia nie tylko wysoka skuteczność, ale i brak opłat wstępnych. Oprócz właściwej windykacji, oferujemy także przygotowanie raportów gospodarczych oraz udostępniamy pieczęć prewencyjną.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0