Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3416
Firmy wg branży 8526
Internet 4271
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 939
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Informacje biznesowe
ID linku 1749
Tytuł Informacje biznesowe
Url http://www.articool.pl
Opis Baza informacji prasowych articool.pl zaprasza do zapoznania się z publikowanymi przez nas informacjami na temat produktów oraz usług, a także zapraszamy do nadsyłania informacji do publikacji. Warunkiem przyjęcia tekstu reklamowego bądź informacji prasowej jest jej unikalność w internecie. Publikacja artykułów jest darmowa.
Kategoria Internet > Inne
Słowa kluczowe informacje prasowe   informacje o produktach   informacje o produktach   aktualności   wiadomości biznesowe   wiadomości branżowe
Data Jun 12, 2009
Imię kontaktowe articool
Email wyślij email do articool
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Inne
1. Googlemania - informacje o Google
  Na Googlemanii znajdziesz informacje o najpopularniejszej wyszukiwarce: jak efektywnie szukać, jak działają usługi oferowane przez Google, do czego można je wykorzystać. Oprócz tego na bieżąco staramy się opisywać nowe technologie wprowadzane przez Google, takie jak Android lub Chrome OS Regularnie publikowane są również newsy na temat Google.
Kategoria:   Internet > Inne


2. Poczta e-mail
  Mailik.pl jest ofertą dopasowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika poczty elektronicznej. Oferta skierowana jest do właścicieli firm oraz do osób prywatnych. Każda skrzynka pocztowa oferuje między innymi 10GB pojemności, brak reklam, ogromny wybór domen tematycznych, skaner antywirusowy i antyspamowy, czy też panel administracyjny PLESK do samodzielnego zarządzania usługami. Klienci mogą też wypróbować działanie poczty przez 14 dni za darmo.
Kategoria:   Internet > Inne


3. testament
  ZostawŚlad.pl to emocjonalny testament- załóż profil w serwisie, prowadź pamiętnik w formie bloga, dodawaj podziękowania na swojej liście podziękowań dla osób które odegrał szczególną rolę w Twoim życiu, wrzucaj pamiątki formie zdjęć, muzyki, filmów i plików tekstowych. Jeżeli opuścisz nas na zawsze upublicznimy Twój profil dla wszystkich internautów lub umożliwimy oglądanie jego zawartości tylko zaufanym wskazanym, przez Ciebie osobom.
ZostawŚlad to wirtualny skarbiec- zakładając profil w serwisie masz możliwość przechowywać w nim swoje najcenniejsze cyfrowe aktywa takie jak pliki muzyczne, tekstowe, wideo oraz hasła i loginy do innych serwisów i kont mailowych (np. do naszej klasy). Jeżeli kiedykolwiek twój plik ulegnie zniszczeniu lub zapomnisz swoich haseł możesz je z powrotem ściągnąć na swój komputer korzystając z profilu na ZostawŚlad.pl. Dodatkowo jeżeli umrzesz Twoje pliki i hasła mogą zostać przekazane wcześniej wskazanym osobom tak aby mogły uregulować Twoje sprawy w sieci gdy Ciebie już zabraknie (np. usunąć konto na naszej klasie)
ZostawŚlad to doręczyciel naszej duchowej woli - zostaw każdemu kogo znasz osobistą wiadomość pożegnalną która zostanie doręczona kiedy już Cie z nami nie będzie. Przygotowuje treść takiej wiadomości za pośrednictwem swojego profilu na ZostaŚlad.pl i wskazujesz odbiorcę, a gdy przyjdzie odpowiednia chwila wiadomość zostanie doręczona do adresata bez Twojego udziału.
Kategoria:   Internet > Inne


4. Cennik usług
  Serwis cennik-usług.pl jest zbiorem cenników z różnych dziedzin gospodarki. Zadaniem strony jest dostarczanie kompleksowej informacji o orientacyjnych cenach popularnych usług, wśród których można znaleźć usługi: budowlane, komputerowe, informatyczne, motoryzacyjne, prawne czy księgowe. Baza informacji jest systematycznie rozszerzana i aktualizowana o nowe pozycje, by dostarczać użytkownikom wiarygodne i przydatne informacje.
Kategoria:   Internet > Inne


5. Portal dla każdej Kobiety frywolna.pl
  Redaktorzy portalu dokładają wszelkich starań by każda z Pań miała jak najświeższe informacje z zakresu świata mody, urody i świata rozrywki. W działach poświęconych stylowi i newsach piszemy o tym, co ponadczasowe, eleganckie i oryginalne. Czyli o światowych trendach mody, stylu, a także o gadżetach, z którymi nie potrafią się rozstać Kobiety. Piszemy również o nowościach w show-biznesie, na ekranach kinowych i w muzyce zarówno polskiej jak i światowej. Przedstawiamy sylwetki znanych osobowości. Zapewniamy sto procent humoru i rozrywki by zaspokoić gusta każdej z Pań.
Kategoria:   Internet > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0