Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6270
Dom 3393
Firmy wg branży 8479
Internet 4232
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 932
Muzyka 335
Nauka 796
Rozrywka 861
Społeczenstwo 494
Sport 584
Turystyka 1915
Zdrowie i uroda 3073
Zwierzęta i rośliny 322
USŁUGI LEŚNE zalesianie
ID linku 17695
Tytuł USŁUGI LEŚNE zalesianie
Url http://www.uslugilesneaugustow.pl/
Opis Działamy na terenie Puszczy Augustowskiej. Trudnimy się profesjonalnym zalesianiem oraz wylesianiem, a także dbaniem o ogólną kondycję lasu. W bardzo konkurencyjnych cenach świadczymy wszechstronne usługi leśne. Naszą solidność potwierdza liczne grono zadowolonych klientów. Skupiamy się na długofalowej współpracy z naszymi zleceniodawcami, podejmujemy się jednak wykonywania jednorazowych zleceń. Powierzając nam pieczę nad lasem, odbierają Państwo gwarancję, że zamówienie będzie zrealizowane rzetelnie, precyzyjnie ze wszelkimi normami oraz standardami pracy. Zadbamy także o fachową ochronę przeciwpożarową, formowanie korony drzewostanu, a także pielęgnacyjne i techniczne przycinanie gałęzi. Dodatkowo zajmiemy się przewozem wyciętego drewna. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe usługi leśne   wycinka drzew   pozyskiwanie drewna   przycinanie gałęzi   zrywka drewna   zalesianie   wylesianie   uprawa lasu
Data Dec 17, 2012
Imię kontaktowe Robert
Email wyślij email do Robert
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. namioty weselne
  Gran jest to bydgoska firma cateringowa, która od wielu lat organizuje kompleksowo wiele imprez okolicznościowych. Posiada własną restaurację, gdzie pracują doskonali kucharze zapewniający doskonałe na najwyższym poziomie potrawy zarówno na miejscu jak i w formie cateringu. Restauracja jest udostępniona do wynajęcia w okresie całego roku. Firma posiada również namioty imprezowe dzięki którym jest w stanie zorganizować wymarzone przyjęcie w plenerze. Jeśli chciałbyś skorzystać z usług skontaktuj się już dzisiaj.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. INDOMO mieszkania na sprzedaż piotrków trybunalski
  Firma Indomo Nieruchomości świadczy usługi z zakresu obrotu nieruchomościami, prowadzi doradztwo ubezpieczeniowe a także kredytowe. Naszą aktywność prowadzimy na terenie województwa łódzkiego i śląskiego. Oferujemy pośrednictwo w kupnie i sprzedaży mieszkania, domu oraz przeprowadzamy wyceny nieruchomości. Oferta usług ubezpieczeniowych skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. Gwarantujemy ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe a także Otwarty Fundusz Emerytalny. Wykonujemy też cały zakres porad prawnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Wynajem pomieszczeń
  Usługowa Spółdzielnia Pracy z Pszczyny w woj. śląskim działa od ponad trzydziestu lat. Nasi pracownicy szyją odzież na indywidualne zamówienie klientów, według dostarczonych projektów. Pracujemy na materiałach klienta, możemy również dobrać najlepsze do konkretnego projektu tkaniny. Szyjemy przede wszystkim odzież sportową, ochronną oraz roboczą. Realizujemy zlecenia na partie odzieży wynoszące minimum 50 sztuk.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. HydroTech - Stefan Nowicki
  Wykonujemy instalacje pomp ciepła, centralnego ogrzewania i elektryczne w dobrej cenie, a jednocześnie zapewniamy bezpieczeństwo użytkowania dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów i rzetelnemu wykonaniu prac zgodnie z obowiązującymi przepisami i wiedzą techniczną.

Oferujemy usługi w zakresie:

- wykonania instalacji pomp ciepła z dowolnym dolnym źródłem
- wykonania instalacji grzewczej - kotłownia, ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe
- wykonania instalacji elektrycznych w nowobudowanych obiektach
- wykonania instalacji wentylacji mechanicznych z rekuperatorami i GWC
- montażu rozdzielni elektrycznych
- wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych
- montażu aktywnych systemów detekcji gazu (GAZEX, ALTER)

Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne SEP D i E uprawniające do wykonywania w/w robót.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Prywatne pożyczki
  Dzięki stronie internetowej Udzielę Pożyczki Prywatnie można znaleźć prywatnego pożyczkodawcę dla siebie. Serwis zajmuje się gromadzeniem ogłoszeń od prywatnych pożyczkodawców, ale również prywatnych pożyczkobiorców, którzy składają swoje zapytania ofertowe na stronie internetowej i czekają na propozycje pożyczkodawców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0