Kategorie w katalogu

Aktualności 638
Biznes i ekonomia 5782
Dom 3214
Firmy wg branży 7977
Internet 3994
Komputery 735
Kultura i sztuka 560
Motoryzacja 878
Muzyka 331
Nauka 772
Rozrywka 835
Społeczenstwo 461
Sport 567
Turystyka 1854
Zdrowie i uroda 2821
Zwierzęta i rośliny 314
Economica - doradztwo biznesowe i usługi księgowe
ID linku 716
Tytuł Economica - doradztwo biznesowe i usługi księgowe
Url http://www.economica.com.pl
Opis Economica zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym i podatkowym dla małych i średnich spółek prawa handlowego.
Nasza oferta stanowi wszechstronny pakiet usług z zakresu zarządzania finansami obejmujący obsługę księgowo - podatkową firm, analizę finansową działalności operacyjnej, wycenę wartości firm (w tym również aportów w formie zorganizowanego przedsiębiorstwa), analizę opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych i przygotowanie w pełni profesjonalnego biznesplanu (także dla celów pozyskania dotacji unijnych)
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe usługi księgowe   księgowość   rozliczenia podatkowe   optymalizacja podatkowa   analiza finansowa   wycena wartości firm   wycena aportów   analiza opłacalności inwestycji   biznesplan   analiza przepływów gotówkowych (cash flow)   koszt kapitału   projekty inwesty
Data Feb 24, 2009
Imię kontaktowe Gabriel
Email wyślij email do Gabriel
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Kanex konserwacja sieci kanalizacyjnych warszawa
  Firma KANEX Adam Krajewski, to doświadczone przedsiębiorstwo, które działa w branży od wielu lat. Zajmujemy się pielęgnacją kanalizacji prywatnej i dezynfekowaniem szamb oraz czyszczeniem kanalizacji miejskiej np. wpustów ulicznych, studzienek odwodnieniowych, czyszczenie przepompowni ścieków, czyszczenie przepompowni wód deszczowych, rozmrażanie kanalizacji. mamy nowoczesne zaplecze techniczne, jakie pomaga nam przeprowadzić wszystkie zlecone prace ekspresowo i wydajnie, dzięki czemu zdołamy pochwalić się bardzo obszerną obsługą dezynfekowania kanalizacji. Nasze ceny są konkurencyjne, a usługi stoją na wysokim pułapie. Więcej na WWW.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Zestawy hydroforowe - Hurtownia Pomp
  Hypo jest specjalistyczną firmą, w ofercie której znaleźć można szeroki wachlarz znakomitej jakości pomp. Klienci mogą zdecydować się między innymi na zakup pomp głębinowych, zatapialnych czy pomp do oleju. Oferowane są także niezbędne akcesoria, na przykład sterowniki oraz zbiorniki. Firma posiada w swoim asortymencie również hydrofory. Zakupu produktów można dokonać za pośrednictwem strony internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Hit GSM: Skup telefonów komórkowych Warszawa
  Masz niepotrzebny telefon, ale nie wiesz jak się go pozbyć? Zastanawiasz się nad zmianą komórki na lepszy model? Wejdź na skuptelefonowwarszawa.com – zajmujemy się handlem telefonami komórkowymi w Warszawie. W zakresie naszych usług są skup, sprzedaż, zamiana, profesjonalny serwis telefonów, ale również zdejmowanie simlocka oraz sprzedaż akcesorii GSM. Mogą Państwo znaleźć nas na allegro pod nickiem Hitgsmskup. Aktualny cennik jest na naszej stronie. Do zobaczenia na skuptelefonowwarszawa.com. Przekonaj się iż warto na nas postawić!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Pol-Agra Maszyny komunalne
  Firma Pol-Agra prowadzi swoją aktywność od 1993 roku, specjalizując się w sprzedaży maszyn rolniczych, a również naprawie tego typu urządzeń. Jako autoryzowany dealer wielu znanych marek zapewnia dostęp do sprzętu najwyższej jakości, dzięki któremu prace na roli przeprowadzać można sprawnie i efektywnie. Poboczną działalność zakładu stanowi produkcja podzespołów, sporządzanie i montaż kompletnych instalacji pneumatycznych. Oferta zawiera między innymi ciągniki, ładowarki i kombajny zbożowe. Siedziba firmy Pol-Agra mieści się w Płońsku, swoją filię posiada ona także w Żurominie. Wieloletnie doświadczenie, rozsądne ceny oraz wykwalifikowana obsługa to gwarancja satysfakcji. Więcej na
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. FHU KOKSOWNIK brykiet rekord
  Bez wątpienia atutem FIRMY HANDLOWO - USŁUGOWEJ KOKSOWNIK Skład opału i kamienia z Gubina jest wysoka jakość wykonywanych usług i sprzedawanych artykułów. Na uznanie zasługuje także bogaty asortyment, który zachwycił już wielu stałych klientów. FHU KOKSOWNIK w swej ofercie posiada węgiel kamienny i brunatny (kostkę, eko-groszek, orzech, miał, koks, kęsy i brykiet rekord) oraz kamień naturalny z rodzimych kopalni. Kamień ten ma zastosowanie zarówno w budownictwie jak i w małej architekturze ogrodowej. odnajdziecie tu Państwo: kostkę granitową, łupek, żwir, piasek, grys, a także kruszywo piaskowe, piaskowiec oraz otoczaki. Swoje produkty przedsiębiorstwo dostarcza klientom indywidualnym jakimi są domy jednorodzinne, kamienice i bloki ale również hurtowym: spółdzielniom mieszkaniowym, placówkom oświatowym i innym. Więcej o ofercie znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0