Kategorie w katalogu

Aktualności 651
Biznes i ekonomia 6031
Dom 3295
Firmy wg branży 8240
Internet 4098
Komputery 743
Kultura i sztuka 563
Motoryzacja 897
Muzyka 332
Nauka 784
Rozrywka 842
Społeczenstwo 479
Sport 576
Turystyka 1885
Zdrowie i uroda 2922
Zwierzęta i rośliny 316
Economica - doradztwo biznesowe i usługi księgowe
ID linku 716
Tytuł Economica - doradztwo biznesowe i usługi księgowe
Url http://www.economica.com.pl
Opis Economica zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym i podatkowym dla małych i średnich spółek prawa handlowego.
Nasza oferta stanowi wszechstronny pakiet usług z zakresu zarządzania finansami obejmujący obsługę księgowo - podatkową firm, analizę finansową działalności operacyjnej, wycenę wartości firm (w tym również aportów w formie zorganizowanego przedsiębiorstwa), analizę opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych i przygotowanie w pełni profesjonalnego biznesplanu (także dla celów pozyskania dotacji unijnych)
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe usługi księgowe   księgowość   rozliczenia podatkowe   optymalizacja podatkowa   analiza finansowa   wycena wartości firm   wycena aportów   analiza opłacalności inwestycji   biznesplan   analiza przepływów gotówkowych (cash flow)   koszt kapitału   projekty inwesty
Data Feb 24, 2009
Imię kontaktowe Gabriel
Email wyślij email do Gabriel
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. INTER-SERVICE instalacje
  W Rybniku znajduje się siedziba firmy Inter Serwis, która oferuje naprawę i serwis sprzętu elektronicznego jak i systemów monitoringu. Zajmujemy się urządzeniami takimi jak telewizory kineskopowe, LCD, plazmowe bądź LED, monitory komputerowe, sprzęt audio i odtwarzacze DVD jak również sprzęt fotograficzny i samochodowy. Instalujemy i modernizujemy systemy teletechniczne, satelitarne jak też multimedialne. Jesteśmy firmą rzetelną i odpowiedzialną i posiadamy duże doświadczenie w naszej branży. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. www.metalchem.pl
  Mająca siedzibę w Gliwicach firma ZACH METALCHEM gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Działamy w branży automatyki i pomiarów a specjalizujemy się w projektowaniu, dostawie, montażu, pomiarach, instalacji, serwisowaniu jak i szkoleniach z zakresu aparatury kontrolno-pomiarowej. Oferujemy także szeroki wybór produktów (mierniki, wskaźniki, sygnalizatory i inne) pochodzących od najlepszych producentów. Gwarantujemy profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Narzędzia do osiągania zysku
  Innovative services to firma doradcza i szkoleniowa zlokalizowana we Wrocławiu działająca w środowisku produkcyjnym i projektowym.

Jej zadaniem jest pomaganie innym firmom znacząco poprawić rentowność i zysk oraz zdobyć przewagę konkurencyjną, bez znaczących inwestycji, używając już dostępnych zasobów.

W usługach wykorzystywane są narzędzie teorii ograniczeń dr Eliyahu Goldratta.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:
- jak realizować projekty na czas i zwiększyć zyski. Poznaj jak działa narzędzie Łańcuch krytyczny, Critical Chain Project Managment
- jak produkować, aby dostarczać na czas i mieć minimalne zapasy. Poznaj narzędzie drum-buffer-rope
- jak skutecznie sprzedawać, budować prezentację i ofertę dla klientów
- jak efektywnie usprawnić procesy i zbudować kulturę ciągłego doskonalenia
Poznaj 5 kroków teorii ograniczeń dr Goldratta
-czy naprawdę to co produkujesz lub jakie projekty realizujesz dają Ci maksymalną rentowność. Sprawdź już teraz jak łatwe staje się zarządzanie przy użyciu rachunkowości przerobowej.

napisz do nas lub zadzwoń 509 580 927. Pokażemy Ci drogę, jak to osiągnąć.

www.innovative-services.pl

W szeregach naszej firmy są również usług, w których chcemy pomagać w skutecznym sprzedawani poprzez profesjonalne prezentacje. Zobacz szczegóły na stronie www.presente.pl

Teoria ograniczeń to filozofia, nauka stworzona przez dr Eliyahu Goldratta. Skupia się na tym, jak w dramatycznie krótkim czasie zwiększyć zyski firmy poprzez wykorzystanie ograniczenia firmy.

TOC Goldratt theory of constrains
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Profesjonalne szkolenia BHP
  Przedsiębiorstwo Emiro świadczy całościowe usługi w zakresie bhp. Propozycja przedsiębiorstwa obejmuje między innymi przeprowadzenie przeglądów z bezpieczeństwa i higieny pracy jak i PPOŻ, opracowanie treści norm wewnętrznych, sporządzania dokumentów wypadkowych, robienia szkoleń BHP. Emiro charakteryzuje przede wszystkim konkurencyjność cen jaka jest osiągana poprzez racjonalizację kosztów własnych i także punktualność i wielki stopień świadczonych usług. Działania przedsiębiorstwa na pewno są w każdej sytuacji sprawne jak i skuteczne, przez co w dobry sposób rozwiąże problemy ogromnych firm jak i mniejszych, kilku osobowych firm. Klienci firmy to podmioty prywatne, państwowe, fundacje, stowarzyszenia jak i przedsiębiorstwa europejskie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Konferencje Mazury
  Hotel to wspaniały obiekt położony w jednej z najpiękniejszych krain Polski. Znajduje się nad malowniczym jeziorem Brzozolasek w, otoczonym Puszczą Piską, Mazurskim Parku Krajobrazowym. Lokalizacja hotelu pozwala w pełni rozkoszować się niezwykłym krajobrazem, a sam obiekt stwarza wspaniałe warunki do rekreacji, aktywnego wypoczynku, spotkań, sympozjów naukowych i imprez kulturalnych. Oferujemy również pełen zakres usług związanych z organizacją konferencji i spotkań biznesowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie uzyskają Państwo wszelkie szczegóły.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0