Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Economica - doradztwo biznesowe i usługi księgowe
ID linku 716
Tytuł Economica - doradztwo biznesowe i usługi księgowe
Url http://www.economica.com.pl
Opis Economica zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym i podatkowym dla małych i średnich spółek prawa handlowego.
Nasza oferta stanowi wszechstronny pakiet usług z zakresu zarządzania finansami obejmujący obsługę księgowo - podatkową firm, analizę finansową działalności operacyjnej, wycenę wartości firm (w tym również aportów w formie zorganizowanego przedsiębiorstwa), analizę opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych i przygotowanie w pełni profesjonalnego biznesplanu (także dla celów pozyskania dotacji unijnych)
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe usługi księgowe   księgowość   rozliczenia podatkowe   optymalizacja podatkowa   analiza finansowa   wycena wartości firm   wycena aportów   analiza opłacalności inwestycji   biznesplan   analiza przepływów gotówkowych (cash flow)   koszt kapitału   projekty inwesty
Data Feb 24, 2009
Imię kontaktowe Gabriel
Email wyślij email do Gabriel
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Pośrednictwo wizowe
  Centrum wiz to oferuje Państwu fachowe porady w kwestii uzyskania wizy do dowolnie wybranego kraju. Paszport i przygotowane dokumenty klienci dostarczają do nas kurierem lub w inny dogodny sposób. Pomagamy w wypełnieniu wniosku wizowego i skompletowaniu wymaganych dokumentów, oferujemy także rezerwacje biletów lotniczych, miejsc w hotelu i wiele innych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. PUP TELKA SP. Z O.O. lakierowanie proszkowe białystok
  Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług oraz propozycji przedsiębiorstwa Telka z Białegostoku. Nasza firma zajmuje się przede wszystkim budową obiektów mieszkalnych i przydatności publicznej, wraz z instalacjami wod.-kan. i elektrycznymi. Wykonujemy także projekty ślusarskie i spawalnicze. mamy nowoczesną linię do wytwórczości prefabrykatów wentylacyjnych oraz do pieców c.o., a także lakiernię do malowania proszkowego. Prowadzimy również salon sprzedaży urządzeń grzewczych i sanitarnych. Mogą u nas Państwo nabyć osprzęt hydrauliczny, grzejniki oraz wodomierze. Więcej informacji na temat aktualnej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej naszej firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. NIEBIESKI- flagi firmowe
  Z pomocą firmy Niebieski, zaopatrzycie się Państwo w najlepsze jakościowo, oferowane w różnych rozmiarach, różnego rodzaju flagi i godła. W wszechstronnej ofercie posiadamy także pełen wybór flagowo masztowy, przeznaczony do godnego eksponowania symboli narodowych. Jesteśmy obecni na rynku od 2004 roku. Przez ten czas daliśmy się poznać jako solidna firma, z kompleksową ofertą oraz fachową kadrą pracowników. Rzetelność, fachowa obsługa, konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówień, wyróżniają nas na tle konkurencji. Jeśli nie rozporządzacie Państwo gotowym projektem flag, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi przygotowania indywidualnego projektu. Zajmujemy się także pielęgnacją, czyszczeniem i naprawą uszkodzonych flag. Naszą szczegółową propozycję znajdziecie Państwo na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Gaszenie gazem - profire.pl
  Gaszenie gazem charakteryzuje się dużą skutecznością, jednak poza tym jest znane z innego powodu. Wielką zaletą jest możliwość stosowania w pomieszczeniach, które są naszpikowane elektroniką. Pozwala to na ugaszenie pożaru bez niszczenia przy tym urządzeń, co na pewno miałoby miejsce na skutek zastosowania wody lub innych środków gaśniczych. Dzięki temu straty materialne są zdecydowanie mniejsze.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. www.oskar.szczytno.pl serwis butli gazowych szczytno
  Mająca siedzibę w Szczytnie firma OSKAR gorąco zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów opałowych jak i gazów technicznych. Można u nas kupić najwyższej klasy węgiel kamienny, koks, ekogroszek, pellet i brykiet drzewny, drewno rozpałkowe jak również tlen, acetylen, argon, azot i inne gazy. Napełniamy też butle oraz zajmujemy się ich sprzedażą, serwisem i legalizacją. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi, korzystne ceny i miłą współpracę. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0