Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
dotPR - public relations online
ID linku 1788
Tytuł dotPR - public relations online
Url http://dotpr.pl
Opis dotPR to agencja public relations wyspecjalizowana w działaniach komunikacyjnych prowadzonych w Internecie, w tym głównie w tzw. nowych mediach (serwisy społecznościowe, mikroblogging, etc). Przewagą konkurencyjną dotPR jest również wykorzystywanie rozwiązań technologicznych w obszarze tradycyjnego public relations.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe ePR   Public relations   emarketing   media   agencja PR
Data Jun 15, 2009
Imię kontaktowe Janek
Email wyślij email do Janek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. dotPR - public relations online
  dotPR to agencja public relations wyspecjalizowana w działaniach komunikacyjnych prowadzonych w Internecie, w tym głównie w tzw. nowych mediach (serwisy społecznościowe, mikroblogging, etc). Przewagą konkurencyjną dotPR jest również wykorzystywanie rozwiązań technologicznych w obszarze tradycyjnego public relations.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. SQM Digital Signage - monitory reklamowe
  SQM to wiodący dostawca rozwiązań Digital Signage w obszarze systemów POS TV oraz corporate TV. Firma wdraża kompleksowe systemy narrowcasting stosując renomowane monitory reklamowe oraz system zarządzania treścią Grassfish. Reklama multimedialna typu Digital Out of Home jest jedną najszybciej rozwijających się formą komunikacji marketingowej.

Postanowiliśmy zaufać nowym technologiom i nowatorskim rozwiązaniom. Wyszukujemy dla Państwa produkty, które będą w stanie sprostać wyzwaniom dzisiejszej reklamy.

Innowacyjność, skuteczność, efektywność - to zadania jakie spełniają kampanie realizowane z naszą pomocą.

Jesteśmy pionierami Digital Signage w Polsce i dlatego wiemy o tym wszystko. POS TV, On Shelf TV, standy multimedialne, infokioski, ściany wizyjne, videowall, beaming, powierzchnie interaktywne, telebimy diodowe LED, komunikacja wewnętrzna oraz wszelkie instalacje AV to nasz chleb powszedni.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Długopisy reklamowe – www.darpen.pl
  Oferujemy topowe modele długopisów reklamowych, zestawów piśmienniczych, długopisy metalowe, plastikowe, PARKER, WATERMAN, ROTRING. Na oferowanych produktach realizujemy nadruki reklamowe, grawer laserem. W naszej ofercie znajdziesz długopisy plastikowe, długopisy metalowe, zestawy piśmiennicze,ołówki, bogatą ofertę długopisów,piór i ołówków frimy Parker i Waterman. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. SIMA Reklama Mobilna ...
  SIMA Reklama Mobilna specjalizuje się w reklamie na przyczepach reklamowych tzw. Mobilach. Oferowana przez Nas forma reklamy zewnętrznej jest jedną z najskuteczniejszych metod dotarcia do odbiorcy. Firma mieści się we Wrocławiu, jednak obszar jej działania obejmuje cały kraj. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SIMA Reklama Mobilna na naszej stronie www.ReklamaNaKolach.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Promolinkr.pl - efekt synergii!
  Promolinkr.pl to program efektywnej promocji komplementarnch, choć nie konkurencyjnych sklepów internetowoch i serwisów, bazujący na efekcie synergi partnerów uczestniczących w programie.. PromoLinkr jest darmowy. Istnieją również możliwości wykupienia dodatkowych narzędzi promocji PromoLinkr jest dostępny dla wszystkich sklepów internetowych oraz serwisów za wyjątkiem tych promujących przemoc.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Kiwi Gifts - Agencja reklamowa
  Agencja reklamy full service z Sosnowca. Dostarczamy do firm gadżety, artykuły reklamowe ze znakowaniem, kalendarze, projektujemy strony www, zajmujemy się identyfikacja wizualna (logotypy, wizytówki, papier firmowy, ulotki, teczki firmowe), fotografia reklamowa, poligrafia. Kiwi Gifts to szeroko rozumiana reklama, wszystkie dziedziny nowoczesnego marketingu. SprawdŸ nasze rewelacyjne ceny.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0