Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Plotki
ID linku 17986
Tytuł Plotki
Url http://www.boska.pl
Opis Nasza strona internetowa skierowana jest w pierwszej kolejności do kobiet, które interesują się modą, dbają o swój wizerunek i które chciałyby po prostu orientować się w najnowszych trendach. Regularnie zamieszczamy na naszej stronie zdjęcia z sesji zdjęciowych najsłynniejszych modelek, staramy się również na bieżąco informować o najnowszych propozycjach znanych projektantów mody. Oczywiście wszystkie publikowane przez nas informacje są jak najbardziej aktualne.
Kategoria Internet > Inne
Słowa kluczowe moda   uroda   plotki   modelki   fashion   projektanci
Data Dec 27, 2012
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Inne
1. testament
  ZostawŚlad.pl to emocjonalny testament- załóż profil w serwisie, prowadź pamiętnik w formie bloga, dodawaj podziękowania na swojej liście podziękowań dla osób które odegrał szczególną rolę w Twoim życiu, wrzucaj pamiątki formie zdjęć, muzyki, filmów i plików tekstowych. Jeżeli opuścisz nas na zawsze upublicznimy Twój profil dla wszystkich internautów lub umożliwimy oglądanie jego zawartości tylko zaufanym wskazanym, przez Ciebie osobom.
ZostawŚlad to wirtualny skarbiec- zakładając profil w serwisie masz możliwość przechowywać w nim swoje najcenniejsze cyfrowe aktywa takie jak pliki muzyczne, tekstowe, wideo oraz hasła i loginy do innych serwisów i kont mailowych (np. do naszej klasy). Jeżeli kiedykolwiek twój plik ulegnie zniszczeniu lub zapomnisz swoich haseł możesz je z powrotem ściągnąć na swój komputer korzystając z profilu na ZostawŚlad.pl. Dodatkowo jeżeli umrzesz Twoje pliki i hasła mogą zostać przekazane wcześniej wskazanym osobom tak aby mogły uregulować Twoje sprawy w sieci gdy Ciebie już zabraknie (np. usunąć konto na naszej klasie)
ZostawŚlad to doręczyciel naszej duchowej woli - zostaw każdemu kogo znasz osobistą wiadomość pożegnalną która zostanie doręczona kiedy już Cie z nami nie będzie. Przygotowuje treść takiej wiadomości za pośrednictwem swojego profilu na ZostaŚlad.pl i wskazujesz odbiorcę, a gdy przyjdzie odpowiednia chwila wiadomość zostanie doręczona do adresata bez Twojego udziału.
Kategoria:   Internet > Inne


2. Trójmiejska Strona Startowa
  Lokalna, Trójmiejska strona startowa.
Linki do najważniejszych stron internetowych potrzebnych internaucie.
Strona nie jest katalogiem, a zbiorem wybranych subiektywnie wartościowych stron internetowych potrzebnych początkującym internautom, takich jak: poczta, informacje lokalne i ogólnopolskie, pogoda, rozkłady jazdy, banki, kursy walut, wyszukiwarki, encyklopedie itp
Kategoria:   Internet > Inne


3. www.zagrozenia.org | Organizacyjne Centrum Świadomości Społecznej O Zagrożeniach
  Jest to wewnętrzna, (lecz nie główna) witryna organizacji o nazwie "Obywatelskie Stowarzyszenie Obrony Praw Życia I Zdrowia Publicznego", która ze swoją działalnością nosi umowną nazwę "Organizacyjne Centrum Świadomości Społecznej O Zagrożeniach".
Witryna ta jest swego rodzaju przedsionkiem do czatu / kanału IRC. Można na niej znaleźć sporo materiałów pozwalających skutecznie komunikować się z innymi internautami.
Kategoria:   Internet > Inne


4. Porównywarka INTERIA.PL
  Oszczędzanie z nami jeszcze nie było prostsze. Porównywarka cen Interia.pl zapewnia bezproblemowe wyszukanie interesującego cię produktu i porównanie jego ceny w wielu sklepach. AGD, elektronika, akcesoria sportowe, akcesoria do kuchni. Wszystko w jednym miejscu. Już nie musisz szukać w wielu sklepach i gubić się w przeglądarce. Z Porównywarką cen Interia.pl kupowanie staje się prostsze.
Kategoria:   Internet > Inne


5. odzież dziecięca
  Wrocław - jes to piękne miasto, we Wrocławiu każdego dnia dzieje się bardzo wiele rzeczy, ludzie pracują, choć to akurat jest spotykane wszędzie. Jest tutaj także otwierany sklep, który zajmuje się sprzedażą czegoś takiego, co nazywane jest "odzież dziecięca."
Kategoria:   Internet > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0