Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Pit 37 jak wypełnić
ID linku 18010
Tytuł Pit 37 jak wypełnić
Url http://pit37.info.pl/
Opis W dzisiejszych czasach składanie rozliczenia podatkowego nie jest już tak wielką zmorą podatnika, jak kiedyś. Na wdzięczność zasługuje rządowy system e-Deklaracje, powołany do życia w 2008 roku . Korzystamy z takiej możliwości używając programu PIT 2012. Jest to aplikacja darmowa i do bezproblemowego pobrania z naszego serwisu ! Z upływem czasu program zyskuje zaufanie naszych obywateli. Z jego wsparciem możemy wypełnić PIT w swoim domu i wysłać drogą internetową. System programu podpowie nam, jakie informacje umieścić w odpowiednim druku.
Korzystaj z Internetu!
Już nie jesteśmy zmuszeni wybierać się do urzędu skarbowego po dokumenty do wypełnienia. Dzięki kilku kliknięciom myszki mamy dostęp do aktualnie obowiązujących druków potrzebnych do skutecznego wypełnienia PITu 2012 do 30 kwietnia 2013.
Nie bój się PITu
Znaczna większość spośród nas ma wrodzoną niechęć do wypełniania dokumentów dla urzędu i oczywiście marzymy by zrzucić z siebie ten obowiązek. To niestety niemożliwe. Każdy polski obywatel, który jest pełnoprawnym podatnikiem , musi co roku wysłać druk dokumentujący jego przychody. Ostatni moment to 30 kwietnia 2013. Za niedopełnienie obowiązku podatnika czeka kara pieniężna. Ale współcześnie spotkać można wiele wygodnych uproszczeń , które ułatwiają obywatelowi załatwić tę sprawę przyjemnie i bezboleśnie.
Program PIT 2012 pomoże Ci
Na naszej stronie zdobędziesz niezbędne treści, które wesprą Cię w wypełnianiu PITu w wymagany sposób. Spróbuj dowiedzieć się, z jakich ulg podatkowych możesz skorzystać, który formularz jest odpowiedni dla Ciebie oraz które informacje są potrzebne do PIT 28, PIT 36, PIT 37 jak wypełnić te oraz wszystkie inne formularze – dowiedz się od nas.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe pit 2012   pit 36   pit 37   rozliczenia roczne   podatki   pit
Data Dec 28, 2012
Imię kontaktowe Wojtek
Email wyślij email do Wojtek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Kancelaria Podatkowa Stanisław Kutniewski
  Rozliczenia comiesięczne z Urzędem Skarbowym
- pełna księgowość (CIT)
- Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (PIT)
- Podatek Zryczałtowany od Przychodów ("Ryczałt")
- VAT
Rozliczenia z ZUS:
- wypełnianie oraz wysyłka elektroniczna deklaracji rozliczeniowych
- dokumenty zgłoszeniowe
Doradztwo:
- Doradztwo Podatkowe
- Prawo spadkowe
- Prawo celne
- Prawo pracy
- Proste sprawy z zakresu prawa administracyjnego oraz cywilnego
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Prawa i obowiązki pracownika
  Portal Pracodawcy24.pl stworzyliśmy z myślą o wszystkich osobach prowadzących biznes. Zamieszczamy tutaj aktualności gospodarcze, finansowe oraz biznesowe. Na bieżąco śledzimy zmiany prawne, sytuację na rynku pracy, kondycję budżetu. Tworzymy także analizy oraz prognozujemy koniunkturę gospodarczą. Ponadto nasi czytelnicy znajdą również blogi prowadzone przez ekspertów Pracodawców RP, na których znalazły się luźne spostrzeżenia i komentarze aktualnych spraw społeczno-gospodarczych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Usługi księgowe, podatkowe - Wiol Łódź
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowe WIOL z Łodzi. Nasza propozycja jest skierowana w szczególności do firm i ma ona na celu wesprzeć obsługę kadrowo-płacową. Jeśli potrzebują Państwo zaufanej kancelarii to zapraszamy do nas. Obiecujemy profesjonalnie zająć się Państwa rachunkowością.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. Marek Wcisło Biuro Usług Księgowych i Doradztwa Podatkowego Kraków
  Strona firmowa Marka Wcisło doradcy księgowego i podatkowego powstała z myślą o klientach poszukujących profesjonalnego outsourcingu usług rozliczeniowych. Poprowadzimy Państwu księgi handlowe, rozliczymy, skonsultujemy się z urzędami w sprawie zaległości. Poza tym proponujemy wsparcie zarządzania przedsiębiorstwem i konsultacje przy zakładaniu pierwszego biznesu. Nasza główna siedziba mieści się w Krakowie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Ryczałt
  Biuro rachunkowe Avat z Zielonki jest idealnym miejscem, w którym przedsiębiorcy mogą zlecić prowadzenie księgowości podmiotowi zewnętrznemu, dzięki czemu można skutecznie obniżyć koszta prowadzenia firmy oraz podnieść poziom samej księgowości. Biuro to oferuje swym klientom kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową dla podmiotów gospodarczych. Zobacz już teraz pełną ofertę na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0