Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Formularz pity
ID linku 18016
Tytuł Formularz pity
Url http://www.pitpro.pl/
Opis Deklaracje PIT przez Internet
Potrzebujesz samodzielnie zeznać aktualny podatek? Zdecydowanie sprawdź najnowszy serwis http://www.pitpro.pl/ i koniecznie zobacz, jak można wysłać obliczony podatek w kilka minut za 0zł.

Formularze PITy online
Tylko na serwisie podatkowym http://www.pitpro.pl/ udostępniliśmy podatnikom wszystkie wnioski PIT 2012 w arkuszu PDF a także instrukcje rozliczenia podatków. Nasze deklaracje podatkowe znajdziesz za darmo. Co należy zrobić? Wystarczy ściągnąć PIT na komputer stacjonarny oraz policzyć, a później wydrukować i zanieść lub wysłać do urzędu skarbowego.

Darmowa aplikacja PIT
Dzięki nam możesz też wypełnić podatek PIT elektronicznie. Wystarczy tylko ściągnąć totalnie darmową aplikację podatkową PIT 2012 i problem z głowy. Program PIT udostępniony jest na stronie podatkowej http://www.pitpro.pl/ bezpłatnie. Dzięki aplikacji podatkowej wypełnisz deklarację podatkową PIT w kilka minut bez konieczności stania w kolejkach. Program rozliczeniowy, który znajdziesz na naszym serwisie rozliczy wartość podatku za rok 2012 samodzielnie oraz obliczy pozostałe rubryki w arkuszu podatkowym za poprzedni rok. Program podkreśla pomyłki w PIT za rok 2012 oraz wskazuje rozwiązanie sytuacji. Dzięki Programowi PIT rozliczenie i przesłanie do urzędu skarbowego PITów za rok 2012 to tylko kilka minut.

Pobierz i skorzystaj z naszych narzędzi udostępnionych na naszym portalu internetowym http://www.pitpro.pl/ oraz wypełnij i wyślij druk PIT osobiście za 0zł. Przekonaj się!
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe pit 2012   pit 36   pit 37   rozliczenia roczne   podatki   pit
Data Dec 28, 2012
Imię kontaktowe Wojtek
Email wyślij email do Wojtek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. Biuro rachunkowe Kraków
  K-management posiada długoletnie doświadczenie w pełnej obsłudze księgowo-podatkowej. Biuro rachunkowe Kraków oferuje w głównej mierze formalności przy uruchamianiu własnej firmy, wszechstronną obsługę biur oraz pełną księgowość spółek (zarządzanie księgami przychodów i rozchodów) oraz inne uproszczone formy rachunkowości. Biuro księgowe Kraków zapewnia bardzo dobre warunki realizowania usług. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. Biuro Rachunkowe Mysłowice Merkury-Management Sp.z o.o.
  Biuro Rachunkowe Merkury-Management Sp.z o.o.

Powstało z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi finansowej, księgowej, kadrowej, płacowej oraz doradczej podmiotom gospodarczym, w szczególności spółkom kapitałowym z kapitałem polskim, zagranicznym i osobą fizycznym prowadzącym działalność na własny rachunek.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i skuteczne dbanie o interesy naszych klientów. Posiadamy licencję Ministra Finansów a działalność objęta jest ochroną ubezpieczeniową OC.

Wybór biura rachunkowego to poważna decyzja dla każdej firmy, dlatego dajemy naszym klientom możliwość wzajemnego poznania się i ewentualnej weryfikacji naszej oferty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ceny usług podlegają negocjacjom, co pozwala na idealne dostosowanie naszej oferty do oczekiwań klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony www przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Biuro Rachunkowe Opole - Izabela Wawrzynek
  Biuro Rachunkowe Izabela Wawrzynek jest profesjonalnym biurem świadczącym kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej i różnych profilach działalności. W trakcie współpracy dopasowujemy się każdorazowo do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta. Świadczymy usługi przy zachowaniu najwyższej jakości, rzetelności i terminowości zapewniając zgodność z obowiązującym prawem podatkowym i międzynarodowymi standardami rachunkowości. Współpracujemy z podmiotami o ugruntowanej pozycji rynkowej jak i nowo powstałymi. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji VAT, rozliczeń PIT, CIT, ZUS, transakcji wewnątrzwspólnotowych, INTRASTAT i innych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. GLOBAL ACCOUNTING przedstawicielstwo podatkowe podmiotów spoza ue siemianowice śląskie
  Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się księgową oraz kadrowo płacową stroną Państwa przedsiębiorstwa? Z przyjemnością proponujemy usługi Global Accounting. Jesteśmy uznaną firmą specjalizującą się w prowadzeniu księgowości w wszelkiego typu działalnościach gospodarczych. Posiadamy stosowne upoważnienia, które pozwalają nam realizować usługi księgowe unikalnej jakości. Aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, regularnie uzupełniamy naszą wiedzę w zakresie profesjonalnych usług księgowych. Gwarantujemy indywidualne podejście i przyjacielską współpracę. Szczegółowe wiadomości i dane kontaktowe znajdują się na witrynie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. Biuro Rachunkowe LIDER w Sanoku
  Kompleksowa obsługa księgowa, kadry płace, sporządzanie sprawozdań finansowych, rozliczenia z Urzędem Skarbowym, rozliczenia z ZUS. Sporządzanie biznes planów. Pozyskiwanie funduszy unijnych. Usługi ksero. Posiadamy certyfikaty Ministra Finansów. Promocje dla klientów. Dogodny dojazd, duży parking. Zapraszamy do wspópracy
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0