Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Skup katalizatorów Wrocław
ID linku 18233
Tytuł Skup katalizatorów Wrocław
Url http://autokatalizatory.pl
Opis Firma Auto Katalizatory zaprasza do skupu katalizatorów we Wrocławiu. Oferowane są usługi skupu i transportu zużytych katalizatorów samochodowych, monolitu ceramicznego, sond lambda i innych odpadów które zawierają metale szlachetne. Z ofertą firmy i cennikiem odpadów można zapoznać się na stronie internetowej firmy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe skup i cennik katalizatorów wrocław   katalizatory skup wrocław   cennik katalizatorów wrocław
Data Jan 10, 2013
Imię kontaktowe Martin
Email wyślij email do Martin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. WALDEMAR JEZIORSKI akty notarialne Zgierz
  Prezentujemy Państwu Kancelarię Notarialną Waldemar Jeziorski z siedzibą w Zgierzu. Zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, jakim strony są obowiązane czy też pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). Czynności notarialne są dopełniane w kancelarii notarialnej, jeśli jednak przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności czynności notarialne są dokonywane poza kancelarią notarialną. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Więcej wiadomości zamieszczonych jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Detektyw w Rzeszowie
  Jak wygląda praca prywatnego detektywa?
Kim w ogóle jest prywatny detektyw? Filmy i opowieści o Sherlocku Holmesie wykreowały u nas wizerunek detektywa jako tajemniczego odludka, który na podstawie rysy na podłodze potrafi określić, że w pokoju doszło do walki i podać jej dokładny przebieg. Prawdziwi prywatni detektywi, choć ich doświadczenie pozwala im wiele wydedukować, najpierw badają sprawę i możliwe tropy, a następnie zbierają dowody.

A więc jak wygląda praca prywatnego detektywa?
Prywatni detektywi przeważnie zajmują się:
Przesłuchiwaniem ludzi, by zebrać informacje
Dokładną i dyskretną obserwacją
Zbieraniem i dostarczaniem dowodów do dyspozycji klienta bądź dla sądu (Prywatny detektyw może występować w roli świadka).
Badaniem przestępczości komputerowej (Informatyka śledcza)
Kontrolą pracownika
Ujawnianiem podsłuchów
Prowadzeniem poszukiwań (zarówno w sprawach porwania/zaginięcia, jak i odnajdywanie zaginionych krewnych)
Prywatni detektywi pracują dla osób indywidualnych, adwokatów i często dla firm. Agencje śledcze oferują wiele usług w zależności od potrzeb klienta, np. dla firm prześwietlają przeszłość i kwalifikacje pracowników, śledzenie wycieków informacji z firmy oraz sprawdzenie, czy nie kradną oni pieniędzy.
Prywatni detektywi w swojej pracy wykorzystują wachlarz narzędzi, począwszy od kamer, aparatów i mikrofonów dalekiego zasięgu, przez przeszukiwanie Internetu, po informatorów. Prywatni detektywi często decydują się działać pod przykrywką, co znacznie ułatwia im dostęp do potrzebnych informacji. Wymaga to umiejętności dostosowania się, jak i pewności siebie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. SYSTEM Iwona Łupij - Archiwizacja dokumentów
  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami:
- Archiwizacja dokumentów
- Przechowywanie dokumentów firm i instytucji istniejących (oustourcing)
- Przechowywanie dokumentów podmiotów zlikwidowanych i w upadłości
- Skanowanie dokumentów
- Niszczenie dokumentów
- Pojemnik na makulaturę i dokumentację roboczą
- Opracowywanie procedur kancelaryjno-archiwalnych
- Cykliczna obsługa archiwów u klienta
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. KOFEINA dystrybutory wody pitnej
  Firma vendingowa Kofeina zachęca Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi a w branży działamy już od 1999 roku - mamy więc ogromne doświadczenie oraz doskonałą znajomość potrzeb Klientów. Oferujemy Państwu automaty z przekąskami, zdrową żywnością, zimnymi jak i gorącymi napojami takimi jak herbata, kawa i czekolada. W naszej ofercie znaleźć można oprócz tego ekspresy do kawy, dystrybutory wody oraz trójkątne kanapki. Nasze maszyny wyposażone są w nowoczesne czytniki telemetryczne i kart pracowniczych, co umożliwia bezgotówkowy zakup produktów. Szczegóły dostępne na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Przepisywanie nagrań
  Firma transkrypcje24.pl wykonuje usługi przepisywania nagrań, przepisywania ze słuchu na potrzeby między innymi firm badawczych, na potrzeby sądów, na potrzeby osób indywidualnych. W naszej firmie wszystkie zlecenia wykonujemy w ciągu 24 godzin. Sprawdź ofertę naszej firmy, już dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem aby otrzymać wstępną ofertę na wykonywanie naszych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0