Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
KRANE-POL montaż konstrukcji stalowych
ID linku 18311
Tytuł KRANE-POL montaż konstrukcji stalowych
Url http://kranepol.pl/
Opis Prace montażowe i demontażowe hal, konstrukcji stalowych i konstrukcji żelbetowych, załadunek oraz rozładunek kontenerów i towarów, prace pielęgnacyjne zieleni miejskiej, prace blacharsko-dekarskie, konserwacja oświetlenia ulicznego - to i szereg więcej usług znajdziesz w ofercie przedsiębiorstwa Krane-Pol. Firma ta funkcjonuje od dawna, realizując rozległy zakres usług realizowanych przy użyciu innowacyjnych dźwigów samochodowych. Podejmuje się podjęcia współpracy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorstwami i instytucjami z Torunia, gdzie ma swą siedzibę, oraz pobliskich miejscowości. Wysoka jakość usług i atrakcyjna oferta cenowa zaowocowała pozyskaniem szerokiego grona usatysfakcjonowanych odbiorców, którzy docenili profesjonalizm i solidność firmy, polecając ją znajomym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe dźwigi   usługi dźwigowe   żurawie   montaż konstrukcji stalowych   montaż konstrukcji betonowych   wynajem dźwigów
Data Jan 14, 2013
Imię kontaktowe KRANE-POL
Email wyślij email do KRANE-POL
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. METALEX Hale stalowe
  Firma Geo-Margo z Rzeszowa specjalizuje się w wycenach nieruchomości, usługach geodezyjnych oraz obrocie nieruchomościami. Od początku swojej działalności, rozpoczętej w 2007 roku świadczy profesjonalne usługi wyceny nieruchomości lokalowych, gruntowych niezabudowanych i zabudowanych, czy rolnych. Ponadto w ofercie znajduje się wycena przedsiębiorstw. Zespół agentów nieruchomości zatrudnionych w firmie wyszukają dla Państwa nieruchomość spełniającą wszystkie Państwa oczekiwania oraz pomogą we wszelkich formalnościach. Każdy z zatrudnionych w firmie specjalistów, posiada uprawnienia przyznane przez Ministerstwo Gospodarki lub właściwy Urząd. Po szczegółowe informacje serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Pracowania projektowa instalacji sanitarnych E
  Kiedy przejrzysz zawartość mojej strony internetowej zauważysz, że doskonale znamy się na swojej pracy i wiemy jak sprawić żeby Twoja instalacja sanitarna centralnego ogrzewania (i każda inna instalacja) była niezwykle oszczędna, równomiernie rozkładała i długo utrzymywała ciepło w Twoim... domu, mieszkaniu, użytkowym... gdzie wyłącznie zechcesz!
A to dlatego, że zostanie zaprojektowana, z uwzględnieniem wielu czynników mających ogromny wpływ na późniejszą eksploatację jej zaprojektowania. Jednym z wyżej wymienionych aspektów jest między innymi tempo utraty ciepła poprzez budynek, które nieprawidłowo zmierzone może powodować ogromne straty. Wiemy jak temu zapobiec i zrobimy wszystko żeby do tego nie doprowadzić.
Wystarczy jedynie, że skontaktujesz się z nami, a wszystkim zajmą się nasi specjaliści. Nasz zespół to doświadczona kadra inżynieryjna, która posiada odpowiednie uprawnienia i umiejętności. Prawie każdy z nas, od lat profesjonalnie realizuje różnego typu schematy związane z instalacjami wewnętrznymi, sieciami zewnętrznymi i przyłączami.
Jeżeli marzysz o dobrze ocieplonym mieszkaniu i zależy Ci na tym by faktycznie zmniejszyć koszty jego ogrzewania, pamiętaj, że kluczem do uzyskania oszczędności jest słuszny montaż instalacji c.o. a to z kolei jest możliwe wyłącznie przy profesjonalnej, przemyślanej dokumentacji technicznej, którą u nas masz gwarantowaną.
Kiedy tylko zlecisz nam wykonanie projektu c.o. możesz być ewidentny niskich cen eksploatacji ponieważ ciepło w każdym pomieszczeniu będzie rozkładało się równomiernie i co najważniejsze - utrzymywało się poprzez długi okres czasu w każdym pomieszczeniu.
To czy powierzysz prace specjalistom, zależy jedynie i wyłącznie od Ciebie, wiedz natomiast, że...
...w zakresie instalacji centralnego ogrzewania opracowujemy schematy:

ogrzewanie tradycyjne grzejnikowe,
niskotemperaturowe ogrzewanie płaszczyznowe, podłogowe oraz dodatkowo ścienne,
ogrzewanie powietrzne,
schematy nowych instalacji,
projekty konwersji instalacji,
projektowanie regulacji instalacji centralnego ogrzewania,
modernizacje instalacji c.o.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Mozaika
  Jeszcze kilka lat temu potencjalny człowiek nie mógł sobie pozwolić na posiadanie własnego basenu. Dziś jednak czasy znacznie się zmieniły, co sprawia, że coraz większa ilość ludzi marzy o tym, aby stać się szczęśliwymi posiadaczami własnego basenu, bądź też łaźni i sauny. Dziś marzenia te można łatwo zrealizować, ponieważ na rynku działa firma Budowa Basenów, która to w niskiej i przystępnej cenie wykona dla ciebie basen, saunę, czy też taras. Na pewno warto z tej oferty skorzystać, ponieważ firma cechuje się doświadczeniem, wysokiej jakości usługami, a dodatkowo swe usługi proponuje nam w niskiej i przystępnej cenie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Hale lodowiskowe
  Hale lodowiskowe przyciągają wiele osób do miasta, aktywizują zarówno dorosłych jak i dzieci. Nasza firma od 15 lat zajmuje się budowaniem lodowisk stałych i sezonowych a także boisk, które latem służą do gry w piłkę ręczną czy nożną a latem w krótkim czasie zmieniane są w lodowisko. Ponadto oferujemy urządzenia do pielęgnacji tafli lodu. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Prace wysokościowe Katowice
  Firma Alti-Mont specjalizuje się w pracach na wysokościach wykorzystując przy tym techniki alpinistyczne, odnośniki elektryczne oraz rusztowania. Dodatkowo zajmujemy się czyszczeniem silosów, uszczelnianie elewacji, termoizolacje ścian, przeglądy i wymiany oświetlenia w instalacjach elektrycznych, prace montażowe oraz rozbiórkowe konstrukcji stalowych, Mycie powierzchni wszelkiego typu- szklanych, aluminiowych, kamiennych. Mycie ciśnieniowe elewacji i dachów wodą oraz środkami chemicznymi. Kompleksowe prace porządkowe w halach, silosach lub budynkach użyteczności publicznej. Czyszczenie rynien i rur spustowych. Odkurzanie konstrukcji dachowych. Odśnieżanie dachów. Grzegorz Beczała. Design yor.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0