Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6311
Dom 3419
Firmy wg branży 8533
Internet 4276
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Najtańsze OC
ID linku 1893
Tytuł Najtańsze OC
Url http://www.motobiznes.net
Opis Najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW przez internet. Szeroki wybór ofert - porady, kalkulatory, porównania, podpowiedzi, opisy Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce i na Świecie. Tanie ubezpieczenia samochodowe.
Kategoria Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenia komunikacyjne   oc i ac   oc ac   tanie oc   ubezpieczenia samochodowe   ubezpieczenie samochodu   ubezpieczenie oc   ubezpieczenie ac   najtansze oc
Data Jun 20, 2009
Imię kontaktowe waldek
Email wyślij email do waldek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia
1. Blog ubezpieczeniowy ipolisa.pl
  Na blogu znajdują się zajawki najważniejszych wydarzeń ze świata ubezpieczeniowego ujęte w prostej i przystępnej formie z odniesieniem do oryginalnych treści dostępnych na ipolisa.pl.

Na blogu analizujemy poszczególne produkty ubezpieczeniowe, towarzystwa ubezpieczeniowe, okresowe promocje, warunki OWU, przepisy prawne i wiele więcej. Radzimy jak odnaleźć się w zagmatwanym świecie ubezpieczeń, jak poradzić sobie z procesem likwidacji szkód i jak zaoszczędzić na polisie.

To wszystko i wiele więcej ciekawych informacji nie tylko dla osób związanych z branżą ubezpieczeniową, ale przede wszystkim dla laików, znajdziecie na stronie ipolisa.blog.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


2. odszkodowania Lublin
  LCO LUBELSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ
Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest jedynie od wysokości uzyskanych na rzecz Państwa kwot. NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT WSTEPNYCH.
Świadczone przez nas uslugi obejmują dochodzenie odszkodowań, rent i zadośćuczynień za:
- szkody komunikacyjne
- szkody majątkowe
- szkody osobowe
- błędy lekarskie

W przypadku sporów zawisłych przed Sądem zapewniamy zastępstwo fachowego pełnomocnika procesowego, ze współpracujacej z nami renomowanej kancelarii radcowskiej.
Zgłoszenie się Państwa do nas NIE WIĄŻE sie z pobieraniem jakichkolwiek opłat wstępnych.
Adres: LCO LUBELSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ
ul. Krakowskie Przedmieście 7 (wejście od ul. Zielonej), 20-002 Lublin
tel (0-81) 473-63-17
www.lco.org.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


3. Ubezpieczenie OC
  W zalewie ubezpieczeń samochodowych łatwo się pogubić, przede wszystkim gdy wcześniej nie interesowało nas ubezpieczenie oc lub ac. Brak doświadczenia i wiedzy będzie w tym momencie bardzo niekorzystną okolicznością. Łatwo o błąd. Mocne rozbicie rynku ubezpieczeń przeszkadza w znalezieniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia oc i ac. A gdybyśmy mieli każdego ubezpieczyciela w jednym miejscu oraz można by było porównać każdy rodzaj ubezpieczenia sporo. Stworzyliśmy dla Państwa porównywarkę ubezpieczeń komunikacyjnych, która wyszuka najkorzystniejsze oferty ubezpieczeniowe ze wszystkich dostępnych. Porównywarka uwzględnia wszystkie potrzebne informacje, które decydują o wysokości ceny ubezpieczenia. Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku chwil dowiedzą się Państwo wszystkiego w sprawie opłat oraz warunków ubezpieczenia. Poza zwykłym ubezpieczeniem ac i oc nasza porównywarka odnajdzie korzystne pakiety ubezpieczeń, z którymi będzie można oszczędzić do kilkuset złotych. Oczywiście służymy ponadto radami oraz ciekawymi informacjami na temat ubezpieczeń samochodowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


4. AVIVA Kraków Michał Cwynar
  www.MichalCwynar.pl i 607-693-680 to kontakt z AVIVA Kraków , Michał Cwynar to doradca ubezpieczeniowo-finansowy, jego pełna oferta ubezpieczeń indywidualnych i grupowych, ubezpieczeń dla firm, domów i mieszkań, ofe ,rozwiązań finansowych, świadczy doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe oraz ubezpieczenia pod kredyt, cesje na bank .W ofercie fachowe doradztwo podparte wieloletnim doświadczeniem, Członek MDRT, działa na rynku od 2002 roku .
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia


5. http://efectiv.eu/
  Niestety, mnogość sytuacji, w których możemy zostać pozbawieni życia, zdrowia lub mienia jest ogromna dlatego czasem uzyskanie odszkodowania bywa trudne. Warto wtedy wspomóc się wiedzą i doświadczeniem skutecznej firmy, takiej jak Efectiv z Wrocławia. Nasi przedstawiciele sprawnie poruszają się w meandrach prawa, uzyskają dla Państwa zadośćuczynienie za utratę pojazdu w wyniku huraganu czy uderzenia pioruna, utratę zdrowia w wyniku wypadku komunikacyjnego czy w miejscu pracy. Zapraszamy serdecznie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Ubezpieczenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0