Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Koparkoładowara Radom
ID linku 19436
Tytuł Koparkoładowara Radom
Url http://markopradom.com.pl
Opis Spółka MARKOP z siedzibą w Radomiu oferuje dużą panoramę robót ziemnych. Sprzęt, jakim dysponujemy pozwala na zagwarantowanie Państwu usług na najwyższym poziomie. Naszymi zaletami jest prędkość działania, terminowość, a także profesjonalizm robionych prac. Działamy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego. Proponujemy korekcje terenu, prace drogowe, transport materiałów sypkich wywrotkami do 20 ton, piasku, żwiru, ziemi czy gruzu. Świadczymy fachowe usługi koparką na terenie Radomia i okolic.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe piach   radom   koparka
Data Apr 4, 2013
Imię kontaktowe Karol
Email wyślij email do Karol
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. Koparkoładowara Radom
  Spółka MARKOP z siedzibą w Radomiu oferuje dużą panoramę robót ziemnych. Sprzęt, jakim dysponujemy pozwala na zagwarantowanie Państwu usług na najwyższym poziomie. Naszymi zaletami jest prędkość działania, terminowość, a także profesjonalizm robionych prac. Działamy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego. Proponujemy korekcje terenu, prace drogowe, transport materiałów sypkich wywrotkami do 20 ton, piasku, żwiru, ziemi czy gruzu. Świadczymy fachowe usługi koparką na terenie Radomia i okolic.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Koparkoładowara Radom
  Spółka DONAG oferuje korekcje i formowanie terenu, rozkopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne, pod fundamenty, szamba. Transport półproduktów ziarnistych, piasku, żwiru, ziemi, kruszyw wywrotkami do 20ton, wywóz ziemi, gruzu z placów budowy. Dostawy piasku, żwiru, ziemi lub gruzu bezpośrednio do kontrahenta, załadunek oraz rozładunek półproduktów sypkich. Zbieranie warstwy humusowej, szykowanie terenu pod drogi, parkingi, bulwary, place.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Carlo-buccola.pl
  Przedsiębiorstwo Madan (obecnie przeobrażamy nazwe na Carlo Buccola) zajmuje się wytwarzaniem wysokogatunkowych kurtek skórzanych męskich i damskich. Wszelkie towary są manualnego wykonania. Przedsiębiorstwo cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Działa już od 1995 roku, i nieustająco nabywa nowych doświadczeń w specjalności odzieży skórzanej. Wyroby są niezbyt kosztowne, także wielu ludzi może sobie na nie pozwolić. Prowadzimy usługi na życzenie, klient może wybrać sobie dowolną skórę i jej kolor (jakie są dostępne na składzie), a my z nich szyjemy kurtke, płaszcz, bądź odmienny wyrób skórzany. Nasza odzież skórzana jest najlepsza. Posiadamy sporo modeli i fasonów kurtek, płaszczy, spódnic, i surdutów, jakie są adekwatne z obowiązującymi standardami mody.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. www.elgat.pl
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Elgat z Tanowa. Nasza działalność polega na produkcji i sprzedaży opracowanego przez nas systemu rozdzielnic elektrycznych. Nasz sprzęt łączy się w tymczasowy system instalacji elektrycznej, który można zastosować wszędzie tam, gdzie występuje czasowe zapotrzebowanie na profesjonalny system instalacji elektrycznej, czyli m.in. na placach budowy czy podczas imprez masowych. Można też wynająć nas sprzęt, a my możemy go zamontować oraz zdemontować, a także pomóc w projektowaniu instalacji. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. VARIO TERM
  Posiadająca swoją siedzibę w Warszawie profesjonalna firma Vario Term zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Jesteśmy dystrybutorem armatury grzewczej własnej produkcji z logo Mera Term. W naszym asortymencie znaleźć można głowice oraz zawory termostatyczne, zestawy instalacyjne a ponadto armaturę i akcesoria przyłączeniowe najwyższej klasy. Spezedajemy tylko produkty niezawodne, trwałe, estetycznie wykończone oraz spełniające surowe wymogi i normy europejskie. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować albo zapoznać ze szczegółową ofertą, wystarczy zajrzeć na stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Akumulatorownia
  Specjalnością firmy DASTA jest budowa akumulatorowni na terenie hal produkcyjnych oraz magazynów. W branży działamy od 2007 roku. Nasz oferta obejmuje projekt wykonany na wymiar, wykonanie instalacji wentylacyjnych i elektrycznych oraz dostarczenie wyposażenia. Akumulatorownie wyposażamy w konstrukcje pod baterie i prostowniki, stanowisko ładowania oraz wózek serwisowy baterii trakcyjnych. Zajmujemy się również modernizacją istniejącego wyposażenia zgodnie z aktualnymi przepisami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Szkolenie firmowe w Poznaniu
  Ta strona internetowa jest całkowicie poświęcona tematyce sal konferencyjnych w Poznaniu oraz wszelkim zagadnieniom, które są z nimi powiązane. Jest to doskonała baza informacji dla organizatorów szkoleń firmowych oraz spotkań biznesowych. Wszystkich zainteresowanych tematyką konferencyjną w Polsce serdecznie zachęcamy do zaglądania na stronę. Dzięki niej można poznać najciekawsze obiekty szkoleniowe znajdujące się w Poznaniu i okolicach, a także obejrzeć zdjęcia i przeczytać opinie na ich temat.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. SUPERMACH maszyny do pakowania
  Gorąco zachęcamy do skorzystania z ciekawej propozycji przedsiębiorstwa Tomasz Nita SUPERMACH z Warszawy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży związanej z maszynami pakującymi, liniami produkcyjnymi oraz dozującymi. Kupią Państwo u nas między innymi takie maszyny i urządzenia jak np.: stoły obrotowe, etykieciarki, maszyny pakujące, zgrzewarki pneumatyczne, przenośniki taśmowe, dozowniki, prażarki, mieszalniki oraz młyny. Oprócz tego przeprowadzamy też fachowy serwis urządzeń, zapewniamy materiały eksploatacyjne oraz części zamienne. Pełną ofertę oraz szczegółowe wiadomości o nas odnajdą Państwo na witrynie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0