Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326
Spawanie, konstrukcje stalowe
ID linku 197
Tytuł Spawanie, konstrukcje stalowe
Url http://www.ampolska.com.pl
Opis Firma Am Polska - cięcie laserowe, cięcie plazmowe oraz konstrukcje stalowe. Specjalizacja to także obróbka skrawaniem, śrutowanie, gięcie blach i spawanie. Zapraszamy - cięcie laserem, konstrukcje stalowe i cięcie plazmowe.
Kategoria Firmy wg branży > Przemysł cieżki
Słowa kluczowe Cięcie laserowe   Konstrukcje stalowe   Cięcie plazmowe   Spawanie   Śrutowanie   gięcie   Obróbka skrawaniem   Gięcie blach   spawanie   konstrukcje stalowe   śrutowanie   wycinanie elementów z blach stalowych   laserowe cięcie blach   laser   wycinanie otworów   cięci
Data Aug 14, 2008
Imię kontaktowe marek
Email wyślij email do marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Przemysł cieżki
1. Wały napędowe warszawa
  Nasza firma specjalizuje się w produkowaniu wałów napędowych działając na polskim rynku od 1971 roku. Zapewniamy wykonanie wysokiej jakości wałów napędowych przy wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych. Realizujemy wały napędowe na podstawie indywidualnych zleceń. Zajmujemy się również usługami regeneracji wałów napędowych do wszystkich typów pojazdów użytkowych. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy z naszą firmą!
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


2. Kotłownie na biomasę
  Firma Eurobiomass jest producentem kotłowni i kotłów na biomasę. W ofercie kotły na słomę, kotły na drewno, na miskantus oraz szarpacze i granulatory do słomy, kominy samonośne, rośliny energetyczne. Usługi dodatkowe to, np. wykonywanie konstrukcji spawanych: wymienników ciepła (o ciśnieniu roboczym do 1,6 MPa) i układów podawania paliwa do kotłów na biomasę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


3. Ekowap - kruszywa, wapno, wapno nawozowe, nawozy wapienne, nawóz, dolomit
  Firma EKOWAP zajmuje się produkcją i sprzedażą nawozów wapniowych, zarówno wapno nawozy jak również nawozy wapniowe, wapienne oraz kruszywa drogowe oraz dolomit.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


4. DEZET kalibracje zgrzewarek doczołowych
  Zachęcamy Państwa do skorzystania z różnorodnej oferty przedsiębiorstwa Dezet z Warszawy. Nieustannie od 1986 roku trudnimy się produkcją i sprzedażą wysokiej klasy zespołów zgrzewczych. Nasze wyroby z powodzeniem można wykorzystywać w rozmaitych branżach, między innymi instalatorskiej. Oferta jest plastyczna i dostosowana do osobistych preferencji kontrahentów. Dodatkowo oferujemy elektrody do zgrzewarek, nożyce hydrauliczne, zdzieraki oraz komplety narzędzi. W naszym sklepie zakupią Państwo wszystko, co jest konieczne do wykonywania prac hydraulicznych. Gwarantujemy wyroby jedynie najwyższej jakości. Zapewniamy szybką realizację zleceń. Więcej na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki


5. VIATECO Granulator do asfaltu Katowice
  W Katowicach znajduje się siedziba firmy Viateco. Od ponad 20 lat zajmujemy się dostarczaniem wysokiej klasy sprzętu we współpracy z wiodącymi zachodnioeuropejskimi producentami. Współpracujemy z laboratoriami inżynierii lądowej należącymi zarówno do międzynarodowych koncernów jak też niewielkich przedsiębiorstw o zasięgu lokalnym. Proponujemy profesjonalne urządzenia wykorzystywane w kontroli betonu, metali, farb, materiałów budowlanych, zapraw, kruszyw bądź też innych. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na stronę internetową naszej firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Przemysł cieżki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0