Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
przedszkole gniezno
ID linku 19836
Tytuł przedszkole gniezno
Url http://www.przedszkolegniezno.pl/
Opis Sprawdź nas i zapisz swoje dziecko do pierwszego w Gnieźnie niepublicznego przedszkola integracyjnego. Pomagamy naszym wychowankom rozwijać umiejętności, zdolności, zaspokajać naturalne potrzeby ruchowe, wspomagać rozwój dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych zgodnie z ich wrodzonym potencjałem i możliwościami.Jesteśmy przedszkolem, w którym wszyscy uczymy się postawy tolerancji wobec innych, wzajemnego zrozumienia i współpracy. Zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami do zapoznania się z naszą szerszą ofertą.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe przedszkole   gniezno   prywatne   mistrzowie zabawy   autyzm   integracyjne   terapia
Data Jun 11, 2013
Imię kontaktowe Michal
Email wyślij email do Michal
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. GSM Studium Doskonalenia Kadr
  Z pomocą Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni, oferującym wszechstronne doskonalenie zawodowe oraz aktualizację posiadanych kwalifikacji załóg statków morskich, możliwa jest wydajna i bezpieczna praca w żegludze morskiej. Proponujemy kursy kwalifikacyjne i specjalistyczne, odbywające się w budynkach Akademii Morskiej, wykorzystujące nowoczesne symulatory działu pokładowego i maszynowego, idealnie odtwarzające normalne warunki panujące na statku i morzu. Kursy te prowadzone są przez znakomitych pedagogów. Nasze kursy spełniają wymagania i zalecenia Międzynarodowej Organizacji Morskiej, dotyczące wprowadzania najnowszych technologii w żegludze i gospodarce morskiej. W prowadzonej przez nas Gdyńskiej Szkole Morskiej, kształcimy także przyszłe kadry. Szczegóły na naszej stronie.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Wyższa Szkoła Prawa
  Wyższa Szkoła Prawa z siedzibą we Wrocławiu oferuje studia na kierunkach prawo oraz bezpieczeństwo wewnętrzne. Uczelnia dysponuje komfortowym i doskonale wyposażonym kampusem a także doświadczoną kadrą dydaktyczną. Wysoką jakość kształcenia potwierdzają osiągnięcia absolwentów i studentów uczelni. Pełna oferta dydaktyczna oraz niezbędne informacje dostępne są na oficjalnej stronie uczelni.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Nauka jazdy Marcin Sokół Szczecin
  ul. Grodzka 7 (I piętro)
71-502 Szczecin
tel. kom. 509 390 576

Szkoła nauki jazdy w Szczecinie. Prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii B, dodatkowe kursy praktyczne i teoretyczne zakończone egzaminem wewnętrznym. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych godzin praktycznej jazdy po mieście.

Szkolenia prowadzimy na nowych samochodach marki Renault Clio, tzn. na takich samych pojazdach, na których kursant zdaje potem egzamin państwowy, co powinno ułatwić jego zaliczenie.

Sala wykładowa oraz biuro położone są w samym centrum Szczecina, 2-3 minuty drogi pieszo od Bramy Portowej, tuż obok Straży Pożarnej. Szkoła wyposażona jest w nowoczesny sprzęt edukacyjny, tzn. duży, panoramiczny telewizor, DVD oraz komputery, na których każdy kursant może poćwiczyć zdawanie egzaminów teoretycznych (bez dodatkowych opłat, a także poza godzinami szkoleń). Są to takie same testy, jak w ośrodku egzaminacyjnym. Zgodnie z naszą dewizą klient jest najważniejszy, dlatego tempo i terminy prowadzenia szkoleń dostosowujemy do poziomu i możliwości czasowych naszych kursantów.

Na szkolenie i kursy można się zapisać telefonicznie, bezpośrednio w biurze lub przez formularz na stronie WWW.

Dodatkowe informacje o szkole (aktualny cennik, informacje o najnowszych promocjach, godziny pracy itd.) znajdują się na naszej stronie internetowej.

Nasze hasło brzmi: Nauczymy jeździć każdego!
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Szkoła narciarska Kraków
  Kończy się lato, a to oznacza, że wkrótce rozpocznie się sezon zimowy i zaczną się wyjazdy narciarskie. Tegoroczne oferty wyjazdów narciarsko-snowboardowych obfitują w różnorodne nowości. Biura turystyczne zachęcają do tego typu wyjazdów wzbogacając swoją ofertę o na przykład oferty samolotowe, dojazdy autokarowe bez żadnych opłat, nowe hotele ze strefą wellness i basenem, szkoła narciarska z rozbudowaną ofertą, nowoczesne okręgi narciarskie i wiele innych propozycji. Wyjątkowo wybredni klienci będą mogli dotrzeć na narty samolotem i w ciągu zaledwie kilku godzin znaleźć się w wybranych górach. Biura starają się spełniać oczekiwania swoich stałych klientów, którzy preferują hotel usytuowane w pobliżu wyciągów lub centrum miasta albo atrakcyjne apartamenty. W nowych ośrodkach narciarskich znajdziemy też mnóstwo barów, restauracji i sklepów z markową odzieżą. Wzbogacane są również programy szkół narciarskich. Często powstają przedszkola narciarskie, mające formułę all inclusive - szkolenie, opiekę, lunchpakiet, świetlicę i bogaty program animacyjny. Oprócz przedszkola narciarskiego dla małych narciarzy proponuje się także opcję samych zajęć na stoku tzw. szkółkę narciarską. Takie szkolenie to oferta 12 h jazdy w systemie dziennym lub popołudniowym.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER Michał Blachnierek
  Nasz ośrodek powstał dla ludzi ceniących sobie uczciwość, profesjonalizm oraz nowoczesne formy kształcenia.

Chciałbyś mieć zajęcia teoretyczne blisko siebie niezależnie od ilości kursantów?
Zależy Ci na przyjemnej atmosferze oraz bezstresowej nauce jazdy?


U NAS MOŻESZ BYĆ TEGO PEWNY!

Oferujemy

* indywidualne podejście do każdego kursanta, małe kilkuosobowe grupy
* możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach
* atrakcyjne promocje
* wykłady teoretyczne z użyciem nowoczesnych środków multimedialnych
* egzamin wewnętrzny w cenie kursu
* wyłączny plac manewrowy w Lubiewie
* zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej

Ponadto nasi absolwenci mogą nieodpłatnie uczestniczyć w zajęciach teoretycznych z przepisów ruchu drogowego celem uzupełnienia i przypomnienia aktualnych przepisów.

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat organizowanych kursów prosimy o kontakt tel. 792 901 901
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0