Kategorie katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343

Top > Nauka > Szkoły  

Linki
Sortuj wg :


1. Prawo jazdy redaOferta naszego ośrodka szkolenia kierowców obejmuje kursy z kategorii AM, A1, A2 A, B, B-automat, C, D, E. Prowadzimy, także szkolenia dla kierowców zawodowych oraz oraz douczamy osoby słabo przygotowane, które nie były naszymi kursantami. Zapewniamy naukę na dobrze wyposażonych, nowych samochodach z klimatyzacją. Posiadamy identyczne samochody, jak też używane podczas egzaminowania w ośrodku PORD Gdynia. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Data dodania: Feb 26, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

2. Przedszkole Ciuchcia Puch PuchJesteśmy grupą doświadczonych pedagogów, dla których opieka nad dziećmi to nie tylko pasja, ale również styl życia. Od lat kształtujemy dzieci, gdyż to one są przyszłością świata. Dbamy o ich równomierny rozwój w zakresie umysłu i ciała. Organizujemy różne zajęcia tematyczne, aby dzieci poznały swoje pasje i talenty. Uczymy również języka angielskiego, gdyż według nas znajomość języków obcych to inwestycja i klucz do przyszłości.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Data dodania: Jul 15, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

3. WSP KorczakWyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka prowadzi studia I i II stopnia, studia podyplomowe i szkolenia w kierunkach pedagogika, praca socjalna, politologia i filologia angielska. Studia oferowane są w trybie tradycyjnym oraz trybie Kształcenia na Odległość. Na stronie internetowej WSP mogą Państwo znaleźć pełną ofertę oddziałów z Warszawy, Katowic, Szczecina, Lublina, Olsztyna i Człuchowa, a także warunki rekrutacji, aktualności i inne pomocne informacje. Zapraszamy!
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Data dodania: Jun 20, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

4. GuruNie masz pomysłu na wycieczkę szkolną ? My w GURU mamy ich całkiem sporo. Budowa zamków z piasku w Jantarze, zjazd na linie w Jurze, przejazd ręcznymi drezynami kolejowymi w Łapinie to tylko niektóre z naszych atrakcji. Organizacją wycieczek dla dzieci zajmujemy się już od wielu lat i wiemy, jak ważny jest program wyjazdu. W GURU opracowaliśmy swój autorski program, który dopasowaliśmy zarówno do lokalizacji placówki, jak i do wieku uczniów. Z GURU dzieci się nie nudzą, a uczą się poprzez dobrą zabawę.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Data dodania: Apr 23, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

5. Gimnazjum niepubliczne ŁódźNowoczesne gimnazjum gimnazjum-lodz.com.pl charakteryzuje się prowadzeniem zajęć w języku angielskim oraz polskim. Wprowadzona dwujęzyczność wykładów ma na celu perfekcyjne nauczenie uczniów języka obcego. Dodatkowo umożliwiamy zdobycie egzaminów państwowych z trzech obcych języków, które są także przedmiotami proponowanymi w naszym gimnazjum. Prowadzimy naukę z wykorzystaniem tabletów oraz elektronicznych wersji podręczników.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Data dodania: Apr 8, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

6. Prywatna szkoła podstawowa w ŁodziŁódzka Szkoła Europejska oferuje dzieciom wybierającym się do szkoły naukę w Anglojęzycznej Szkole Podstawowej. Placówka jest nowoczesna i posiada innowacyjne podejście do kształcenia, gwarantując między innymi nowe metody nauczania matematyki oraz czytania. Dzieci mogą też uczęszczać na liczne koła zainteresowań, stają też przed szansa uzyskania certyfikatów Cambridge już w czwartej klasie. Silnie rozwinięta jest też edukacja sportowa.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Data dodania: Apr 8, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

7. Prywatne liceum łódźSzkoła dwujęzyczna, znajdująca się w Łodzi, prowadząca nauczanie i komunikację w szkole w dwóch językach: polskim oraz angielskim. Uczniowie mają okazję, prócz standardowego programu nauczania w Polsce, poznawać również dodatkowe dziedziny wiedzy oraz zdobywać certyfikaty o znaczeniu międzynarodowym. Uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum obowiązują programy stypendialne za wyniki w nauce.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Data dodania: Mar 25, 2014 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

8. Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa PolskiegoNiepaństwowa Szkoła Wyższa Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego pragnie zaprosić na swoją stronę internetową wszystkie osoby zainteresowane kształceniem w charakterze pedagogicznym. Co roku jej mury opuszcza kadra pedagogów, mająca solidne przygotowanie do zawodu nauczyciela. Celem tej uczelni jest efektywne a także skuteczne przekazywanie wiedzy. Możliwe jest to dzięki bardzo dobremu wyposażeniu sal wykładowych, dokładnie dobranej kadrze wykładowców a także porządnie wyposażonej bibliotece pedagogicznej. Osoby zainteresowane kształceniem w tym kierunku zachęca się do zapoznania z tą stroną internetową, zawierającą więcej danych na temat uczelni:
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Data dodania: Sep 3, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

9. Kurs projektowania wnętrz – Czarny Biały.plCzarny Biały jest miejscem przeznaczonym dla osób, które pragną zdobyć doświadczenie lub poszerzyć już posiadającą wiedzę w temacie rysunku architektonicznego oraz projektowania wnętrz. Zatem na pomoc z naszej strony mogą liczyć osoby, które nie miały do tej pory styczności z ołówkiem, osoby studiujące już architekturę i potrzebujące dodatkowej teorii i praktyki, a także wszyscy Ci, którzy nie są przekonani co do swoich zdolności plastycznych. Z nami zdacie trudne egzaminy na Wydział Architektury, a w przyszłości być może odbędziecie praktykę w naszej pracowni architektonicznej?! Zapraszamy do nas! Pomożemy odkryć Ci swoje ukryte zdolności i pokochać rysunek architektoniczny!
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Data dodania: Dec 12, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

10. Studia KrakówOdwiedzając portal internetowy studiawyzsze.pl zainteresowane dalszą nauką osoby będą mogły sprawdzić między innymi zestawienie najbardziej popularnych placówek. W zestawieniu znajdują się wiadomości o szkołach, w tym nie tylko numery telefonów, lecz również i rzetelny spis funkcjonujących kierunków. Opublikowano także wiadomości o zasadach naboru studentów. W odszukaniu placówki pomaga internautom nie tylko wyszukiwarka - dostępne są także kategorie uczelni, takie jak polskie oraz zagraniczne. Da się też wyszukiwać dzięki nazwie miasta, lub też wybierać według znajdującej się na stronie listy najpopularniejszych kierunków.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Data dodania: Dec 17, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Przejdź do kategorii:
Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0