Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Maszyny Budowlane - maszynybudowlane24h.pl
ID linku 20116
Tytuł Maszyny Budowlane - maszynybudowlane24h.pl
Url http://www.maszynybudowlane24h.pl/
Opis Maszynybudowlane24h.pl są platformą umożliwiającą złożenie bezpłatnego zapytania ofertowego o maszyny budowlane. Resztą zajmują się dedykowani konsultanci którzy pomogą w wyborze lub przeprowadzą przez proces składania oferty.. Oferujemy szeroki wybór maszyn budowlanych: koparki, koparko-ładowarki, spycharki, minikoparki. Ponad 260 dostawców na terenie całego kraju.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe maszyny budowlane   maszyny CAT   maszyny JCB   maszyny Volvo
Data Jul 15, 2013
Imię kontaktowe Mateusz
Email wyślij email do Mateusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Wygrywanie przetargów budowlanych
  Coraz częściej w naszym kraju zaczyna brakować prawdziwych specjalistów, którzy umieli by dobrze wykonywać prace techniczne. Większość z nich wyjeżdża za granicę w celu poszukiwania dla siebie lepszych zarobków. Pozostali mają natomiast dość trudno, aby rozwinąć skrzydła na rodzimym rynku. Ograniczają ich nie tylko bardzo rygorystyczne przepisy prawne, ale również słaba siła przebicia się na rynku jeżeli chodzi o przetargi. Większość mniejszych firm nie jest nawet informowana o zaistniałych przetargach lub też nie ma względem nich odpowiedniego doświadczenia. Dla takich właśnie firm z pomocą przychodzi portal www.ofero.pl gdzie mogą znaleźć nie tylko aktywne przetargi, ale również sami mogą być do nich zapraszani. Daje im to możliwość pozyskania nowych klientów, a także zdobycia odpowiedniego doświadczenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. NEMESIS Styropian ryflowany
  Specjalistyczne studio Nemesis z Poznania przygotowuje projekty kształtów i form w nowoczesnej technice 3D. Na zlecenia klientów tworzy elementy, przeważnie dla firm reklamowych oraz gzymsy ozdobne dla przedsiębiorstw remontowych i budowlanych. Naszą ofertę uznały firmy tworzące stoiska targowe. Sukcesem kończymy każde przyjęte zlecenie. Najważniejszym naszym celem jest wykonanie kształtek, na jakich najbardziej zależy naszym klientom. Do przedstawionych propozycji dołączamy także wizualizację przygotowanych projektów. Polecamy Państwu sztukaterię elewacyjną, styropian ryflowany, skosy dachowe oraz kształtki techniczne. Stale dbamy o jakość usług oraz kompleksową obsługę klienta. Przygotowujemy także próbne projekty w celu ustalenia wszelkich szczegółów, dotyczących realizacji zamówienia. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Kamień naturalny na ściany i elewacje - kameneo.pl
  Kameno jest nowoczesną i w pełni profesjonalną firmą, która zajmuje się sprzedażą kamienia naturalnego. Rozwijamy się na rynku wiele lat i na bieżąco oferujemy klientom wszystko co najlepsze pod względem wysokiej jakości kamienia elewacyjnego, ozdobnego, ogrodowego, czy do murowania. Więcej na naszej stronie www.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Więźba dachowa - Awigos
  W tartaku Awigos będziesz mógł zamówić wszystkie materiały z których tworzy się solidne konstrukcje dachowe. Nasze doświadczenie w tej właśnie branży to prawie dwie dekady. Długi czas istnienia na rynku i troska o to aby sprzedawać wyłącznie najwyższej jakości materiały sprawiają, że klienci chętnie polecają nas swoim znajomym.

Nasza oferta zawiera przede wszystkim materiały dachowe: więźbę dachową, łaty, krokwie, kontrłaty, legary, ale nie tylko. Dodatkowo będziesz mógł u nas nabyć drewno budowlane, drewno konstrukcyjne i deski podłogowe.

Istnieje możliwość dowozu i impregnacji zakupionych materiałów. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Kostka brukowa ChyżBet Raz na zawsze! Producent betonowej kostki brukowej.
  Przedsiębiorstwo ChyżBet to jeden z najbardziej znanych Producentów Kostki Brukowej i Galanterii Betonowej w Polsce południowej. Historia firmy rozpoczęła się w 1992 roku w Chyżnem i jest w 100% firmą polską, firmą rodzinną.
Wzbogacenie oferty produkowanych wyrobów, zarówno betonowej kostki brukowej, jak i innych elementów wibroprasowanych dla budownictwa drogowego, zaowocowały powstaniem kolejnych zakładów produkcyjnych w miejscowościach Miechów-Charsznica oraz Turany na Słowacji.
Firma ChyżBet szczyci się posiadaniem certyfikatu ISO 9001:2000 dzięki zapewnieniu wysokich parametrów technicznych produkowanych przez siebie wyrobów. Nasze wyroby produkowane są w szerokiej gamie kolorystycznej. W procesie produkcyjnym dokłada się wszelkich starań dla zapewnienia stabilnej barwy, stosując pigmenty oraz barwniki renomowanych firm. Gwarancją jakości wyrobów produkowanych przez firmę ChyżBet są odpowiednio dobrane i uprzednio sprawdzone surowce, jak również wykwalifikowana kadra pracownicza nadzorująca oraz bezpośrednio włączona w proces produkcyjny.
Dysponujemy własną bazą transportową co gwarantuje szybką i terminową dostawę zakupionych produktów.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0