Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
CRM Online
ID linku 20178
Tytuł CRM Online
Url http://www.chromecrm.com/
Opis Nasz system ChromeCRM jest systemem informatycznym, którym zadaniem jest wspieranie procesów zachodzących w firmie, związanych z pozyskaniem potencjalnych klientów a potem – ich utrzymaniem. Scentralizowany system ChromeCRM umożliwia ominięcie żmudnych procesów synchronizacji wielu osobnych baz na wielu jednostkach komputerowych. Wiele firm z Polski i zagranicy korzysta z naszego oprogramowania ChromeCRM – między innymi AC, Elasto Form Polska, Juwena, Trias, KCC, IMS Polska czy NoLimit. Do zobaczenia!
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe crm   system crm   crm online   systemy crm   program crm
Data Jul 30, 2013
Imię kontaktowe ChromeCRM
Email wyślij email do ChromeCRM
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Oprogramowania dla gastronomii - gopos.pl
  Jeżeli posiadasz biznes gastronomiczny i chcesz ułatwić sobie jego prowadzenie, skorzystaj z innowacyjnego oprogramowania gastro POS. Jest to możliwość, aby zoptymalizować wszystkie działania w obszarze zarządzania, jak i pracy w lokalu i tym samym zwiększyć zyski. System GoPOS to także wiele specjalnych opcji dostosowanych do rodzaju prowadzonego biznesu od restauracji, po food truck.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Programowanie ABAP
  Wdrożenia SAP, ERP, CRM ,BW. Konsultanci SAP. Usługi wdrożeniowe i serwis aplikacyjny.Programowanie ABAP i Netweaver.
Szkolenie SAP, Wyspecjalizowane wdrożenia SAP R/3, integracja systemów MRP, ERP, Elektroniczna Wymiana Dokumentów i Konsolidacja prawna w SAP
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Program do zarządzania projektami dla biur tłumaczeń
  Mantreo jest oprogramowaniem wspomagającym biura tłumaczeń w procesie zarządzania projektami. Co istotne, nie wymaga ono instalacji na komputerach użytkowników i pozwala na dostęp z całego świata za pośrednictwem sieci Internet. Oprócz pomocy podczas zarządzania projektami tłumaczeniowymi, program posiada też wbudowany CRM dla działu handlowego, a także bazę tłumaczy, którą łatwo przeszukiwać w poszukiwaniu najlepszego wykonawcy dla danego projektu. Darmowy okres próbny dla każdego biura tłumaczeń pozwoli na zapoznanie się z systemem bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Banalne programy do faktur również magazynu
  Kasy Fiskalne największych producentów w Polsce: Posnet, Elzab, Novitus, Innova.Oprogramowanie dla Firm, najłatwiejszy aplikacja do wystawiania faktur vat, prowadzenia magazynu, obsługi komisu, serwisu.Terminale płatnicze - SkyCash.Najłatwiejsze programy do faktur, magazynu również rachunkowości.Rozwiązania dla restauracji również sklepów spośród branż: spożywczych, monopolowych, motoryzacyjnych, samoobsługowych oraz hurtowni.Zagubione dane obecnie nie są problemem. Dzięki nam odzyskasz dane, hasła itp.Drukarki Rejestrujące dla sieci sklepów i małych firm.Serwis, naprawa: notebooków, netbooków, monitorów LCD, pecetów, drukarek, elektroniki użytkowej...Oferujemy urządzenia fiskalne najwyższej jakości w najniższych cenach. W tej chwili także z terminalem kart finansowych.W naszym serwisie możesz błyskawicznie oraz niedrogo naprawić wszelkiego rodzaju sprzęt komputerowy.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Programy dla administracji
  Rekord Systemy Informatyczne jest autorem oprogramowania Ratusz®, przeznaczonego dla urzędów miejskich i instytucji samorządowych. Na wdrożenie systemu Ratusz zdecydowało się już ponad dwieście urzędów w miastach i gminach. Należy wspomnieć, iż nasz system jest najczęściej stosowanych oprogramowaniem w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.
W 1994 roku firma otrzymała wyróżnienie Wojewody Katowickiego za osiągnięcia we wdrażaniu systemów informatycznych w urzędach administracji publicznej. O wysokiej jakości oprogramowania Rekord.Ratusz świadczy kolejna nagroda otrzymana w 2001 roku, kiedy to firma Rekord otrzymała Medal Europejski – wyróżnienie przyznane przez Business Centre Club oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej dla wyrobów, które spełniają standardy Unie Europejskiej.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0