Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6382
Dom 3461
Firmy wg branży 8622
Internet 4331
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 877
Społeczenstwo 501
Sport 595
Turystyka 1933
Zdrowie i uroda 3161
Zwierzęta i rośliny 326
Psychoterapia Warszawa
ID linku 2028
Tytuł Psychoterapia Warszawa
Url http://www.gestaltpsychoterapia.pl
Opis Serwis internetowy psychoterapeutki Agnieszki Mizerskiej absolwentki Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Przedstawione są w nim informacje na temat Gestalt czyli jednego z kierunków psychoterapii humanistycznej. Przeczytasz również o zakresie oferowanych form pomocy. Jeżeli odczuwasz permanentne zmęczenie, brak sensu życia lub cierpisz z powodu dolegliwości fizycznych spowodowanych czynnikami psychicznymi to przyjdź na spotkanie do gabinetu Agnieszki Mizerskiej. Lokalizacja: Warszawa.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe depresja   nerwica   stres   gabinet   psychoterapeuta   terapia   gestalt
Data Jun 30, 2009
Imię kontaktowe Marek
Email wyślij email do Marek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. szczepaniak-psychology.eu
  Jeśli wasz związek przeżywa kryzys lub straciliście łatwość porozumiewania to nie należy od razu wpadać w panikę i przekreślać wspólnej przyszłości. W takich przypadkach terapia par jest najlepszym lekarstwem. Terapia par skierowana jest do osób będących w związkach, które potrzebują pomocy w lepszym zrozumieniu wzajemnych relacji. Wspólne spotkania partnerów moderowane przez dobrego psychoterapeutę bardzo często czynią cuda i stwarzają szansę, że znów będziecie cieszyć się miłością i tworzyć zgrany team. Takim dobrym psychoterapeutą w ramach terapii par w Warszawie jest pani Psycholog Jolanta Szczepaniak.
W jej gabinecie na Muranowie można zasięgnąć konsultacji lub rozpocząć terapię.
Pani Psycholog Szczepaniak oferuje konsultacje i spotkania terapeutyczne w zakresie:
- terapia indywidualna
- terapia par
- terapia rodzin
- terapia uzależnień
Więcej szczegółowych informacji na www.szczepaniak-psychology.eu
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Psycholog Rybnik
  Gabinet psychologiczny w Rybniku prowadzony przez dr. n. hum. Renata Kleszcz - Szczyrba.
W gabinecie prowadzona jest psychoterapia indywidualna, małżeńska i rodzinna. Gabinet posiada rekomendację Polskiego Instytutu Ericksonowskiego.

Psychoterapia indywidualna polega na radzeniu sobie z: objawami nerwicowymi, sytuacjami kryzysowymi, skutkami nadmiernego stresu, problemami emocjonalnymi, nadmiernym skutkiem i depresją oraz bólami psychogennymi.

Zaś psychoterapia par polega na rozwiązywaniu problemów: wynikających z braku gotowości do życia w związku, związanych z odbudową związku po zdradzie, związanych z rozpadem związku etc.

Zapraszam.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Psychoterapeuta Wrocław - gabinet psychoterapeutyczny
  Małgorzata Stefanow - doświadczony psychoterapeuta, dyplomowany socjoterapeuta i pedagog - specjalista w dziedzinie problemów trudnego wieku dojrzewania.
Psychoterapia skierowana jest do osób dorosłych i młodzieży.
Na stronie można znaleźć informację na temat psychoterapii, czym jest psychoterapia psychodynamiczna, z jakimi zaburzeniami można zgłosić się do gabinetu psychoterapii.
Psychoterapia we Wrocławiu - zapraszam do gabinetu psychoterapeutycznego.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Psycholog Warszawa
  Strona internetowa Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej, gdzie profesjonalny psycholog Warszawa świadczy kompleksowe usługi w zakresie psychologii integracyjnej, zarówno dla osób dorosłych, jak i dla młodzieży. Zamieszczona na promowanej stronie oferta obejmuje usługi, takie jak konsultacje, doradztwo zawodowe oraz psychoterapia, szczególnie grupowa, którą prowadzi doświadczony psycholog Warszawa.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Psychoterapia Kraków - psychoterapiaprofesjonalna.pl
  Dobry psycholog w Krakowie zaprasza na skuteczną i przynoszącą w życiu pozytywne zmiany terapię. Pracuję głównie z osobami dorosłymi. Jestem zwolenniczką holistycznego postrzegania człowieka. Świadczę wysoki poziom usług. Pacjentom zapewniam pełną dyskrecję i profesjonalną pomoc. Zmieniam życie wielu osób na lepsze. Więcej na stronie www psychoterapiaprofesjonalna.pl. Zapraszam.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0