Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8645
Internet 4341
Komputery 771
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 964
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
Psychoterapia poznawczo behawioralna
ID linku 34464
Tytuł Psychoterapia poznawczo behawioralna
Url http://cepobe.pl
Opis Psychoterapia poznawczo behawioralna, psychoterapia grupowa, terapia depresji czy lęków - to zadania dla psychologów. Niestety część z nich po studiach nie czuje się przygotowana do pełnienia swojego zawodu, zawodu psychologa. Psychoterapia poznawczo behawioralna z pewnością będzie skuteczna po zastosowaniu odpowiednich metod terapii - będą psychologiem poznasz je uczęszczając do Centrum Poznawczo-Behawioralnego w mieście Zielona Góra, woj. lubuskie -na szkolenia dla psychologów i szkolenia z zakresu psychoterapii CBT.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe szkolenia dla psychologów   szkolenia psychologów   szkolenie dla psychologów   szkolenie psychologów   psychoterapia poznawczo behawioralna
Data Dec 13, 2019
Imię kontaktowe Marian
Email wyślij email do Marian
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Psychoterapeutka.pl
  Jesteś smutny, przygnębiony?
masz poczucie braku sensu życia, straciłeś motywację?Twoje relacje przestały Cię satysfakcjonować?
Napisz email do psychologa - pomożemy Ci przezwyciężyć ten trudny okres w życiu.
oferujemy także inne formy kontaktu online:
- Czat,
- Rozmowa internetowa (Skype),
- Videorozmowa.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Psycholog Gdańsk
  Ośrodek Psychologii Procesu PO PROSTU. Oferta - konsultacje, psychoterapia indywidualna, par, rodzin, grupowa, coaching, warsztaty rozwojowe i umiejętności, szkolenia i procesy grupowe, prowadzimy projekty społeczne i badawcze. Metoda - psychologia procesu - dr Arnold Mindell. Współpraca - Instytut Psychologii Procesu.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Psychoterapia szczecin - psychoterapeuta.info.pl
  Uważasz, że w Twojej sytuacji nieodzowna jest psychoterapia Szczecin? Jeżeli tak, koniecznie zapoznaj się z informacjami, które są na naszej stronie. Wiemy, jak Ci pomóc, wszystko zależy od tego, czy nam na to pozwolisz. Interesuje Cię skuteczność psychoterapii? O skuteczności psychoterapii decyduje długotrwałość efektów i przede wszystkim korzystne samopoczucie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Psychoterapeuta Gabinet-przemiany.pl
  Gabinet Psychoterapii Gestalt Przemiany prowadzony jest przez psychologa i psychoterapeutkę Magdalenę Załuską. Na konsultację terapeutyczną można umówić się w jednym z gabinetów psychoterapeutycznych Gestalt w Krakowie, Bochni lub Nowym Targu. Terapia prowadzona jest w komfortowych, cichych i dyskretnych gabinetach blisko centrum danego miasta. Oferta obejmuje konsultacje i terapie krótkoterminowe.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. Psychoterapia Rybnik
  Nazywam się Elżbieta Pawliczek i od wielu lat prowadzę psychoterapię w Rybniku. Każdy kto ma problemu psychologiczne nie radzi sobie ze swoimi problemami powinien przyjść do mojego gabinetu na psychoterapię. Jestem przekonana, że pomogę ci się uporać ze wszystkimi problemami jakie cię spotkały. Zapraszam do mojego gabinetu w Rybniku.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0