Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Elektryk Wrocław, instalacje i pomiary elektryczne - ELEKTRYKO
ID linku 20918
Tytuł Elektryk Wrocław, instalacje i pomiary elektryczne - ELEKTRYKO
Url http://www.elektryko.pl
Opis Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od ponad 25 lat. W oparciu o nasze bogate doświadczenie przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę usług elektrycznych obejmującą najważniejsze zagadnienia związane z elektrycznością.
W sposób rzetelny oraz profesjonalny pomagamy Naszym klientom w takich usługach elektrycznych jak:
instalacje oświetleniowe wewnętrzne i zewnętrzne,
montaż i modernizacja tablic i rozdzielni elektrycznych,
budowa obiektów elektroenergetycznych tj.: linie elektroenergetyczne,
projektowanie instalacji wewnętrznych (budynki mieszkalne, hotele, lokale usługowe, hale przemysłowe),
projektowanie instalacji zewnętrznych (linie kablowe, linie napowietrzne, piorunochrony, przyłącza)
budowa obiektów elektroenergetycznych tj.: linie elektroenergetyczne, stacje transformatorowo-rozdzielcze oraz złącza kablowe,
doradztwo techniczne, naprawy ,konserwacje oraz pomiary.

Nasi pracownicy są nie tylko świetnym specjalistami, ale również znakomitymi doradcami, którzy pomogą rozwiązać nawet najcieższe problemy Klienta. Osoby zatrudnione w ELEKTRYKO to wykwalifikowani elektrycy z uprawnieniami SEP. Posiadają długoletnie doświadczenie, potwierdzone wieloletnim stażem. O profesjonalnym podejściu oraz terminowym wykonywaniu powierzonych prac mogą Państwo przeczytać w opiniach naszych Klientów.
Potrzebny solidny elektryk Wrocław 600 839 276 - oferujemy profesjonalne usługi (pomiary, instalacje) elektryczne we Wrocławiu i okolicach. Zaufaj naszemu doświadczeniu!
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe elektryk   Wrocław   elektrycy   we Wrocławiu   instalacje   elektryczne   usługi   pomiary   Ostrzeszów   Kalisz   Ostrów Wielkopolski   uprawnienia   SEP   darmowa wycena   instalacje elektryczne   pomiary elektryczne   elektryk Wrocław   usługi elektryczne   instalacje
Data Nov 26, 2013
Imię kontaktowe Roman Dudkiewicz
Email wyślij email do Roman Dudkiewicz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Elgrom
  Planujesz remont i poszukujesz miejsca, w którym w korzystnej cenie zakupisz wszystkie potrzebne materiały budowlane? Sugerujemy skorzystanie z usług sklepu Elgrom, który już od wielu lat zapewnia wysokiej jakości materiały budowlane swoim klientom. Posiadamy w sprzedaży cement, różnego rodzaju farby, kominy, materiały dachowe, okna dachowe oraz wysokiej jakości narzędzia. Posiadamy wykwalifikowany personel, który każdego dnia czuwa nad tym, aby nasi klienci dokonali rozsądnych i najkorzystniejszych cenowo zakupów. Zapraszamy do nas!
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. obudowy kominkowe
  Aby kominek spełniał swoją rolę czyli był centralnym punktem salonu i podnosił ogólną estetykę domu bardzo ważne jest jego dobre dobranie. Kati to firma, która wykona dla Państwa nawet najbardziej wyrafinowane kominki. Dla nas bardzo ważne jest, by kominek został idealnie wkomponowany w ogólny charakter pomieszczenia. Dzięki temu otrzymujemy spójną całość, w której kominek odgrywa bardzo istotną rolę oraz napełniał całe pomieszczenie ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa. Dlatego zapraszamy na naszą stronę firmową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Izolacje natryskowe Śląsk
  W tym momencie trzeba spełniać rygorystyczne normy w zakresie budowy domu, gdy chodzi o kwestie energooszczędności budynków. Dlatego decydując się na izolację należy sięgać po nowoczesne rozwiązania, które sprawią, ze realizowana izolacja będzie dokładniejsza. Tutaj sprawdzi się wykonywana przez naszą firmę izolacja z użyciem pianki PUR, która będzie dokonywana w formie natryskowej i świetnie pokryje cały strop.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. METROBIELANY Mieszkania bielany warszawa
  Zapraszamy do nowo powstałego osiedla mieszkaniowego METROBIELANY, na Bielanach - zielonej dzielnicy Warszawy. To inwestycja poczyniona przez cenionego dewelopera TK Development, przy obrocie której wyłącznym agentem jest firma Emmerson S.A., posiadająca długoletnie doświadczenie w tej branży. METROBIELANY to osiedle, na którym powstały lokale usługowe i lokale mieszkalne, których nabycie odbywa się wraz z udziałem w nieruchomości gruntowej. Osiedle to posiada mieszkania, których powierzchnie użytkowe wahają się od 36 do 93 m2. Zlokalizowane jest blisko metra Młociny oraz wielu budynków użyteczności publicznej. Samo osiedle zostało wyposażone w monitoring i ochronę, plac zabaw dla dzieci i młodzieży. Szczegóły na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Frezowanie kominów
  Firma Marcco oferuje usługi związane z systemami kominowymi i wentylacyjnymi - naprawa kominów, frezowanie kominów, poszerzanie kanałów kominowych i poszerzanie kanałów wentylacyjnych. Obszar działania to praktyczniecały kraj - pełna naprawa, poszerzanie szybu komina, rozwiercanie kominów i frezowanie kominów oraz rozszerzanie otworów kominowych. Udrażnianie kanałów spalinowych i wentylacyjnych - Wielkopolska, Lubuskie i inne miasta w Polsce.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0