Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6307
Dom 3414
Firmy wg branży 8525
Internet 4270
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3103
Zwierzęta i rośliny 323
GEMMI Windykacja
ID linku 2095
Tytuł GEMMI Windykacja
Url http://www.gemmi-windykacja.pl/
Opis Firma GEMMI specjalizuje się w obsłudze należności małych i średnich przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy narzędzia, które pomogą Państwu skutecznie zarządzać finansami firmy. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa firm w zakresie spływu wierzytelności. Proponujemy współpracę począwszy od prewencji w powstawaniu przeterminowanych należności (monitoring, pieczątka), poprzez windykację polubowną i sądową, na egzekucji komorniczej kończąc. W oparciu o analizę usług windykacyjnych, a także wykorzystując swą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy procedury umożliwiające skuteczne odzyskiwanie należności. W każdym przypadku nasze działania prowadzone są w sposób dający gwarancję szybkiego i efektywnego wyegzekwowania należnych kwot od dłużnika-klienta, z jednoczesnym utrzymaniem przyjaznych kontaktów handlowych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe Gemmi   windykacja   dług   wierzytelności   Tczew   Gdańsk   pomorskie   Malbork   Starogard Gdański   odzyskiwanie   egzekucja   należności   przeterminowane faktury  
Data Jul 6, 2009
Imię kontaktowe Darek
Email wyślij email do Darek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. GEMMI Windykacja
  Firma GEMMI specjalizuje się w obsłudze należności małych i średnich przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy narzędzia, które pomogą Państwu skutecznie zarządzać finansami firmy. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa firm w zakresie spływu wierzytelności. Proponujemy współpracę począwszy od prewencji w powstawaniu przeterminowanych należności (monitoring, pieczątka), poprzez windykację polubowną i sądową, na egzekucji komorniczej kończąc. W oparciu o analizę usług windykacyjnych, a także wykorzystując swą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy procedury umożliwiające skuteczne odzyskiwanie należności. W każdym przypadku nasze działania prowadzone są w sposób dający gwarancję szybkiego i efektywnego wyegzekwowania należnych kwot od dłużnika-klienta, z jednoczesnym utrzymaniem przyjaznych kontaktów handlowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Biuro jako miejsce spotkań przedsiębiorców
  Spotkania biznesowe mikroprzedsiębiorców, np. doradców, coachów, czy projektantów posiadają charakterystyczną specyfikę - zwykle toczą się w niewielkim gronie paru klientów lub współpracowników i nie potrzebują specjalistycznego wyposażenia technicznego. Dla drobnych i niezależnych przedsiębiorców, którzy swój biznes najczęściej prowadzą w domu i w sposób mobilny ważna jest elastyczność wynajmu sal do spotkań i przystępny koszt wynajęcia. Obecna na rynku typowa oferta wynajmu sal konferencyjnych i szkoleniowych daleka jest od takiej specyfiki. Przeważają duże i luksusowe sale konferencyjne zlokalizowane w prestiżowych biurowcach, często z bogatym wyposażeniem technicznym. Ich wynajem wiąże się z dużymi kosztami, koniecznością wyprzedzającej rezerwacji, nierzadko wpłaty kaucji czy podpisania umowy. Doskonale natomiast do charakterystyki potrzeb drobnych przedsiębiorców pasują sale spotkań jakimi dysponują biura coworkingowe - są w sam raz małe, tanie, dostępne na godziny, a ich dodatkowym atutem jest świadczona obsługa recepcyjna i serwis kawowy wliczony w cenę. Wynajem sal spotkań w biurach coworkingowych wydaje się optymalnym rozwiązaniem dla sesji coachingowych, kameralnych kursów językowych, indywidualnych szkoleń, niewielkich spotkań biznesowych, czy spotkań rekrutacyjnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. Biznes na Mazowszu
  Mazowiecki katalog firm i instytucji. W naszym spisie znajdziesz powyżej stu dwudziestu tysięcy danych firm. Każdy przedsiębiorca może tu za darmo utworzyć prezentację firmy w której umieści swoje ofertę, kompletne dane teleadresowe, url firmowej strony internetowej dzięki czemu dotrze ze swoją ofertą do potencjalnych klientów z Warszawy, Płocka, Ciechanowa czy innego miasta z województwa mazowieckiego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. OPAKOMAX opakowania foliowe Łódź
  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę "Opakomax", która zajmuje się produkcją i sprzedażą opakowań tekturowych i foliowych oraz produktów reklamowych takich jak regały wystawowe, standy, displaye i ekspozytory. Regały wykonujemy na zamówienie według własnych wzorów, a oprócz tego według projektu Klienta. Nasza firma zajmuje sie też produkcją pudełek reklamowych i pudełek oklejanych. Gwarantujemy profesjonalną współpracę z Klientami, terminową realizację zamówienia oraz wysoką jakość produktów. Żeby się z nami skontaktować lub dowiedzieć więcej o pełnej ofercie, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Konferencje Gdańsk – tłumaczenia symultaniczne i organizacja koncertów
  TMA Group oferuje swoim klientom również tłumaczenia symultaniczne na różnych konferencjach odbywających się w Polsce jak również za granicą. Aby móc zrealizować tego typu zlecenia w sposób profesjonalny konferencje w Gdańsku otoczone są przez grupę techniczną, która zajmuje się instalacją kabin dla tłumaczy, ekranów LED i innego sprzętu, który jest w tym celu konieczny. Po za tym wszystkie Gdańskie konferencje , które zostały wcześniej zrealizowane przez TMA Group były dobrze słyszane przez uczestników i prelegentów. TMA Group podejmując się takich zleceń udostępnia wcześniej prezentacje, które mają umożliwić tłumaczom zapoznanie się z omawianymi podczas konferencji tematami. Dzięki temu tłumaczenie słów jest bardzo płynne i bezproblemowe. Oprócz tego typu elementów, które mają charakter stały TMA Group oferuje catering. Wszystkie te składowe powodują, że ta agencja eventowa Gdańsk może zaprojektować i zrealizować dowolne wydarzenie pod kątem wizualnym i dźwiękowym w każdym miejscu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Carlo-buccola.pl
  Przedsiębiorstwo Madan (obecnie przeobrażamy nazwe na Carlo Buccola) zajmuje się wytwarzaniem wysokogatunkowych kurtek skórzanych męskich i damskich. Wszelkie towary są manualnego wykonania. Przedsiębiorstwo cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Działa już od 1995 roku, i nieustająco nabywa nowych doświadczeń w specjalności odzieży skórzanej. Wyroby są niezbyt kosztowne, także wielu ludzi może sobie na nie pozwolić. Prowadzimy usługi na życzenie, klient może wybrać sobie dowolną skórę i jej kolor (jakie są dostępne na składzie), a my z nich szyjemy kurtke, płaszcz, bądź odmienny wyrób skórzany. Nasza odzież skórzana jest najlepsza. Posiadamy sporo modeli i fasonów kurtek, płaszczy, spódnic, i surdutów, jakie są adekwatne z obowiązującymi standardami mody.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0