Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
GEMMI Windykacja
ID linku 2095
Tytuł GEMMI Windykacja
Url http://www.gemmi-windykacja.pl/
Opis Firma GEMMI specjalizuje się w obsłudze należności małych i średnich przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy narzędzia, które pomogą Państwu skutecznie zarządzać finansami firmy. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa firm w zakresie spływu wierzytelności. Proponujemy współpracę począwszy od prewencji w powstawaniu przeterminowanych należności (monitoring, pieczątka), poprzez windykację polubowną i sądową, na egzekucji komorniczej kończąc. W oparciu o analizę usług windykacyjnych, a także wykorzystując swą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy procedury umożliwiające skuteczne odzyskiwanie należności. W każdym przypadku nasze działania prowadzone są w sposób dający gwarancję szybkiego i efektywnego wyegzekwowania należnych kwot od dłużnika-klienta, z jednoczesnym utrzymaniem przyjaznych kontaktów handlowych.
Kategoria Biznes i ekonomia > Inne
Słowa kluczowe Gemmi   windykacja   dług   wierzytelności   Tczew   Gdańsk   pomorskie   Malbork   Starogard Gdański   odzyskiwanie   egzekucja   należności   przeterminowane faktury  
Data Jul 6, 2009
Imię kontaktowe Darek
Email wyślij email do Darek
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy dodane przez tego użytkownika
1. GEMMI Windykacja
  Firma GEMMI specjalizuje się w obsłudze należności małych i średnich przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy narzędzia, które pomogą Państwu skutecznie zarządzać finansami firmy. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa firm w zakresie spływu wierzytelności. Proponujemy współpracę począwszy od prewencji w powstawaniu przeterminowanych należności (monitoring, pieczątka), poprzez windykację polubowną i sądową, na egzekucji komorniczej kończąc. W oparciu o analizę usług windykacyjnych, a także wykorzystując swą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy procedury umożliwiające skuteczne odzyskiwanie należności. W każdym przypadku nasze działania prowadzone są w sposób dający gwarancję szybkiego i efektywnego wyegzekwowania należnych kwot od dłużnika-klienta, z jednoczesnym utrzymaniem przyjaznych kontaktów handlowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Inne
1. Przeprowadzki
  Przeprowadzki to 120 zł za godzinę pracy dwóch ludzi, dodatkowy człowiek +30 zl.
przeprowadzki powyżej 4 pietra bez windy + 10 zl za każde piętro i każdy mebel. Jeśli mebel nie zmieści Sie do windy, podobnie.
Przy przeprowadzkach poza warszawą 1,50 za km+powrot+ załadunek, rozładunek liczymy czas pracy.
W przypadku dłuższych kursów ceny podlegają negocjanci
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


2. przetargi
  Dbaj o rozwój swojej firmy. Startuj w przetargach, które mogą stać się przepustką do Twojego sukcesu na arenie ogólnopolskiej. Stratuj w przetargach tych mniejszych jak i większych i zyskuj uznanie w swojej branży. Zapoznaj się z ofertami na naszej stronie. Zamieść również swoje ogłoszenie, aby potencjalni zleceniodawce mogli Cię w łatwy i szybki sposób znaleźć i zapoznać się z Twoją ofertą. Rozwijaj się z naszą pomocą!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


3. Panele podłogowe
  Przedsiębiorstwo ŚWIAT PANELI zajmuje się w sprzedażą i montażem paneli podłogowych. Oferujemy panele podłogowe firmy Classen oraz panele podłogowe firm Kronopol i Tarkett. Nasza propozycja jest kompleksowa i każdy klient może wybrać odpowiednie panele dla siebie. Nasza firma istnieje już od 1992 roku. Od tego czasu zdołaliśmy zyskać zaufanie wielu zadowolonych klientów. Zachęcamy do odwiedzenia witryny naszej firmy. Zapraszamy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


4. Kantory Internetowe LiderWalut.pl
  Serwis internetowy zapewnia wygodne możliwości realizowania transakcji wymiany walut online. Oferta obejmuje możliwość bezgotówkowej wymiany walut po bardzo atrakcyjnych kursach, zbliżonych do kursów oferowanych na międzynarodowym rynku transakcji walutowych Forex. Zapoznaj się ze szczegółami oferty w ramach strony internetowej!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne


5. Księgowość
  Świetna strona internetowa, która przeznaczona jest dla osób zajmujących się prowadzeniem firm. Możesz na niej znaleźć dla siebie wiele interesujących informacji, więc jeśli posiadasz własną działalność gospodarczą, jest ona dedykowana dla ciebie. Zapraszamy do korzystania ze strony osoby poszukujące wiadomości między innymi o księgowości, prawie pracy, składkach, podatkach. Każdy temat jest konkretnie omówiony przez naszych ekspertów. Zapraszamy już teraz na stronę!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0