Kategorie w katalogu

Aktualności 666
Biznes i ekonomia 6289
Dom 3404
Firmy wg branży 8499
Internet 4249
Komputery 762
Kultura i sztuka 576
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 798
Rozrywka 862
Społeczenstwo 494
Sport 585
Turystyka 1917
Zdrowie i uroda 3084
Zwierzęta i rośliny 322
dotacje unijne
ID linku 2103
Tytuł dotacje unijne
Url http://www.grupa-promotor.pl
Opis Posiadasz firmę, planujesz rozkręcić swój biznes i stworzyć oddziały w innych miastach lub krajach ? Jesteś rolnikiem, Twoje uprawy są marne w tym roku przez pogodę lub jesteś jeszcze w jakiejś innej sytuacji ? To zgłoś się po dotacje unijne. Nie pozwól by inni Cię uprzedzili.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe dotacje unijne   dotacje   dotacje dla firm   fundusze inwestycyjne
Data Jul 6, 2009
Imię kontaktowe bartosz
Email wyślij email do bartosz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. THERAPIA NOVA dermatologia warszawa
  Klinika kosmetyczna Therapia Nova ma swoją siedzibę w Warszawie. Zachęcamy do przyjścia do nas, aby odpocząć po stresującym dniu i skorzystać z zabiegów wygładzających zmarszczki, nawilżających skórę i nadających jej elastyczność. Nasze profesjonalnie przeszkolone kosmetyczki wykonują manicure oraz pedicure pielęgnacyjny, mikrodermabrazję oraz makijaż permanentny. Zapewniamy, iż każdy, kto skorzysta z naszych zabiegów, będzie do nas wracał. Wszystkich, którzy mają pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo wizyty osobistej. Dane kontaktowe są dostępne na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. FACHDAR kompleksowa obróbka metali Wolsztyn
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się FACHDAR, której siedziba mieści się w Wolsztynie. Jesteśmy powstałym w 2002 roku przedsiębiorstwem usługowym zajmującym się mechaniką maszyn, utrzymaniem maszyn i urządzeń w ruchu, wynajmem podnośników a także świadczymy inne usługi takie jak cięcie i gięcie blach lub rur, spawanie aluminium i blach KO, obróbka skrawaniem lub instalacja maszyn i urządzeń w halach. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i doskonale przystosowanymi urządzeniami. Gwarantujemy fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. DIAMEDICA aparat rentgenowski
  Przedstawiamy Państwu firmę Diamedica z Gdańska. Zajmujemy się dystrybucją aparatury do wykonywania zdjęć rentgenowskich. W naszej ofercie Klienci znajdą aparaty kostno-płucne klasyczne, z wielozadaniową kolumną, a także urządzenia do pośredniej oraz bezpośredniej radiografii cyfrowej. Poza tym wykonujemy usługi z zakresu teleradiologii. Do tradycyjnych zdjęć RTG tworzymy opisy, które wysyłane są w ciągu 24 godzin. W ramach obsługi wyposażamy placówki w sprzęt do teletransmisji oraz ucyfrawiamy urządzenia systemami CR lub DR. Współpracujemy z firmami leasingowymi i proponujemy dzierżawę urządzeń. Więcej szczegółów dotyczących naszej działalności znajdą Państwo na witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. STALKON hale stalowe montaż warszawa
  W Legionowie swoją działalność prowadzi firma pod nazwą STALKON. Klienci tej firmy to instytucje, przedsiębiorcy, osoby prywatne. Firma ta prowadzi działalność od 1993 roku, a jej wieloletnie doświadczenie i rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań stały się jej atutami. STALKON to producent wszelkich konstrukcji stalowych, a również projektant oraz wykonawca wielu hal produkcyjnych, magazynowych czy też handlowych, a także innego asortymentu w postaci: bram magazynowych, drzwi stalowych do klatek schodowych, ogrodzeń i profili ogrodzeniowych, zadaszeń czy pomostów wytwórczych. Więcej wiadomości na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. E-ankiety.pl: Profesjonalne badania ankietowe przez Internet.
  e-ankiety.pl to profesjonalna platforma ankietowa będąca niezawodnym narzędziem badawczym skierowanym do biznesu i nauki. Doświadczony zespół przygotuje ankietę internetową zgodnie z Twoimi wytycznymi, przeprowadzi ją, a następnie przeanalizuje otrzymane wyniki. Przeprowadzone u nas badania online odpowiedzą na najistotniejsze pytania dla Twojego biznesu. Sprawdź jak proste i tanie jest badanie online.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0