Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6305
Dom 3414
Firmy wg branży 8524
Internet 4269
Komputery 765
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 869
Społeczenstwo 495
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3102
Zwierzęta i rośliny 323
Tb polska kursy fizjoterapii
ID linku 21213
Tytuł Tb polska kursy fizjoterapii
Url http://www.tb-polska.pl
Opis Społeczeństwo przywykło traktować sport jako potrzebny i obowiązkowy element codziennego życia. Działania prozdrowotne są bardzo istotne, szczególnie współcześnie, kiedy to większość z nas prowadzi raczej siedzący tryb życia. Za pośrednictwem sportu radzimy sobie z przyrostem tkanki tłuszczowej, pogarszającą się z upływem czasu sprawnością ruchową, przykrymi dolegliwościami. TB Polska to firma, której oferta dedykowana jest każdemu, kto znajduje w swojej egzystencji czas na fitness, sport, bądź rehabilitację. Tutaj na pewno zastaniesz coś na miarę swych potrzeb, niezależnie od tego, czy w zakresie sportu, fizjoterapii lub rehabilitacji jesteś ekspertem, czy hobbystą.


TB Polska od dekady fachowo obsługuje polski rynek sportu i fitnessu. Spółka koncentruje się na 2 głównych elementach swej działalności: prowadzeniu sklepu fitness oraz prowadzeniu kursów z rehabilitacji. Tylko w TB Polska nabędziesz najlepszy sprzęt wielu renomowanych światowych marek. Nasi wykładowcy to natomiast najlepsi znawcy z zakresu fizjoterapii, którzy posiadają ogromną wiedzę teoretyczną wzmocnioną działalnością praktyczną.


Pośród naszego asortymentu znajdą Państwo profesjonalny sprzęt medyczny mający odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Oprócz produktów medycznych w asortymencie są również akcesoria do ćwiczeń indywidualnych i w grupie, sprzęt fitness przeznaczony do treningu funkcjonalnego lub personalnego. Nasi Klienci doceniają nie tylko jakość sprzedawanych przez nas produktów, lecz także terminowość dostaw oraz fachową obsługę Klienta. Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w biurze handlowym pod adresem ul. Gruzełki 19 w Tarnowskich Górach, czekamy także na Państwa pytania pod nr 32 382 06 09. Jeżeli pragną Państwo zadać pytanie fachowcom z obszaru rehabilitacji, fitnessu albo fizjoterapii, zachęcamy do wypełnienia specjalnie przygotowanego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej http://www.tb-polska.pl.


Nasz serwis to nie tylko sklep internetowy z ogromną ilością dobrego jakościowo sprzętu rehabilitacyjnego oraz akcesoriów do użytku w domu, to także bogate źródło wiedzy na temat metod przeprowadzania ćwiczeń, czy najważniejsze aktualności z obszaru medycyny sportowej. W naszym sklepie mają Państwo możliwość nabycia literatury branżowej, dzięki TB-Polska do kwestii sportu podejdą Państwo z odpowiednim przygotowaniem teoretycznym. Jeżeli stawiasz na dobrą organizację i lubisz wszystko planować z wyprzedzeniem, na pewno uraduje Cię fakt, że na naszej www znajdziesz specjalny kalendarz informujący o trwających i przyszłych szkoleniach. Tworzony przez naszych ekspertów blog niejednokrotnie ułatwia wybór konkretnego szkolenia, zapraszamy w związku z tym do odwiedzania portalu TB-Polska.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe fizjoterapia   fizjoterapia kurs   szkolenie fizjoterapia   kurs rehabilitacja
Data Jan 13, 2014
Imię kontaktowe Wojciech
Email wyślij email do Wojciech
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Szkolenia olsztyn
  Czy wiesz, że Bezpieczeństwo i Higiena Pracy to niezwykle ważny aspekt, jaki musi zostać przeprowadzony i przestrzegany w każdym przedsiębiorstwie? W tej dziedzinie powinieneś postawić na profesjonalne i fachowe szkolenia przeprowadzane przez zewnętrzne firmy, które zajmą się samą istotą szkolenia, jak i wprowadzaniem przepisów w życie. Dlatego bardzo dobrym posunięciem z Twej strony będzie postawienie na pomoc oferowaną przez firmę Finer.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenie z komunikacji - Corel
  Strona www prezentująca ofertę firmy szkoleniowej Corel z Warszawy. Firma skupia się na szkoleniach z komunikacji interpersonalnej. Oferta została stworzona na bazie wieloletnich badań i doświadczeń prof. Schulza von Thuna. Na stronie zostały dokładnie opisane stosowane podczas szkoleń metody. Znajdą Państwo także kilka opinii uczestników oraz formularz, który ułatwi rejestrację.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Usługi BHP i szkolenia ppoż, wstępne, okresowe – Wrocław
  Jesteśmy w czołówce firm zajmujących się branżą BHP. Realizujemy szereg zleceń tygodniowo przez wykwalifikowana kadrę. Na bieżąco szkolimy naszych pracowników aby nie byli na bakier z prawem pracy.
Przepisy zmieniają się z dnia na dzień dlatego śledzimy dzienniki ustaw aby nasi klienci czuli się bezpiecznie.
To od nas zależy jakość szkoleń i bezpieczeństwo w Waszych przedsiębiorstwach. Niezależnie czy są to ogromne przedsiębiorstwa zatrudniające setki osób czy też małe kilku osobowe firmy.
Kazdy klient jest dla nas ważny bo bezpieczeństwo na stanowisku pracy jest dla nas ważne.
Stawiamy na jakość i mamy konkurencyjne ceny.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Szkolenia motywacyjne - reissprofile.pl
  Na tej stronie poznasz z bliska nasz instytut. Dowiesz się o misji i założeniach, a przede wszystkim, odkryjesz metodę, którą wykorzystujemy do pracy z motywacją. Twórca, Steven Reiss to wybitny amerykański specjalista w dziedzinach psychiatrii i psychologii klinicznej. Opracował narzędzie, które daje doskonałe rezultaty. Już teraz przekonaj się z bliższej perspektywy, jak odkryć swoją motywację.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Przeszkoleni.PL - profesjonalne szkolenia i warsztaty; reklama, emarketing, sukces w biznesie
  od 2003 roku organizujemy i prowadzimy szkolenia dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw z zakresu e-marketingu, reklamy internetowej (np. pozycjonowanie stron, optymalizacja, użyteczna strona www), autoprezentacji, mowy ciała, komunikacji, wystąpień publicznych. Szkolenia i warsztaty organizujemy w Wiśle, Ustroniu, Brennej, Szczyrku, Pobierowie, Zakopanym i Poroninie, a także zamknięte, skuteczne szkolenia w Twojej firmie. FRESH Corp - gwarancja profesjonalizmu!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0