Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Patrickgordon.co.uk
ID linku 21429
Tytuł Patrickgordon.co.uk
Url http://www.patrickgordon.co.uk
Opis Patrick Gordon to brytyjska firma prawnicza, która specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań dla Polaków. Nasi prawnicy są otwarci na Państwa problemy i chętnie udzielą specjalistycznej pomocy. W przeciwnym wypadku poradzą Państwu, gdzie można się zgłosić aby taką pomoc uzyskać. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Darmowej porady prawnej udzielimy Państwu również w języku polskim.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe odzyskiwanie odszkodowań   wypadki   anglia   odszkodowania
Data Feb 3, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Komornicza w Będzinie
  Kancelaria Komornicza w Będzinie numer III prowadzona jest przez Komornika Sądowego Przemysława Nowińskiego. To Komornik przy Sądzie Rejonowym w Będzinie. Komornik prowadzi między innymi licytacje praz egzekucje komornicze. Na stronie znajdują się wszystkie prowadzone licytacje ruchomości oraz nieruchomości w Będzinie i okolicach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Notariusz Wrocław
  Kancelaria Budnik Posnow & Partnerzy to doświadczony zespół - struktura kancelarii i charakter ukształtował się z datą 1.09.2007 r. i działa nieprzerwanie po dziś dzień - zaufani współpracownicy to podstawa dobrych wyników. Partnerzy kancelarii mają długoletnie doświadczenie w zakresie udzielania usług prawnych, świadczyli m.in. usługi w renomowanych kancelariach.

Oferta kancelarii to np.: dochodzenie roszczeń na drodze cywilnej, prawo autorskie i własności przemysłowej, prawo pracy, prawo podatkowe.

Siedziba KBPP znajduje się przy ul.Kościuszki 14, Wrocław - na Rynku od początku istnienia. Kancelaria "od spraw trudnych" - to zdanie wśród stałych klientów dzięki naszym wynikom działań.

Kancelaria obsługuje podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne, prowadzi obsługę prawną w języku angielskim, polskim, francuskim, niemieckim jest to działalność o charakterze międzynarodowym, posiadamy przedstawicieli we Francji i Belgii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Windykacja Śląsk - skutecznie 100 % Promes Finanse Sp.z o.o.
  PROMES FINANSE Sp. z o.o. Skuteczna i szybka windykacja wierzytelności. Prosta procedura podjęcia współpracy. Wykup wierzytelności oraz Giełda Długów. Monitoring płatności, pieczęć prewencyjna. Brak opłat wstępnych - wynagradzani jesteśmy tylko prowizją od wyegzekwowanych kwot. Tel: 032-720-60-30 fax: 032-720-29-99. e-mail: biuro@promes-finanse.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Skup szkody komunikacyjnej - PGO Polska grupa odszkodowawcza
  Twoje auto zostało uszkodzone podczas wypadku ? Odkupimy szkodę komunikacyjną ! Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą Polska Grupa Odszkodowawcza S.A. (PGO) świadczącą usługi związane z odszkodowaniami na stronie internetowej . Masz pytania ? Chcesz się z nami skontaktować ? Zadzwoń , napisz . Siedziba naszej firmy znajduje się w Wałbrzychu 58-300, na ulicy Słowackiego 12 .
Skorzystaj z naszych usług !
Zapraszamy Serdecznie !
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Biuro Doradztwa Prawnego
  Cieszymy się, iż mamy okazję przedstawić Państwu naszą firmę oraz zaoferować kompleksowy wachlarz usług z dziedziny doradztwa prawnego. Firma nasza w oparciu o swoją wiedzę oraz zdobyte doświadczenie oferuje Państwu kompleksowe doradztwo prawne, sporządzanie pism procesowych, pozwów, odwołań, wniosków, umów cywilnoprawnych, a także ich opiniowanie.
Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, tak aby w pełni zrozumieć jego potrzeby i sprostać wszystkim oczekiwaniom. Każdemu poświęcamy tyle czasu i uwagi, ile wymaga tego jego sprawa. Zawsze jesteśmy dostępni i służymy naszą radą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0