Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Kurs na przewóz rzeczy
ID linku 21791
Tytuł Kurs na przewóz rzeczy
Url http://swiadectwokwalifikacjizawodowej.pl
Opis Swoją działalność firma ABC Szkolenia opiera na organizowaniu profesjonalnych szkoleń kierowców zawodowych, czy też kwalifikacji wstępnych. Kursy organizowane są w kategoriach prawa jazdy C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D jak również i D+E. Kursanci po zakończeniu szkolenia otrzymują Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe szkolenia okresowe   usługi szkoleniowe dla transportu   szkolenia dla kierowców   kursy dla kierowców   kwalifikacja wstępna
Data Mar 25, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Scrum szkolenie - oneyit.pl
  Szkolenia, które realizowane są przez naszą firmę to innowacyjne propozycje dla firm, które oczekują nowoczesnych rozwiązań i tego typu propozycje chcą u siebie wdrażać. Jeśli szukacie również p-pomocy przy organizacji miejsca realizacji szkolenia również możecie liczyć na naszą pomoc. Postaramy się o stworzenie propozycji, które będą dopasowane do Waszych oczekiwań i sprawią, że szkolenie przyniesie zadowalające efekty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Certyfikaty TUV - tuv-thuringen.pl
  TÜV THÜRINGEN Polska to firma, która oferuje certyfikaty TUV potwierdzające spełnienie wymogów dotyczących bezpieczeństwa urządzeń, wyrobów i infrastruktury przemysłowej. Nasze certyfikaty TUV to synonim solidności, a przegląd okresowy maszyn zapewnia bezpieczeństwo w ich użytkowaniu. Nie czekaj i przekonaj się sam już dziś, co TÜV THÜRINGEN Polska oferuje!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Http://www.itlecture.pl
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się realizacją szkoleń informatycznych z wielu różnych dziedzin. Dysponujemy świetną ekipą specjalistów, która potrafi wykonać szeroki zakres usług. Realizujemy szkolenia zdalne, indywidualne, wieczorowe, weekendowe i wiele innych. Jesteśmy w stanie zaoferować szkolenia z zakresu inżynierii oprogramowania, technologii mobilnych, testowania oprogramowania i wielu innych kwestii.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Szkolenia VBA w Częstochowie
  Zapraszamy do zapoznania się z bardzo szeroką ofertą naszych szkoleń. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm, jak i dla osób prywatnych, które chciałyby się nauczyć programowania i projektowania stron, a także obsługi baz danych i programów z pakietu Microsoftu. Szkolenia są prowadzone przez specjalistów praktyków, którzy mają bardzo duże doświadczenie w tej branży.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Ośrodek Szkolenia Labor - uprawnienia udt
  Sprzęt budowlany, a zwłaszcza ten ciężki, powinien być obsługiwany przez wykwalifikowane osoby, które mają możliwość nabyć odpowiednie umiejętności i wiedzę w naszym ośrodku szkoleniowym. Można zapisać się u nas między innymi na kurs operatora koparko ładowarki, piły do ścinki drzew, spycharki i walców drogowych. Zapraszamy na naszą stronę www, gdzie można dokładnie przejrzeć naszą ofertę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0